Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Joaska ja zabiore swoja kamerke to bedziesz krecic filmy, ok? :rolleyes: na tych z youtube tylko w urywkach sie zalapalem :clap:

 

i o grillu pamietajcie !! :clap:

Jasne,że mogę kręcić tę SUPER PRODUKCJĘ :cool:

I grill się też jakoś wykombinuje.Będzie OKI!

Pozdrawiam --- Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do sie do pomiaru czasu wykorzystac "stacjonarny" GPS typu TomTom lub podobne?

Szczerze mówiąc w łapach TomTom One czy podobnych nie miałem ale jeśli oparty jest na Windows Mobile i masz możliwość dobrać się do systemu (a widziałem, że się daje na innych "stacjonarkach") to pozostaje kombinować z Harry's GPS Laptimer + StyleTap. Ale to może być upierdliwa zabawa... Natywnego softu na WindowsMobile póki co nie trafiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w telu (n95) symbiana i gps ,ale jeszcze zadne aplikacje nie poinstalowane.

No to nic tylko wrzucać soft :cool: - najnowsza wersja RaceChrono daje podobno radę z N95. Pytanie tylko co jest warty chipset.

 

A tak bardziej w temacie: w sobotę trafiła się okazja pośmigać trochę po torze i poza problemem niskiej temperatury tor jest niestety bardzo usyfiony. Szczególnie poza optymalnym torem miejscami po prostu leży ziemia wyciągnięta samochodami z pobocza. Pewnie jeszcze popada i deszcz swoje zrobi ale temat sprzątania może być niezbędny. Chociaż w zasadzie przy tej kasie jaką chce PZM-ot należałoby oczekiwać, że to nie będzie konieczne (ewentualnie zapewni miotły :bigrazz: )

A co do kamerki to z całym szacunkiem dla pracy videooperatorki - po obejrzeniu youtubowych nagrań aż się prosi o jakiś statyw/dobrą stabilizację obrazu (lub niepicie w sobotę ;) :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nic tylko wrzucać soft :) - najnowsza wersja RaceChrono daje podobno radę z N95. Pytanie tylko co jest warty chipset.

 

A tak bardziej w temacie: w sobotę trafiła się okazja pośmigać trochę po torze i poza problemem niskiej temperatury tor jest niestety bardzo usyfiony. Szczególnie poza optymalnym torem miejscami po prostu leży ziemia wyciągnięta samochodami z pobocza. Pewnie jeszcze popada i deszcz swoje zrobi ale temat sprzątania może być niezbędny. Chociaż w zasadzie przy tej kasie jaką chce PZM-ot należałoby oczekiwać, że to nie będzie konieczne (ewentualnie zapewni miotły ;) )

A co do kamerki to z całym szacunkiem dla pracy videooperatorki - po obejrzeniu youtubowych nagrań aż się prosi o jakiś statyw/dobrą stabilizację obrazu (lub niepicie w sobotę :) :wink: )

 

POWITAĆ!

Na YOU TUBE były jakieś wypociny i do tego się przyznaję bez bicia. Dłuższy film mam na płytce --- jakieś 1,5h.

A jeśli chodzi o sprzęt to statyw już jest i kamera ,aparat sensowny też. I oczywiście podszlifowałam umiejętności operatorskie coby wstydu nie było. Pić nie będę bo nie piję :bigrazz: Więcej jest dla innych :smile:

I starać się będę a i pomoc w sprawnym i bezawaryjnym przebiegu działań sobie zapewnię.

Jest brudno na torze to niech właściciel zrobi porządek :bigrazz:

POZDRAWIAM --- Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nic tylko wrzucać soft :wink: - najnowsza wersja RaceChrono daje podobno radę z N95. Pytanie tylko co jest warty chipset.

 

juz zaistalowałem i teraz to rozkminiam ;-)

 

Jest brudno na torze to niech właściciel zrobi porządek :lapad:

 

No fajnie by było gdyby to zrobił ,ale chyba nie ma takiej opcji.Czy jest??

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze FOX moze sie wypowiedziec cos na temat opon :P:P (tak wiem jestem chamem :P)

dadza rade, tylko jak bedziesz lecial to pamietaj zeby komus nie przyszlifowac sprzetu :) to za 2tyg latamy ;]

 

A 13tke, czy tam 14tke brać do odkręcenia klatki? :D

Hehe spoko to rok temu wyglądało :crossy:

 

Na torze będę i ja, ze średnim aparatem i średnimi umiejętnościami fotografowania... ale będę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz zaistalowałem i teraz to rozkminiam ;-)

Zrób sobie jakieś symulowane kółka, zobaczysz jaki wypas :icon_twisted:

Pożyczyłem sobie na dzisiaj taką właśnie N95 ale podpiąłem zewn. GPS (LD-3W, 1Hz niestety). Po pracy porobię dokładne testy. Mam nadzieję podrzucić później trochę ciekawego materiału :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu podpiołes zewn?? Ten z Fona jest za słaby czy jak??

Podobno mniej czuły, dłużej łapie fixa, nie mam pojęcia jak z próbkowaniem. Poza tym nokiowy mam zamiar w prosty sposób przymocować do zadupka "anteną" do góry aby miał bezpośredni dostęp do nieba, N95 (jeszcze pożyczonej) raczej nie zaryzykuję tam przyczepić :icon_eek: :) Lepiej jej będzie głęboko w kieszeni :biggrin:

 

[update]

Już po testach laptimera i (prawie) wszystko jasne...

Wniosek - chyba w Lublinie wzrośnie sprzedaż GPS-ów i telefonów z Symbianem :bigrazz:

Wrażenia tutaj: laptimer

Podlinkowałem tam też pliczek z torem - na najbliższe śmiganie może się przydać.

Motywacja do szlifowania techniki po porównaniu wyników istotnie wzrasta ;)

Edytowane przez krzyhooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nei moge wyłapas satelitów w moim fonie??? Poradz cos kolego.
Cóż tu poradzić... - podepnij zewnętrznego GPS-a :icon_razz:

Ustawiłeś w programie w settingsach "Internal GPS"? Mam nadzieję, że nie jesteś w pomieszczeniu? Długo czekałeś na fix-a?

Mam jeszcze dzisiaj tę N-kę, położyłem przed chwilą na parapecie i po kilku minutach (>5) załapała. Chociaż zachmurzenie duże. Na 3 czy 4 satelitach ale jednak. W sumie widzi 6 satek, LD-3W - 12 :flesje:

Na biurku, gdzie zewn. jeszcze jakoś trzyma fix-a wbudowany umiera całkowicie. Ogólnie :smile: Chociaż może w warunkach torowych przy czystym niebie będzie dawać radę... Wczoraj nie miałem czasu i ochoty tego sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...