Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oraz montujemy oświetlenie jak w Katarze i robimy nocne GP LUBLINNERING :icon_eek:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM !!!!!!!!!!!!!!!!

Rozmawiałam z Panem Prezesem Czerniakiem w sprawie wolnych terminów na Torze w Lublinie i spieszę donieść, że:

1. Wolne terminy to w kwietniu ---- 12.04.2008r. godz. 9.00 - 14.00

oraz 13.04.2008r. godz. 10.00 - 15.00

Pozostałe terminy są już zajęte.

2. W maju ---- 22.05.2008r. --- Boże Ciało - godz.10. - 15.00

24 i 25 maja 2008r. --- godz. 10.00 -- 15.00

31 maja 2008r. ---- godz. 10.00 -- 15.00

Pozostałe terminy zajęte.

Jeśli chodzi o odpłatność to Prezes chce mieć z Waszej wizyty na Torze min. 1.000zł za czas jaki sobie ustalicie.

czyli w zależności od ilości osób dzieli się tysiączek na Wszystkich.

Decyzje o terminie przyjazdu ( rezerwacje toru ) trzeba przekazać do piątku 28.03.2008r.( max ) a najlepiej wcześniej bo i te terminy przepadną. Jak chcecie to dajcie znać do mnie na GG lub PW. Ja zostawiłam swoje dane Gościowi i mam poinformować jak wygląda decyzja.

Jeśli się namyślicie to ok! To chyba wsio.

POZDRAWIAM --- Joaśka :( :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos tu sie chrzani, wyslalem PW ale zniknela

bierz 13.IV z zastrzezeniem ze jak bedzie ostro lalo albo ponizej 10*C (no bez jaj, cieplo bedzie :) ) to mozemy odwolac

 

chetni sie znajda, spokojna Twoja uczesana :crossy:

(zwykle udawalo mi sie zorganizowac 12-14 osob jak informacja o wyjezdzie byla dzien wczesniej, jak jutro bedzie potwierdzenie to bez problemu bedzie komplet, juz okolo 10 chetnych osob mam)

Edytowane przez Emil2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem

 

Tak jak wpisywalem juz w watku "warszawskim", tez jestem chetny do latania w najblizszym dostepnym terminie. I tutaj patrzac na ilosc chetnych wlasnie z Wawy, mam pytanie do osob ktore Lublinerring juz znaja - Joaska :). Czy jest jakies bardzo orientacyjne organiczenie liczby uczestkow, ktorzy w zabawie moga brac udzial?? Nie znam obiektu, a chce uniknac sytuacji kiedy rezerwujemy tor na 13 kwietnia, 12-go okazuje sie ze bedzie sliczna pogoda :)))))) i mamy nagle 150 chetnych osob do wyjazdu. Jesli sie zmieszcza, to nie widzie problemu, ale jesli to za duzo na tor w Lublinie, to bedzie ZONK.

I odwrotnie -zadekladruje sie 50 osob, Ty zrobisz rezerwacje (wplacisz zaliczke ?????), a tu dupa blada bo leje i nikt nie pojedzie.

Idac dalej, moze by tak ktos te wyjazdy bardziej "ogarnal" w sensie organizacyjnym - zbieral zaliczki, itd. Jak sama Joasiu napisalas terminy w Lublinie "uciekaja", a ja dla przykaldau juz teraz zarezerwowalbym i zapisalbym sie na wszystkie, ktore podalas w swojej wiadomosci :)))))))))))).

 

Pozdro

Piotrus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakies bardzo orientacyjne organiczenie liczby uczestkow, ktorzy w zabawie moga brac udzial?? Nie znam obiektu, a chce uniknac sytuacji kiedy rezerwujemy tor na 13 kwietnia,

bylismy najwiecej w okolo 20 maszyn, lata sie na zmiane bo to meczace jest, wiec zwykle okolo 6-8 osob odpoczywa, czasami nawet wiecej - jak na poczatku wszyscy lataja to nie jest luzno ale nie ma tragedii, wiec spokojne np. 25 maszyn moze leciec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że nigdy nie jest tak, że przyjedzie 20 osób i wszyscy na raz jeżdżą po torze przez 4h... jedni śmigają, inni odpoczywają itp dzięki czemu jest rotacja... Jak my jeździlismy to było około 15 osób i na torze było naprawdę sporo miejsca. Dlatego wg mnie nie ma co się na razie grzać, jeśli przed wyjazdem okaże się, że jest za dużo chętnych to najwyżej zrobimy bardziej profesjonalne podejście z sesjami treningowymi po 20 minut dla grupy 10 osób i zmiana ;) Poza tym nie wiem czy bierzecie pod uwagę fakt, że taka jazda wcale nie jest taka lekka i człowiek fizycznie nie jest w stanie jeździć 4h... zakwasów będziecie mieli tyle co po treningu na siłowni po półrocznej przerwie ;)

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A weźmiesz panią z awatara? Ja wtedy mogę obiecać, że nie będę robił Wam tłoku na torze ;D

 

Busa spokojnie tam postawisz, to duży, grodzony teren. Jest też miejsce na grilla którego obiecał pilnować nasz drogi forumowy kolega Nowak (nie wiem czy już się chwalił, ale chłopak jest po gastronomiku i naprawdę ma talent! ;) )

Edytowane przez foks

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃDOBEREK! :flesje:

Macie zarezerwowany termin 13 kwietnia 2008r. w godz. 10.00 - 15.00.

Cena to dla grupy ok.15 osób --- 60 zł od osoby, a jeśli będzie powyżej 20 osób to 50 zł od głowy.

W razie niesprzyjających warunków pogodowych można odwołać ale taka opcja jak deszcz,śnieg i inne zakłócenia nie wchodzą w grę--- SIO ;) I już ich nie ma.

Szykujcie moto, sami się nastrajajcie a ja mówię DO ZOBACZYSKA. :)

Pytania,sugestie ,prośby i te inne :) proszę zgłaszać w miarę potrzeb.

POZDRAWIAM --- Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z JOASKĄ -juz wszystko wiadomo wiec sie wpisywać -tylko pewniaki - zeby pozniej bigosu nie było.Joaska oczywiscie tez beedize ,ale jej nie licze bo to sie rozumie samo przez się. :buttrock:

 

 

1.Norbik

2.Mycior

3.enZo

 

Kolejny numerek i NiCK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...