Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tradycyjnie ankieta na doodle :crossy:

http://www.doodle.ch/qxc5efnbsyh98b3k

 

prosze nie dopisywac w watku

JADE

GDZIE MOZNA SIE ZAPISAC?

CZY JESZCZE MOGE JECHAC?

 

od tego jest ankieta

 

bo:

1. fajnie, tez jedziemy :eek:

2. mozna w ankiecie sie dopisac, ale nie trzeba, jest to tylko orientacyjnie, ile bedzie osob

3. mozna, jesli jest wiecej niz 30 osob, moze byc problem, ale raczej i tak kazdy pojezdzi

Edytowane przez suszi

YZF750R - stary ale jary

KLX250E - tak samo... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa na smiganie w październiku? Niestety 21.09 nie bede mogl byc bo wyjezdzam na wyjazd studencki. Tyle razy juz chcialem sie wybrac i nie moglem;/ gdyby ktos cos wiedzial na temat pazdziernikowego latania na torze prosze o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Chętnie się dołączę do jakiejś grupy lub innego samotnego jeźdźca. Zawsze to jakoś lepiej się jedzie, a poza tym jak ostatnio byłem w Lublinie to trafiłem na tor tylko dlatego, że spotkałem na trasie motocyklistę z nawigacją i pojechałem za nim :)

Możemy się ustawić na stacji przed skrętem na Lublin lub w innym miejscu. Dajcie znać.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze to jakoś lepiej się jedzie, a poza tym jak ostatnio byłem w Lublinie to trafiłem na tor tylko dlatego, że spotkałem na trasie motocyklistę z nawigacją i pojechałem za nim :buttrock:

pozdro

 

Dojazd jest prosty:

 

Po wjezdzie do Lublina jedziesz caly czas prosto, az do ronda, tam skrecasz w pierwszy zjazd- mijasz po prawej stronie stacje Statoil - na trzecich swiatlach skrecasz w lewo i caly czas glowna droga (znaki drogowe prowadza na miejscowosc Bychawa) lecisz az do ul. Zemborzyckiej, tam skrecasz w Zemobrzycka w prawo i po jakis 300-500 m po prawej stronie masz wjazd na tor.

pzdr

Antoni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa na smiganie w październiku? Niestety 21.09 nie bede mogl byc bo wyjezdzam na wyjazd studencki. Tyle razy juz chcialem sie wybrac i nie moglem;/ gdyby ktos cos wiedzial na temat pazdziernikowego latania na torze prosze o info.

październikowe latanie po torze :buttrock: ...ja się tam się nie znam, ale wydaje mi się że śmiganie po torze w temp. poniżej 15'C nie ma bardzo sensu :buttrock:

 

Hej

 

Chętnie się dołączę do jakiejś grupy lub innego samotnego jeźdźca. Zawsze to jakoś lepiej się jedzie, a poza tym jak ostatnio byłem w Lublinie to trafiłem na tor tylko dlatego, że spotkałem na trasie motocyklistę z nawigacją i pojechałem za nim :biggrin:

Możemy się ustawić na stacji przed skrętem na Lublin lub w innym miejscu. Dajcie znać.

 

pozdro

trzeba kierować się na Przemyśl / Biłgoraj i po drodze będzie ulica Zeborzycka

 

zerknij na mapę

 

http://mapy.google.pl/maps w miejsce docelowe wpisz sobie Tor kartingowy Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze sie na niedzielne latanie :)

 

pogoda tez ma dopisac :bigrazz:

 

ps. Norbik motocykl i Ty juz gotowi po ostatnich przygodach :bigrazz:

 

ja jestem cały czas gotowy :biggrin:

a przygody? oby tylko takie były heheh

Pytanie jaka będzie pogoda na weeku?? :icon_mrgreen:

PS. Moto jeszcze nie gotowe, ale coś wykombinuje...

okazuje się, że ten stop aluminium (duraluminium??) nie chce "się" spawać :evil:

podzwonię jeszcze tu i tam... ew. dorobię coś, jak do tego czasu nie kupie używki :) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko...

szukalem na forum i nic nie znalazlem o wypadach na tor bilgoraj. moze warto bylo by to ruszyc. przeciez nie chodzi tyko o to zeby sie nauczyc jednego toru na pamiec tylko zeby wszedzie sprobowac swoich sil. z tego co wiem to w kielcach jest tez maly tor. a wiecie moze o jakichs torach na slowacji blisko naszej granicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko...

szukalem na forum i nic nie znalazlem o wypadach na tor bilgoraj. moze warto bylo by to ruszyc. przeciez nie chodzi tyko o to zeby sie nauczyc jednego toru na pamiec tylko zeby wszedzie sprobowac swoich sil. z tego co wiem to w kielcach jest tez maly tor. a wiecie moze o jakichs torach na slowacji blisko naszej granicy?

:biggrin: Kolego szanowny powiem tak ze chiba musisz sprawić sobie okulary i czy wszystko widzisz albo lubisz mieć podane pod nosek ale to żarty tu masz wszystko na temat Twego pytania ...szukaj a znajdziesz... :buttrock: :) :wink:

 

:lalag: http://forum.motocyklistow.pl/Autodrom-bil...ak-t104614.html :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...