Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

JEstem jestem. Na pw odpowiedzialem . Zarobiony jestem.

Zatem konkretnie:

 

DVD to bedzie czysty material+ chyba 3 wersje zmontowanego klipu.

Plus zdjecia. Dzis mam miec na mailu link do filmu. Rewelacji nei ma bo rezyser ze mnie kiepski, ale osoba montujac film sie postara zeby to mialo rece i nogi.

 

Tak jak mowilem, operator ze mnie do dupy.

 

 

 

wiecej wyczarowac sie nie dalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za reaktywacją wyjazdu w ten weekend, jeśli tylko pogoda pozwoli. Przy okazji - czy ktoś ma kontakt do osoby decyzyjnej na torze w Lublinie? Chodzi mi o to, czy jest ktoś do kogo można zadzwonić i zapytać kiedy będzie ktoś jeździł na moto w Lublinie i czy można się podłączyć. Myślę, że częściej są tam motocykle, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny słuszny namiar był już podawany w bieżącym wątku (post #124):

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...c=78109&st=123#

Gdybyś się coś dowiedział na temat soboty lub nast. weekendu to daj sygnał.

Co do motocykli to raczej niezbyt wiele się dzieje i z tego co wiem między ostatnimi "L-ringami" nic podobnego się nie odbywało (no może poza treningami supermoto ale pogoda była pod psem). Jeśli ktoś jeździ to raczej samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, dam znac jak czegoś się dowiem. Na razie myślę, że trzeba poczekać do jutra i zobaczyc prognozy, czy w ogóle jest się nad czym zastanawiać.

 

Na ICM pokazują, że w sobotę w Lublinie przed południem pada, więc lipa. Może w niedzielę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

któż tak pięknie na kolanko schodzi (time 1:10) :P ...nowak+R6 ;)

wlasnie obejrzalem, fajny fajny filmik tylko szkoda ze taki krotki. Dzieki ZED !!!

 

M4niek chcesz autograf? :bigrazz: ;)

 

 

 

********************************************************************************************************

PS: w niedziele ma byc 21"C , tylko ze nie mam czasu :icon_eek: moze 29/30ego wrzesnia, co wy na to chlopaki & dziewczyny? oczywiscie wszystko zalezy od matki natury czy snieg nie spadnie.

Edytowane przez nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: w niedziele ma byc 21"C , tylko ze nie mam czasu :notworthy: moze 29/30ego wrzesnia, co wy na to chlopaki & dziewczyny? oczywiscie wszystko zalezy od matki natury czy snieg nie spadnie.

Na niedziele 30 września bardzo chętnie, w sobotę mogę nie dać rady... oczywiście jeśli pogoda pozwoli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widze ze tor lublin wiecznie na topie :D. Ja niestety chyba juz w tym sezonei nie polatam zetem po lubelskim torze. Niestety, Zamiast tego od 6 dni latam burgmanem650 po costa brava :bigrazz:

Nawet sobie nie zdawalem sprawy ze to tak zapier*ala :D.

Wiec pozdro ze slonecznej i cieplej hiszpanii. Zycze dobrej zabawy i wesolego scierania gum/slidero/podnozek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...