Skocz do zawartości

pomużcie doradzic@@!!!@@


Gość kamis-a
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

damian daj znac o której bedziecie jezdzic z piotrkiem domniemam;];]wpadnijcie po mnie albo pojezdzijcie po działkach troche to do was wysde bo musze zobaczyc jak te wasze maszyny chodzą:(:P :(

 

ogólnie : ja wcale nie powiedziałem ze chce 250!! tylko 125 a ze napisałem o moim kumplu ze taką ma to nie stawiajcie mnie w sytuacij ze sie zucam na głębokom wode;] :bigrazz: :clap: :icon_eek: :biggrin: :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze domniemasz :flesje: :crossy:

Nie odpowiedziałeś na pytanko kolegów co do tego czy masz jakikolwiek stroj... :notworthy:

Moj kumpel(damian bedzie wiedzial o kogo chodzi) byl pewnien ze chce 250 2T....a kiedy przejechal sie na 125...zsiadl jak galaretka... :crossy:

Edytowane przez Piotrekmx_125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co mi strój skoro jeszcxze nawet motoru nie mam a wole najpierw wiedziec na czym stoje piotrós;];] :flesje: :crossy:

 

a moze poprostu jakies mocne enduro tylko naprawde mocne;];] yamaha dt odpada i honda crm tez :crossy: moze ktm exc lub yamaha wr 4t?? :notworthy: :crossy: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje oko to finansowo nie podolasz. Kup lepiej dobra setke (tj. zadbana i serwisowana) a nie pozalujesz. Tylko dolicz do tego min 1200zl na stroj. A i na poczatek radze pojechac chociaz raz na mx wojcik

 

Ubranie za 1200zł - może być cienko ;-) jeżeli mowa o ubraniu+ochraniacze+kask itd. sam kask+gogle ok 500zł, ochraniacze ok 100zł, buzer ok 300zł, rękawice ok 100zł, buty ok 500-650zł. Wychodzi ok 1600-1700zł na takie rzeczy najbardziej istotne, po doliczeniu jeszcze bluzy, bluzki, spodni itp upiększaczy cena spokojnie przekroczy 2000zł :-(.

Sam właśnie przez to przechodze - niedawno kupiłem moto, na początek zająłem sie nim, nowe akcesoria - upiększanie jednym słowem :-). Teraz zaczynam zajmować sie soba, zamówiłem na razie sam kask 400zł... Dużo pięniedzy jeszcze musze wydać by zakupić te najistotniejsze gadżety dla kierowcy, tylko jak wiadomo to często przychodzi z czasem, mało kiedy kupuje sie wszystko od zaraz.

 

pozdro :icon_mrgreen: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba umiec sobie radzic :) Ja za 900zl kupilem stroj thora + buty thora + gogle, i to wszystko nowe. Jak sie chce to sie da :) Poza tym mozna kupic uzywane rzeczy ...

 

 

ps. bluza i spodnie to sie sa upiekszacze tylko podstawowe elementy ubioru :)

Edytowane przez predator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba umiec sobie radzic :D Ja za 900zl kupilem stroj thora + buty thora + gogle, i to wszystko nowe. Jak sie chce to sie da :icon_mrgreen: Poza tym mozna kupic uzywane rzeczy ...

ps. bluza i spodnie to sie sa upiekszacze tylko podstawowe elementy ubioru :crossy:

 

Gratuluje dobrego zakupu :D, jasne, że jak sie chce to sie da :).

Co do bluzy i spodnie to jasne, że podstawowe ale nie odgrywają tak istotnej roli jak kask, gogle, buzer, ochraniacze czy rękawice :-) i o to mi bardziej chodziło :).

btw. modest nie uważam, że nie idzie sie nauczyć jeździć na enduro w terenie, idzie, dziwie sie, że ty jeżdżąc enduro sie nic nie nauczyłeś, a wręcz przeciwnie -bynajmniej tak twierdzisz :-) nie wiem czemu podkreślasz, że DT nic Ci nie dała, żandych umiejetności wręcz przeciwnie, mnie DT (chociaż inna pojemność) uczy bardzo dobrze i sądze, że świetnie spisuje sie na terenach offroadowych :-).

 

pozdro

Edytowane przez crasch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M498411 a co mysliceie o tym?? ja nie mam zamiaru kupowac stroju jedynie kask i google

 

Ja słyszalem ze to dobre sprzety.na forum jest caly dzial o tej aprili rx 125 wiec poczytaj sobie :D

dlaczego nie full cross???

Edytowane przez mati kmx125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh no na DT np. usilnie uczyłem się wchodzić w zakręty w terenie - co z tego skoro w motocrossie to zupełnie inna bajka a nauka przychodzi z dużo większą łatwością, i jednocześnie jeśli umiesz w motocrossie to w enduro sobie też poradzisz. No tylko ja mówię z perspektywy jazdy w 100% po torze gdzie się zwraca uwagę przede wszystkim na technikę jazdy bo są do tego warunki, a w enduro nie możesz sobie pozwolić na wykorzystanie swoich możliwości w 100% jeśli Ci życie miłe. No i klimat zawodów to też jest wspaniała sprawa, a znowu zawody cross-country dla amatorów to zbyt niebezpieczna sprawa, po prostu zbyt duże prędkości po słabo znanym terenie i ogroomne zużycie motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M498411 a co mysliceie o tym?? ja nie mam zamiaru kupowac stroju jedynie kask i google

 

Mówiłeś, że nie chcesz DT? A to podobny motocykl, nawet nie wiem czy Yamaha nie była by czasami lepsza...

Co do tego pojazdu ogólnie ja bym odpuścił, trzeba w niego inwestować, poskładać i nie jest zarejestrowany - a i ta lampa, taka jakaś dziwna, czy te światełka były montowane w roczniku 2000 (pytanie do znawców RXów)? :flesje:

 

Modest spoko, masz swoje zdanie i je cenie ale moim zdaniem przesadzasz, ze przez jazde na DTce 80 gorzej śmiga Ci na crossie (chociaż nie wiem jak to jest z 80tka, ja mam 125 i to troszke zmienia)... To, że enduro inaczej śmiga od full crossa to nic dziwnego, ale nie spotkałem sie jeszcze z opinią by kogoś technika ucierpiła na tym, ze wcześniej śmigał na enduro :-).

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten RX to wałek jak nic na roczniku tak jak 90% moto na alegro a zwłaszcza crossów. RX ma lepszą zawieche i jest silniejszy o pare kucy od DT. Tyle moge powiedzeć reszte niech mówią właściciiele a jest i dość sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...