Skocz do zawartości

Wpadł w poślizg na piasku....


M.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałam posta i wszystkie odpowiedzi. Ludźmi wstrząsa tragedia, ale również uczy. Nawet piasek może być mordercą: jesli już to wiemy, to - jedźmy z tą myślą i dziękujmy za tragiczną, ale przecież jednak PRZESTROGĘ. Wyrazy współczucia dla Żony i Dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polsce jest albo niesamowita znieczulica, debilizm lub brak czasu.

Mieszka ktoś obok skrzyżowania, lub zakrętu, powiedzmy o nie za dużym natężeniu ruchu. Czy tak ciężko wziąć czasami miotłe i zmieść piach tam naniesiony.

 

Jazda na moto w polsce to jedna wielka odmiana ruskiej ruletki i nic więcej.

 

Współczuję rodzinie ;-(

Edytowane przez tmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek zginął Marcin Budny vel Luigi. Niedawno kupił swojego wymarzonego Bandita 600, którym cieszył się jak dziecko. Jeździł rozważnie, bo to rozważny chłopak był.

Przyczyną wypadku był piasek na zakręcie drogi. Marcin według świadków jechał wolno, z przepisową prędkością. Wpadł w poślizg na piasku, i wyjechał wprost pod samochód jadący z naprzeciwka. Osierocił dwójkę dzieci.

Znałem Marcina z innego forum. Rozsądny, nie tam żaden "w gorącej wodzie kąpany". Żonę też zaraził swoją pasją i kupił jej motocykl.

Zdawał sobie sprawę z ryzyka jakie niesie ze sobą jazda na motocyklach, ale chyba nie przypuszczał w najgorszych koszmarach, że przyczyną jego śmierci będzie garść piachu na zakręcie.....

 

wyrazy wspoczucia dla rodziny i bliskich

Edytowane przez czervonyr6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polsce jest albo niesamowita znieczulica, debilizm lub brak czasu.

Mieszka ktoś obok skrzyżowania, lub zakrętu, powiedzmy o nie za dużym natężeniu ruchu. Czy tak ciężko wziąć czasami miotłe i zmieść piach tam naniesiony.

 

Jazda na moto w polsce to jedna wielka odmiana ruskiej ruletki i nic więcej.

 

Współczuję rodzinie ;-(

Tmi, ciekawy jestem, czy byś wziął szufelkę, miotłe i szorował piach z ulicy.

Tak czy siak, jest to niewątpliwie tragedia. Trzeba mieć oczy dookoła głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...