Skocz do zawartości

Posiadacze motocykli Royal Star łączcie się


maly
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To czekamy ' date=' masz już zródło gdzie go bedziesz szukał?[/quote']Dzwonilem do Lubonia tam niejaki gosciu o imieniu Jacek zprowadza sprzety ze Stanow.Ma miec tez jakiegos Warriora za 2 tygonie a jak nie to pozostana ogloszenia. :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekamy ' date=' masz już zródło gdzie go bedziesz szukał?[/quote']Dzwonilem do Lubonia tam niejaki gosciu o imieniu Jacek zprowadza sprzety ze Stanow.Ma miec tez jakiegos Warriora za 2 tygonie a jak nie to pozostana ogloszenia. :?

 

Lemassu to daj na faceta namiar... Może i ja bym coś u niego wybrał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam goscia u którwgo ja kupowałem moto dla siebie i żony 3 kupował kolega i wszyscy jestesmy zadowoleni

no ja wlasnie poprzez kolege poznalem faceta bo wlasnie u niego kupil r6 igielke ze stanow za super pieniazki i jest bardzo zadowolony-602285676 Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Witam

mam dwa pytania odnośnie Royal Star Venture z 99 roku . Posiadam wersje jenoosobową i

1.Czy ktoś sie orientuje gdzie można dokupić tylny kufer, siedzenie i resztę potrzebnych rzeczy aby była to wersja 2 osobowa i ile to ewentualnie kosztuje

2. Czy ktoś chce kupić taki motor . Cena wyjściowa 24 tyś zł . kontakt [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz słyszę o jednoosobowej wersji Royal Star Venture, do tego bez kufrów.

Sądzę, że posiadasz po prostu Royal Star ew.Royal Star Tourer.

Przy takiej jak podałeś cenie wyjściowej, uzbrojenie tego motocykla w kufer i drugie siedzenie kompletnie się nie opłaca, to są trudnoosiągalne i drogie rzeczy.Szczególnie kufer.Klejony spotkałem za 3000zł.Porażka.

Jeśli chce Venturę, to sprzedaj Royala i kup kompletny motocykl, polecam szczerze i subiektywnie.Kupisz taniej niż karkołomne przerabianie Royala na Venturę, one różnią się kilkoma innymi szczegółami niż tylko kufer.

Życzę powodzenia, przyda się . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ...naprawdę mam taką wersje , może ktoś przerobił w Stanach , bo z tamtąd mam ., Posiada radio, głośniki , tempomat, CB , analogowy wyświetlacz . Wstawiłbym tu zdjęcie , aby znawcy wypowiedzieli sie na temat tego motocykla ,ale nie bardzo wiem jak .. Na razie proszę wierzyć mi na słowo ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...