Skocz do zawartości

Posiadacze motocykli Royal Star łączcie się


maly
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :buttrock:

Chyba trzeba reanimować temat, bo coś cicho się zrobiło.

Royal starów przybywa :flesje:

Widać ich coraz więcej.

Cieszy, bo sprzęt ZAJEFAJNY.

Nie mogę się doczekać wiosny, coby trochę ponawijać.

POZDRAWIAM :buttrock:

 

To fakt trochę cicho zrobiło się w temacie.Ale wiosna za pasem.Maszyna przygotowana i czeka na wyjazd,gdyby dzisiaj tak o 3 stopnie więcej to :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Długo mnie na 4Um nie było, widzę,że w tym czasie nasz temat przyklejono no i po tym jak Jammi swojego Royala sprzedał zostałem najdłużej jeżdżącym Royalem na 4um :banghead:

A co do spotkania , Jaśku co na Twoja propozycję inni uczestnicy spotkań Virago? Nie pogonia gości z dwoma silnikami :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Długo mnie na 4Um nie było, widzę,że w tym czasie nasz temat przyklejono no i po tym jak Jammi swojego Royala sprzedał zostałem najdłużej jeżdżącym Royalem na 4um :wink:

A co do spotkania , Jaśku co na Twoja propozycję inni uczestnicy spotkań Virago? Nie pogonia gości z dwoma silnikami :)

 

Nie pogonią, wszystkich zapraszamy, to nie jest zlot posiadaczy Virago a raczej miłośników i to nie tylko Virago. Jest to już 3 zlot, motocykle się zmieniają, nawet wielki organizator zlotu już nie śmiga na Virago

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono Royal Gwiazdeczkowcow :biggrin:

Czy ktos moze na podstawie opisu i zdjec ocenic tego sprzeta ???

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?Vie...5&Category=9809

 

Dzieki bardzo z gory za KAZDA wypowiedz ;)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele tego opisu. Ze zdjęć nic negatywnego nie wynika. Lakier wygląda na oryginalny.

Też przesiadłem się z Draga 650. 1997r.

Z tego co widzę Twój jest taki sam i też 97.

Mój był niebiesko-srebrny. Takie wychodziły w tym roku, no i jeszcze tylko czarne.

Co do Royalki, to trafny wybór :bigrazz:

Ta wygląda na zadbaną . Pytanie , jak stan techniczny ?

POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie jest blad w opisie bo sprzet niby 1997 ale tablice rejestracyjna ma z 1999 i taki sam w dokumentach :)

O stan techniczny sie nie boje bo generalnie jest wszystko OK i ma maly przebieg :)

Pytam o ewentualne porady, co sprawdzac, jak sie motocykl prowadzi i co to za gang z V4 ??? :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Długo mnie na 4Um nie było, widzę,że w tym czasie nasz temat przyklejono no i po tym jak Jammi swojego Royala sprzedał zostałem najdłużej jeżdżącym Royalem na 4um :smile:

A co do spotkania , Jaśku co na Twoja propozycję inni uczestnicy spotkań Virago? Nie pogonia gości z dwoma silnikami :)

Darek spokojnie możesz pakować z Danusią manatki i i jechać na virago,tam spora część motorniaków już na tych motorkach nie jeżdzi.

 

Witam szanowne grono Royal Gwiazdeczkowcow :wink:

Czy ktos moze na podstawie opisu i zdjec ocenic tego sprzeta ???

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?Vie...5&Category=9809

 

Dzieki bardzo z gory za KAZDA wypowiedz :icon_razz:

Lakier wygłąda na orginalny--mam taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kazdy dzien zbliza mnie do kupna Ventury i przejscia z Drag Starow do waszego Szacownego grona .....ale jezeli nie wyjdzie to wpadne "w lapy" Tych od Wild Starow..a wkoncu najwazniejsze i tak .ze w FORUMIE

 

:buttrock:

 

Kazdy dzien zbliza mnie do kupna Ventury i przejscia z Drag Starow do waszego Szacownego Grona .....ale jezeli nie wyjdzie to wpadne "w lapy" Tych od Wild Starow..a wkoncu najwazniejsze i tak .ze w FORUMIE

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym temacie czytałem, że ciężko znaleźć Venture z plastikami w nienagannym stanie, ale myślę, że lepiej potargować i za zaoszczędzoną kaskę poprawić czyjeś niedoróbki, niż decydować się na inny sprzęt, jak widać na foto mam Royala Tur Clasica, gabaryty porównywalne z Roud Starem (bo chyba jako alternatywę jego bierzesz pod uwagę) i dokładnie takie same ja Ventura , nawet siedzenie pasażera jest niema identyczne, a jednak plecaczki lepiej się czują na Venturze, tylny kufer daje im poczucie bezpieczeństwa i komfort, którego żaden ssisi bar nie zastąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ! jednak nie bede fruwal Ventura. Przejechalem dzisiaj 800 km (w obie strony) i okazalo sie ze szmaciaz chcial sprzedac kompletny zlom za duze pieniadze . On handluje motorami i prowadzi z Ojcem dodatkowo firme budowlana w Oswiecimiu. to jego moto po obustronnym szlifie ,polamanych plastikach,zlamanej szybie (wklejona na silikon) ,stukami w silniku ,szpachlowanych plastikach,....ogolny SYF

WYSTRZEGAJCI SIE TEGO T Y P A ! ! ! ! ! ! ! ! !

 

 

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M689004

pozdrowienia dla uczciwych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . miałem też jechać do tego gościa w Oświęcimiu , ale dobrze że sobie odpuściłem . Obejrzałem venturkę w Tarnobrzegu 2002r przebieg 14000 a stan fatalny . Drugą obejrzałem w Rzeszowie białą 2004r moto stoi w komisie pod wiatą pada na nią śnieg deszcz stan wizualny jest fatalny . Odradzam oba te miejsca szkoda Twojego czasu . Ja po tym wyjeżdzie wyleczyłem się z venture i kupiłem vtx . Ten gość z Oświęcimia sprzedaje ją od września . Pozdrawiam i powodzenia w poszukiwaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...