Skocz do zawartości

Posiadacze motocykli Royal Star łączcie się


maly
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szyba w Royalu jest taka sama jak w Wild Starze.A z tą nie powinno być problemów.Możesz zobaczyć http://www.mgg.com.pl/index.php .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam mam pytanko szukam nowych opon do royala de lux może znacie dobre sklepy lub hurtownie :crossy:

 

tak, wyszukiwarka jest po prawej u góry - wpisujesz np. "opon" (będzie podawał wyniki i dla "opony" i dla "opona", "oponę", itd) i ograniczasz wyszukiwanie do właściwego działu, tj. co, jak kupić

 

możesz również zapoznać się z tym wątkiem, zawiera nieco informacji

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam kolegów mam pytanko czy jet mi ktoś w stanie odpowiedzieć czy siodełko z royal star delux pasuje do royal star ventury z 2007 r ponieważ zamierzam trochę przebudować moją venturę a nie chcę tracić oryginalnych części znalazłem ofertę na allegro http://moto.allegro.pl/item797270120_siode...l_star_xvz.html , chyba, że ktoś z was ma dostęp do takiego siodełka z ventuy na sprzedaż to proszę o kontakt

proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW YAMAHY ROYAL STAR!!!!!!

Od lipca jestem szczęśliwym posiadaczem Royalki z 1998r. Na tak szacowny sprzęt przesiadłem się z Virago 750. Jak to u mnie bywa zmiana moto była nagła i spontaniczna. Przez ten okres zrobiłem ok.4 tyś km i przyszedł czas na odwdzięczenie się za tyle przyjemności co mi dostarczyła moja gwiazda! :icon_biggrin:

W Virago dużo czynności obsługowych wykonywałem sam ( bo miałem servisówkę). Do Royalki niestety nie mam i dlatego chciałbym skorzystać z doświadczenia kolegów i koleżanek w kwestii wymiany oleju w lagach tzn.jaki, ile, gdzie wypuścić stary i którędy wlać nowy. Z góry dziękuję za odzew i cenne uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Royal Star ma takie samo zawieszenie przednie jak Road Star.Olej najlepiej wymienić wyjmując lagi z moto.Można wtedy dobrze opróżnić je ze starego oleju odkręcając korek u góry.Oleju wchodzi po 554ml na każdą.Zalecany jest 5W,ja wlałem 10W i taką zmianę polecam.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację piter 1600

Mam jeszcze jedno pytanie do Szanownego Grona. Poprzedni właściciel mojego moto dość drastycznie obchodził się z chromami oraz szybą :evil: co spowodowało dość silne zagęszczenie drobnych rysek, które mnie bardzo bolą, jak na nie patrzę. Ponieważ aura nie sprzyja śmiganiu postanowiłem powalczyć z przyczyną mego bólu i tu mam problem, gdyż środek którym dysponuje (SONAX ) znakomicie czyści chrom, ale z rysami zupełnie sobie nie radzi!! :banghead: I tu moje pytanie, czy znacie jakiś sprawdzony środek do usuwania rys z chromu i plexi.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja używam pasty automax świetnie czyści wszystkie powierzchnie, usuwa stare zabrudzenia i drobne rysy, ale trzeba z nią uważać żeby nie przedobrzyć bo może zedrzeć za dużo i wtedy wyjdzie na wierzch powłoka z miedzi miałem tak przy hondzie a wtedy nic nie zrobisz tylko nowy chrom, co do pleksi to podobno też działa ale ja jeszcze nie próbowałem tak więc ostrożnie pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do usunięcia rys z szyby i chromów potrzeba pasty lekko ściernej.Do szyby może być ta http://moto.allegro.pl/item797127174_sonax...ku_i_plexi.html .Z kolei do chromów można wybrać z tej oferty http://moto.allegro.pl/listing/search.php?...9&description=1 .Tylko tak jak wspomniał Maniek z pastami lekko ściernymi trzeba bardzo uważać zwłaszcza jeśli robimy polerkę np. filcem na wiertarce.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich posiadaczy Royal'ki!

Jestem tu nowy i mam kilka pytań. Mam w posiadaniu Royal Star 1300A.

Gdzie dostanę szybę do tego modelu?

Jak brzmią puste wydechy i gdzie można takie zakupić?

Gdzie dostałbym lightbary i czy ktoś zakładał na crash pady niebieskie halogeny na styl policyjny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały przód Twojego motocykla pochodzi z jego większego brata Yamahy Wild/Road Star.Więc i szyba i lightbary będą na 100% pasowały z wymienionych motocykli.Szybę można tanio dostać tu http://www.mgg.com.pl/index.php?option=com...id=44&Itemid=34 .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały przód Twojego motocykla pochodzi z jego większego brata Yamahy Wild/Road Star.Więc i szyba i lightbary będą na 100% pasowały z wymienionych motocykli.Szybę można tanio dostać tu http://www.mgg.com.pl/index.php?option=com...id=44&Itemid=34 .

 

mam szybe z tej firmy i nie jest zle,troche trzeba podciac ale w sumie jest dobrze

jak bedzie komus potrzeba moge zrobic fotki jak to wyglada

lightbary mam z przodu i z tyły jak trzeba zrobie fotki,kupowane w usa z motorem wiec nic na ich temat nie powiem,lampki dodatkowe z tyłu mam Harleyowskie z przodu nie patrzyłem

 

 

Tu masz odpowiedz na moje pytanie o tę venturę do ar2r (on jest naprawdę dobry w sprawie tych motocykli) Cytuje: Hej - A wiec to co widac ze zdejce - walona w przodz, przedni blotnik w innych kolorach niz reszta motocykla. malowana przednia owiewka i zbiornik. jakis pie**olony amator niepofatygowal sie do agencji reklamoweji nie kupil paskow za 30 pln - mowie o takich 3 kolorowych - oryginalne sa w strasznych cenach bo 400 pln na zbiornik kosztuje, ale polak potrafi. jak malowana przednia owiewka to trzeba zobaczyc jak pospawana.na dole chlodnicy nie schodza sie te owiewki na nogi. tez pewnie walone i nie naprostowane tak jak potrzeba. zbiornik malowany - znowu bez tych tasm. nieoryginalne oparcie pasazera na kufrze. brak oslon na tarczy hamulcowej, nieoryginalne manetki- ktos zapomnial zamontowac sterowania radiem. zje*any tez jest tylni kufer - czyli oryginalnei jest dwukolorowy a tutaj jednokolorowy,tlumiki tez nieoryginalne ale z tlumikami to wiesz jak jest. ja bym go sobie odpuscil - za duzo niedorobek i brakow za cene 20-22 tys z 99 roku kupisz w o wiele lepszym stanie.

 

 

co do tych paskow

z tego co poinformowal mnie kolega-mechanik motocyklowy nie da sie dorobic paskow do ventury pod orginalny wzór tak zeby nawet laik sie nie poznal

wyjscia sa 2 albo caly motor obklejac od nowa i myslec ze ktos nie pozna albo odżałować i kupic orginal

pisanie o 30zł to jakies nieporozumienie bo nawet agencja wezmie duzo duzo wiecej i nie zrobi tego tak aby wlasciciel byl zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

co do tych paskow

z tego co poinformowal mnie kolega-mechanik motocyklowy nie da sie dorobic paskow do ventury pod orginalny wzór tak zeby nawet laik sie nie poznal

wyjscia sa 2 albo caly motor obklejac od nowa i myslec ze ktos nie pozna albo odżałować i kupic orginal

pisanie o 30zł to jakies nieporozumienie bo nawet agencja wezmie duzo duzo wiecej i nie zrobi tego tak aby wlasciciel byl zadowolony

 

 

 

zapraszam twojego kolege mechanika do mnie. 5 metrow 3 tasmowego (czarny plus dwa zlote) 25 pln. oklejal lakiernik. Agencja rozniez okleilaby (za dodatkowa oplata ale profesjnalnie) ale byl okres przedswiateczny i mieli duzo roboty wiec mieli mnie gdzies a mi zalezalo na czasie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...