Skocz do zawartości

Posiadacze motocykli Royal Star łączcie się


maly
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej , KOSA . Skąd jeteś ( oprócz Wlkp.) bo ja też z Pyrlandi :icon_biggrin:

w ogóle to mało danych napisałeś , jaka to Yama ,konkret XV... ??? co ?? .

Tak jak pisałem mam kat. części . Mając konkretne numery można powęszyć w necie ile za dany klamot wybecalować , np. łożysko tylnego koła znalazłem ( na razie za 11 papierów) . Wtedy jest jakieś porównanie.

 

Nawiasem , zostaw łożysko koła w spokoju . ( można je bardzo szybko wyeliminować z Twojej wyliczanki i zaoszczędzić kosztów )

 

Próbowałeś zlokalizować te hałasy li tylko przy pomocy ucha czy choćby najprostszym starym sposobem.

 

Napisz może na priv.

 

Sorki czas mnie goni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwierz, ze to co jest kolorem tla(motocykla) jest od lakieru - tasma w tych miejscach jest transparentna. mialem taki kawalek w reku bo musialem zaniesc to agencji jak mi go dorabiali. postaram zrobic zdjecie i jakos przeslac.

 

witam

czy mam szanse doczekac sie fotki tych pasków,bardzo ciekawi mnie i mechanika jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz tutaj http://chomikuj.pl/venturear2r zdjecie 17 oryginalna naklejka zdjecie 16 dorabiane przez agencje reklamowa - sorry za jakosc zdjec robione telefonem w garazu ktory tez nie ma najlepszego oswitlenia.

 

 

 

http://picasaweb.google.pl/venturear2r/Pul...681204659928130

 

mysle, ze nie ma zbyt wielu roznic. zreszta koledzy moga ocenic sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz tutaj http://chomikuj.pl/venturear2r zdjecie 17 oryginalna naklejka zdjecie 16 dorabiane przez agencje reklamowa - sorry za jakosc zdjec robione telefonem w garazu ktory tez nie ma najlepszego oswitlenia.

 

 

 

http://picasaweb.google.pl/venturear2r/Pul...681204659928130

 

mysle, ze nie ma zbyt wielu roznic. zreszta koledzy moga ocenic sami.

dzieki za zdjecia ale na nich nic prawie nie widac wiec trudno porównac do orginału,moze przy okazji jak bedziesz miał zrobic w lepszej rozdzielczosci to byśmy byli wdzieczni z mechanikiem bo bedą 3 nowe ventury i jak by ładnie to wygladało to zmienie mechanika he he

Edytowane przez venture2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Royalowców i wszystkich pozytywnie zakręconych na dwóch kołach ;)

Jestem nowicjuszem na tym forum .

Royalkę dosiadam od czerwca - pierwszy sezon , wcześniej Honda CX-650 potem Kawa Vulcan .

Przyznaję że bardziej ,,wychodzi '' mi przebywanie w garażu niż przy kompie .

Nie przynudzając więcej ,chciałbym spytać bardziej obeznanych o osłonę na chłodnicę .

Widziałem coś takiego w ,,motokużni '' ale może Wy coś polecicie .

 

Pozdrowionka.

 

 

odnoszę wrażenie że > georg wejrauch< miał rację z tymi odzewami lub nikt nic nie wie :icon_question:

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to tylko osłona chłodnicy.Jeśli Ci się podoba to sobie kup i załóż ,przecież o takie pierdoły nie będziesz się pytał na forum.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WĄSKI jak znasz sposób wyeliminowania łożysk jako źródła dzikich dźwięków w tyle RS kosy to napisz na forum, nie na priv, gdyż nie znamy dnia ani godziny (i obyśmy nigdy nie musieli poznać )kiedy coś takiego może się przytrafić. A z tym brakiem odzewów, to sobie myślę, że nasze motory są z górnej półki i może nie wypada się chwalić, że coś się przy nich robi :icon_biggrin: A może naprawdę prawie nikt nic nie robi, bo RS prawie się nie psuje? Ja mam RS pierwszą zimę w garażu i doprowadzam jego wygląd do takiego jakim powinien charakteryzować się cruiser (poprzedni właściciel chyba myślał że to enduro).Radochę mam z tego ogromną choć ręce bolą, ale efekt widać!

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to tylko osłona chłodnicy.Jeśli Ci się podoba to sobie kup i załóż ,przecież o takie pierdoły nie będziesz się pytał na forum.

 

Ja post Wąskiego odebrałem w ten sposób, że pytał, gdzie można kupić taką osłone chłodnicy, a nie czy ma ją założyć, czy nie!! Proszę czytać uwaznie i ze zrozumieniem, oraz odpowiadać rzeczowo :)

 

Polecam firme Road Styler z Włocławka (wpisując w Google wyskakuje ich strona, nie bardzo wiem jak wstawić tu link). Kupowałem od nich akcesoria do Virago 1100, potem Drag Stara 1100, teraz do Royala, (bagażniki, oparcia i miedzy innymi osłone na chłodnice do swojego Royala) towar jest naprawde ładnie i dobrze zrobiony, poza tym ceny dość przyzwoite, zwłaszcza w porównaniu z firmowymi, no i chłopaki są w stanie z metalu i chromu zrobić niemal wszytko, co motocyklista może sobje wymyslić, zresztą sprawdźcie na ich stronie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to tylko osłona chłodnicy.Jeśli Ci się podoba to sobie kup i załóż ,przecież o takie pierdoły nie będziesz się pytał na forum.

 

No SORKI piter że zajmuję to forum ,,pierdołami'' !

 

Nie pytam czy założyć, bo to moja broszka jak słusznie zauważyłeś, tylko czy np. z tej firmy (motokuznia, to jedna z firm która robi takie ,,pierdoły'' ) i nie wyrzucę trzech paczek na towar nie najlepszej jakosci .

 

Liczyłem że Forum Motocyklistów a nawet konkretny profil ,,Posiadacze Royal ... ... ... jest odpowiednie .

Hmm, - nie wiedziałem że mając parę kucyków więcej pod siodłem można ustalać czy wypada pytać o osłonę chłodnicy lub ilość pasków na naklejce i takie tam inne .

 

Szerokości piter 1600 .

A gdybyś kiedyś posuwał trasą Poznań - Warszawa ( stara E8) jest miasteczko w którym wydobywa się sól - Kłodawa ,zapraszam na browca i pogaduche. Zawsze jest miejsce dla pasjonatów moto, nie tylko dosiadających Royale .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie przynudzając więcej ,chciałbym spytać bardziej obeznanych o osłonę na chłodnicę .

Widziałem coś takiego w ,,motokużni '' ale może Wy coś polecicie .

 

 

 

 

Kosa to Ty czytaj ze zrozumieniem.

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosa, widzę że Ty kumasz baze . :clap:

,,Widziałem coś takiego w ,,motokużni '' ale może Wy coś polecicie '' - jedni rozumieją to czy założyć inni czy z tej firmy .

 

Faktycznie jezdziłem do Włocławka ze szwagrochą dorabiać ,,pierdoły" do jego intrudera a póżniej do VTXa .

 

Wtedy wiem że byli zawaleni robotą i terminy mieli nawet do 3 m-cy. Ale przecież do sezonu daleko .

 

Pozdrawiam .

Edytowane przez WĄSKI 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WĄSKI jak znasz sposób wyeliminowania łożysk jako źródła dzikich dźwięków w tyle RS kosy to napisz na forum, nie na priv, gdyż nie znamy dnia ani godziny (i obyśmy nigdy nie musieli poznać )kiedy coś takiego może się przytrafić.

pozdr.

 

 

Hej , sorki że z takim opóznieniem . Mam trochę roboty .

No więc ja często używam warsztatowego stetoskopu . Ratował mnie z różnych ,,zagwozdek'' nie raz, i zawsze trafiał celnie :buttrock: Zlokalizujesz wszelkie podejrzane stuki, szmery które normalnie przenoszą się po przylegających podzespołach. (łańcuszki rozrządu ,napinacze, łożyska etc ... ... ) Koszt takiego może być niewielki np. ALLEGRO 885213040 ( ok.40pln) i ten w zupełności wystarczy dla własnych potrzeb lub bardziej prof. 893860402 ( ok. 500pln) ale to już zbytek łaski :wink: . Rozglądam się właśnie za takim który ma różne wymienne końcówki np. giętką spiralę . Tak jak piszesz ,nigdy nie wiesz co trafi na twój stół .

 

A ! uważaj: nie próbuj stosować czegoś od znajomego lekarza ( troszkę inna czułość :icon_mrgreen: ) może rozwalić bębenki w uszach. Oczywiście zależy czego nasłuchujesz . Np. nie polecam nasłuchiwać tym ostatnim spalania stukowego w serduchu moto czy auta :smile:

 

Wytrwałości przy Twoim moto ale przy takich maszynach - ,,naprawdę warto''.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...