Skocz do zawartości

Posiadacze motocykli Royal Star łączcie się


maly
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

de lux oprocz owiewki radia i gornego kufra to jest to samo - na pewno sprawy dotyczace silnika, elektryki itp itd beda takie same. Wysylam a sam ocenisz.

Bardzo dziękuje .jeszcze nie przyszło jak dotrze dam znać pozdrawiam. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Royal Star-owców od niedawna posiadam ten motocykl sciagnełem go z USA jeszcze jak doral stał 2.30 zł i udało się mam go , cudo!!!!

troche czasu upłyneło zanim dorosłem do tego motocykla zaczynałem od yamahy virago 535 troche mała jak na mój wzrost 183 dla niskich lub kobiet polecam ,poźniej 750 to już ok super motocykl i teraz mam Royal Star Tour Deluxe 2000 r w stanie idealnym mam tylko jeden problem na poczatku chodził ja brzytwa dopuki nie zalałem go do pełna paliwem i nie wchodzi mi na obroty tak jak by brakowało paliwa.

Moje pytanie czy to filtr paliwa czy tez cos innego?

I druga watpliwość co do mocy tej maszyny w urzędzie celnym po otczytaniu kodu VIN podali że ma on 95 KM jakos nie chce w to wierzyć chyba za ma silnik od Ventuty jak to sprawdzić?

Mario Bytów

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii mocy, do 2000 roku Ventura miała 98 a pozostałe 75, w 2000 Tur de lux i Tur Clasic dostały bebechy Ventury, Bulewerda wycofali i wszystkie Royale od tego momentu maja 98.

Czyli mam 98 KM to miło...robi wrażenie co prawda przejechałem nim tylko kilkanascie kilometrów 6.12 w dzień Mikołaja i na wielkiej orkiestrze Owsiaka maszyna cieżka ale w prowadzeniu syper pozycja dla kierowcy bardzo wygodna siedziałem na venturze tak jak dla mnie za nisko kierownica i nie ma mozliwości podwyszenia ale to żecz gustu.

Pozdrawiam Wszystki RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam 98 KM to miło...robi wrażenie co prawda przejechałem nim tylko kilkanascie kilometrów 6.12 w dzień Mikołaja i na wielkiej orkiestrze Owsiaka maszyna cieżka ale w prowadzeniu syper pozycja dla kierowcy bardzo wygodna siedziałem na venturze tak jak dla mnie za nisko kierownica i nie ma mozliwości podwyszenia ale to żecz gustu.

Pozdrawiam Wszystki RS

gratuluję zakupu :biggrin:

Edytowane przez pierwoszow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję zakupu :biggrin:

Wilkie dzięki za gratulacje juz nie moge sie doczekac wiosenki i kiedy dosiądę moja Royal Star -kę.

W tym roku chcemy zmontować brygadę motocyklistów w Bytowie nazwa juz jest RAIDERS BYTÓW i dopracowalismy juz nasze logo uzywam nazwy loga a nie,, barw,, i tez nie jestesmy ,,klubem ,,z pewnych jak wiadomo wszystkim powodów.

Tak więc bedzie nas widac na pomorzu i troche dalej ,naszą ideą jest zmiana wizerunku motocyklisty nie dawca nerek tylko normalny facet mamy też u siebie perełke czyli kobiete tak by ludzie i inni uzytkownicy naszych pieknych Polski drog polibili nas.

Jak juz pisałem wczesniej 6.12.2008 na Mikołaja zrobilismy akcje podaje stronke jak ktos chce popatrzeć.

 

www.adamjutrzenka.prv.pl

 

Hej koledzy!!! drobna porada, posiadałem tłumiki w moim Royalku 1300 rok 96 po tuningu lekko wybebeszone że tak powiem fajnie pukały. Miałem mały szlif i je uszkodziłem .Fartem udało mi sie kupić używane w dobrym stanie ale nie przerabiane .Moja maszyna chodzi strasznie cicho aż głupio niechciałbym grzebać w nich w srodku.Tłumiki mają fabryczne otwory takie około2mm w dolnej częsci[do wypluwania wody chyba].Mysle o rozwierceniu ich ,jak myslicie da to cos ?Może ewentualnie poradzicie cos innego ?Dzieki z gory..Pozdrawiam.J.B...

[/quot

Masz juz pomysł na te ciche tłumiki moje Royal ka tez cicho chodzi nie żeby mi to bardzo przeszkadzało ale dla bezpiczństwa wole jak mnie słychać jak cos to daj znać

Pozdro Mario Bytów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem równierz posiadaczem tej wspaniłej maszyny i chciałbym dołączyć do waszej "rodziny" jeżeli oczywiście można i mnie przyjmiecie. Jestem właścicielem ventury z 2007r od czerwca ubiegłego roku motocykl był sprowadzony ze Stanów tak więc mił jak ja to mówię przygodę ale jest w mojej ocenie dobrze poskładany do kupy prowadzi się świetnie, mam parę pytań dotyczących eksploatacji tej wspaniłej maszyny tzn jaki olej polecacie castrol czy motul przy jakich przebiegach robi sie regulację silnika i konkretnie co, ponieważ przymierzam sie do przygotowana tego cuda do sezonu no i prośba głównie do ar2r czy moż ektoś przesłać mi serwisówkę do tego modelu podaję swój adres [email protected] i oczywiście mam nadzieję, że gdzieś kiedyś sie spotkamy na trasie pozdrawiam maniek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...