Skocz do zawartości

Posiadacze motocykli Royal Star łączcie się


maly
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzę i jutro napiszę.Nigdy go nie wyciągałem i tylko wiem że to Yuasa.

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej gdzieś nie ma dobrego połączenia elektrycznego.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mieliscie cos takiego jakby rozrusznik nie mogl przezucic walu i wgaszal kontrolki oraz resetowal zegar?? za dugim razem odpalal bez problemu?? podejrzewam, ze to akumulator ma za maly prad rozruchowa.

Miałem to samo w wild starze, pomimo odpowiedniego napięcia na akumulatorze. Wymiana akumulatora pomogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze tutaj bardziej chodzi o prad rozruchowy - a ja wiem ze mam za maly pojemnosciowo akumulator.

 

Nawet akumulator o odpowiedniej pojemności, może mieć nadal napięcie w zakresie tolerancji, a nie posiadać już odpowiedniego prądu rozruchowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Royal Star-owców od niedawna posiadam Yamahe venture 2008r (jeszcze płynie do Polski) ) motocykl kupiłem w USA i czekam na kontener i pogode.

jak dotrze na pewno bede miał do was pare pytan odnosnie eksploatacji.

 

 

Edytowane przez venture2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Royal Star-owców od niedawna posiadam Yamahe venture 2008r (jeszcze płynie do Polski) ) motocykl kupiłem w USA i czekam na kontener i pogode.

jak dotrze na pewno bede miał do was pare pytan odnosnie eksploatacji.

Witamy kolego :biggrin: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszytskich. Jestem tutaj nowy (o sobie napisałem w dziale "Powitalnia"). Planuję zakup motocykla Yamaha Royal Star De Luxe po 2005 roku - zmieniam na większy, przesiadam się z Hondy Shadow 750 C2 '02. W środę wybieram się obejrzeć jeden taki pojazd i moje pytanie jest następujące: na co zwrócić uwagę przy sprawdzaniu tego motocykla? Czy są jakieś mankamenty/szczególne bolączki tego modelu, jakieś słabe punkty? Wiem, że należy zwrócić szczególną uwagę na powłokę lakierniczą, bo prawie wszystkie motocykle są ściągnięte z USA i najczęściej po jakimś małym szlifie/glebie parkingowej. Prawdę mówiąc z lektury zagranicznych forów dot. tego sprzętu, nie znalazłem żadnych niepokojących informacji nt usterkowości Yamahy RSDL i mam nadzieję, że tak jest również w rzeczywistości. Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę

Na pewno ważniejsze są inne elementy.

-stan tarcz i klocków hamulcowych/autentyczny przebieg/

-okolice główki ramy po osłonami/czy nie jest spękany lakier-ew.strzał/

-stan ogumienia/kpl opon to około 1300zl/

stan aku. itp.

powodzenia

 

-

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez gmole - swiadcza o tym czy i jak leazal motocykl, a Handlarze nie wymieniaja ich ze wzgledu na koszty - co np. widac na tej aukcji http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1409747 - od razu stan plastikow, czesto sa potrzaskane potem spawane szpachlowane i malowane. oryginalnosc tasm odcinajacych klory.

 

 

 

A jak kupisz dobry stan to bedziesz sie cieszyl nim dlugo i bezawaryjnie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...