Skocz do zawartości

cewka świetlna do yz 250


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciałbym się do wiedziec od jakiego modelu yamahy z światłami można by było wstawic cewke swietlną do mojej yz 250 ktura takowe miejsce w zaplonie posiada rok silnika chyba 93. zaznaczam że rozwiązania w stylu światła rowerowe mnie nie interesuja bo ten silniczek yamahy siedzi w zarejstrowanym quadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do takiego starego modelu razej nie ma cewek zaplonowych ( tych dodatkowych) trza by kupic caly nowy zaplon ( iskrownik raczej z magnetem bo nie bedzie pasowac) ale tez nie za bardzo bo jak kupisz od innego modelu to moze byc iskra w innym momecie i juz moze byc dupa blada a koszty uzywanych zaczynaja sie od 800zl a koncza na jakis 2000zl

 

 

pozdro

Edytowane przez czarczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam namiar na czlowieka ktory sprowadza caly stojan ze wszystkimi cewkami, regulatorem napiecia, calym okablowaniem, przelacznikiem do kierunkow, killswitchem i przerywaczem. Ma w ofercie taki zestaw praktycznie do kazdej crossowki za 700-800zl

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki zestaw u siebie w RM ale powiem szczerze ze nie podoba mi sie to w ogole.Rozumiem ze niektorzy potrzbuja swiatła takze jest to dobrym rozwiazaniem wiec jedyna opcja szukac od WR250 tak jak enduromaster mowi lub kupowac cała instalacje ale chyba sami wiecie jak to jest jak sie ingeruje w zapłon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wr 250 nie bedzie pasowac , chociazby popatrzzcie sobie na roczniki yz 250 kolegi jest 93 r , a pierwsza wr 250 wyszla chyba w 2003 r(??)

i czy przypadkiem wr 250 nie jest w 4t ??

pozdro

Edytowane przez czarczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie by było by ktoś miał shemacik takiego zapłonu od tej wr 250 bo schemat mojego zapłonu u serwisanta widziałem . wtedy bym mugł porównać czy tak samo wygląda i zamuwić ową cewkę świetlną

Kiedys kumpel chciał kupić taką WR 250 z tamtych lat ale niestety mu ja z pred nosa sprzątnięto. W każdym razie jezdzilismy wtedy po krakowskich dealerach yamahy i pytalismy sie czy warto i czy są do tego czesci i wszedzie odpowiedziano nam ze to super motor i zeby brac a czesci są coprawda tylko oryginalne (drogie) ale są. Więc taka cewka jezeli by była taka sama to bardzo mozeliwe ze byłaby poprostu w salonie do kupienia. A moze to Własnie Ty masz WR przerobioną?? Jaki masz z tyłu rozmiar koła? :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...