Skocz do zawartości

XX Zlot Motocykli Ciężkich i Weteranów Krotoszyn 17-19 sierpien 2007


Rekomendowane odpowiedzi

Jak bedziesz startował to daj sygnał.

Po południu ma być ładnie.

Smutna uroczystosc mam o 13.30 i zarza po startuje. Dam sygnal jak bede wylatywal....pozdro

 

prognoza pogody na jutrzejsze popołudnie nie jest zbyt optymistyczna, ja zabieram ze sobą żonkę, to będzie jej pierwszy zlot, nie chcę żeby się odrazu zniechęciła. Jak będzie lało to raczej wylecę w sobotę z samego rana, na chwilę obecną prognoza na wekend dość optymistyczna

pzdr

Bwoj nie pekaj, nie taka pogoda straszna, aszak nie poda, a to najwazniejsze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jutro znaczy sobota to ja bym się podpiął... tylko gdzie i o której? mieszkam w połowie drogi między wro i oławą

hej

chcemy do Krotoszyna dolecieć na godzinę około 8, żeby się spokojnie rozbić i coś zjeść przed wyjazdem na objazdówke(10:00). ja mieszkam po drugiej stronie odry koło jelcza, będę jechał rano do Jelcza na orlen zatankować

 

 

około 6:30 będę na stacji benzynowej w Jelczu przy drodze z Oławy(orlen, naprzeciwko stawu)

pzdr bwoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to o której na Orlenie?

jedziesz z plecaczkiem?

 

szybko wyjeżdżasz... ok postaram się dojechać na 6:30 tam jest chyba tylko jeden orlen :bigrazz: jakby co dajcie mi kwadrans studencki

Edytowane przez ArT_B_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w razie czego w moim profilu jest numer komórki

pzdr bwoj

 

to o której na Orlenie?

jedziesz z plecaczkiem?

 

szybko wyjeżdżasz... ok postaram się dojechać na 6:30 tam jest chyba tylko jeden orlen :bigrazz: jakby co dajcie mi kwadrans studencki

dokładnie tak, jak wlecisz z Oławy do Jelcza kierujesz się w kierunku jak na Oleśnicę, stacja jest przed zakrętem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takze bez niespodzianek udalo mi sie wrocic z Krotoszyna. Szczegolne pozdrowienia dla kolegow z Sieradza :buttrock:

 

PS. Kto jeszcze drapal spalona gume z namiotu ? :D Chlopaki na plastikach z napisem "agresive (cos tam)" czasami troche przasadzali. Rozumiem palic gume na zlocie, ale obrzucac guma gdzie popadnie :banghead: Mimo to pozdrawiam ich takze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...