Skocz do zawartości

Miesznaka po tuningu sport


robbiak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

że co ? a co to ma do rzeczy że sport ?

 

1:50 się leje

jak ma dozownik podciśnieniowy (np. silnik morini) to zostawiasz go w spokoju lejąc do zbiorniczka markowy olej

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie ma różnicy czy sport czy nie sport olej zawsze musi być dsobry, i lejesz go w stosunku 1:50 chyba że na gotarciu to 1:40, a jeśli bedzies znormalnie jeźdizł na zbyt dużej dawce oleju moto bedzie kopciło, i nie bedzie miało takij mocy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak na dotarciu to 1:40 jak juz niebedzie sie grzał dawaj coras mniej az dotrzesz to daj 1:50 a co do zwonika niejestem pewnie gadałemz mechanikiem i mówił ze nalezy wyrzucic dozwonik jesli sie am sportowy cyllinder itp na 70 ccm tłumacyzł mi z eniebedzie podawał takiej ilosci jaka powina być dostarczona ja Bym ci radził wyj*** dozwonik za płot:) i mieszać ja jakoś mam obawy do tych do zowników sam mam w ns-1 i sie boje ze moze sie zepsuć ale narazie go niezdemontowałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak na dotarciu to 1:40 jak juz niebedzie sie grzał dawaj coras mniej az dotrzesz to daj 1:50 a co do zwonika niejestem pewnie gadałemz mechanikiem i mówił ze nalezy wyrzucic dozwonik jesli sie am sportowy cyllinder itp na 70 ccm tłumacyzł mi z eniebedzie podawał takiej ilosci jaka powina być dostarczona ja Bym ci radził wyj*** dozwonik za płot:) i mieszać ja jakoś mam obawy do tych do zowników sam mam w ns-1 i sie boje ze moze sie zepsuć ale narazie go niezdemontowałem:)

 

Przecież dozownik da się wyregulować. Ma on zazwyczaj duży zapas wydajności - chociażby dlatego, że wraz z przebiegiem ta wydajność spada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...