Skocz do zawartości

ZNOWU


Ogar205
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no kurde nie wytrzymam jest juz git mam new cylinder tlok itp... ale szlak mnie trafia

 

na sruba pekla ni9ewiem jak to sie nazywa zeby cylinder przykrecic i problem jest wtym ze powietrze gdzies ucieka ale niewiem gdzie i niecche mi zapalic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurde nie wytrzymam jest juz git mam new cylinder tlok itp... ale szlak mnie trafia

 

na sruba pekla ni9ewiem jak to sie nazywa zeby cylinder przykrecic i problem jest wtym ze powietrze gdzies ucieka ale niewiem gdzie i niecche mi zapalic

 

Po co zakładasz temat? Wymień śrubę nazywaną szpilką (najlepiej wszystkie oraz nakrętki), uszczelki i dalej jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba normalne że ucieka jak jest nieszczelny , a ukręciłeś pewnie dlatego że każdą nakrętkę po kolei na cham dokręcałeś zamiast na krzyż i z wyczuciem

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bo przy sciagniu cylindra starego nieszlo go sciagnac i jedna szpilka sie wygiela i ja wyprostowalem a przykrecal kolega pokoljei po 0,5 obr kazda najpierw a pozniej po obrociea przy samym koncu ta co sie szpilka wygiela to pekla zlamala sie i w silniku zostala resztka kolo 7cm :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy w tloku masz 2 pierscienie na 1 i na 3 a 2 pusty idzie jezdzic tak ?

 

Weź człowieku się chwilę zastanów przed napisaniem tak krótkiego posta!!! Przeczytałem to z 10 razy i nie zrozumiałem o co Ci chodzi... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskując z danych personalnych tego oto użytkownika ,chodzi mu o to czy jego Romet pojedzie bez pierścienia. Otóż rozwijając temat jakże barwnych wyczynów polaków w związku z owocami polskiego przemysłu motoryzacyjnego odpowiem: Wueska kolego odpalała bez pierścieni. Dało się.

Albo żebyś zrozumiał "idzie tak" . Ale po ki czort ?? Weź oszczędź pare złotych ,kup pierścień ,załóż i po bólu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...