Skocz do zawartości

Gilera Runner.


Andreaw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem na etapie kupna skutera, (nic innego nie moge znaleść sensownego, a może ten rok skuterem jakoś przemęcze, bo potrzebuje coś jako środek transportu :( ) ma on mi służyć do dojeżdżania do szkoły (codziennie 40km w obie strony) oraz czasami na jakiś dłuższy wypad (100-200km).

Przeważnie będe jeździł sam aczkolwiek niekiedy będzie trzeba kogoś przewieść. Mój wzrost to 188cm, z tego względu potrzebuję coś z większych 50-tek. Najważniejsze kryterium to bezawaryjność i w miare niskie spalanie, co do prędkości do chciałbym aby można było poruszac się w trasie z prędkością 70km/h bez większego problemu. Cena skutera to max 4500zł.

 

Przeglądają oferty allegro znalazłem ciekawą oferte, w miare blisko i stan wynikający ze zdjęc bdb. Jutro jade oglądnąc.

http://moto.allegro.pl/item217188201_giler...02_idealny.html

 

Co sądzicie o tej aukcji? Jaki w nim jest silnik, i czy jest on na wtrysku (bo jak tak to odpada) ? Czu Runner spełni moje oczekiwania?

 

 

Czekam na wasze rady.

Edytowane przez Andreaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miał ktoś styczność z runnerem 180 2T ? jak to to jeździ ?

 

 

ja miałem takiego z pol roku temu, krotko mowiac zapie**ala nieziemsko :icon_mrgreen:

vmax 140-150 bez problemu jednak przy tej predkosci juz troche go nosi. Druga wada to spalanie - 7-8l ale maneta w dol prawie zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem na etapie kupna skutera, (nic innego nie moge znaleść sensownego, a może ten rok skuterem jakoś przemęcze, bo potrzebuje coś jako środek transportu :) ) ma on mi służyć do dojeżdżania do szkoły (codziennie 40km w obie strony) oraz czasami na jakiś dłuższy wypad (100-200km).

Przeważnie będe jeździł sam aczkolwiek niekiedy będzie trzeba kogoś przewieść. Mój wzrost to 188cm, z tego względu potrzebuję coś z większych 50-tek. Najważniejsze kryterium to bezawaryjność i w miare niskie spalanie, co do prędkości do chciałbym aby można było poruszac się w trasie z prędkością 70km/h bez większego problemu. Cena skutera to max 4500zł.

 

Przeglądają oferty allegro znalazłem ciekawą oferte, w miare blisko i stan wynikający ze zdjęc bdb. Jutro jade oglądnąc.

http://moto.allegro.pl/item217188201_giler...02_idealny.html

 

Co sądzicie o tej aukcji? Jaki w nim jest silnik, i czy jest on na wtrysku (bo jak tak to odpada) ? Czu Runner spełni moje oczekiwania?

Czekam na wasze rady.

 

Wyglada ładnie, vmax też niezły chociaż w runnerkach bywaja lepsze (powyzej 100kmh) - rocznik super, wydaje mi sie, ze do 2003r byly montowane w runnerach zegary wyskalowane do 120kmh, ten ma (jezeli sie nie myle) wlasnie 120kmh, powyzej 2003 maja 80kmh [przepisy...]. Fajny kolorek, zarejestrowany - ogólnie wygląda ok, oglądnij oceń silnik, i jezeli wszystko okiej potarguj sie i jezeli cene dobrą Ci rzuci bieraj go :D.

btw. Runnerki uwazam za najlepsze skutery-50 jakie kiedykolwiek powstały, fajne sprzęty :)

btw2. ostatnio mialem okazje zakupu podobnego, którego vmax wynosiło coś w granicach 120-130, sam tunning ;)

pozdro

Edytowane przez crasch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co trzeba zwracac więcej uwage w skuterze przy kupnie niż przy zwykłym moto?

 

Noi kupiłem tego Runner-a. :crossy: Przejechałem jak narazie 60km bez postoju i chodzi super. Najszybciej jechałem 100km/h według wskazań licznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co trzeba zwracac więcej uwage w skuterze przy kupnie niż przy zwykłym moto?

 

Noi kupiłem tego Runner-a. :crossy: Przejechałem jak narazie 60km bez postoju i chodzi super. Najszybciej jechałem 100km/h według wskazań licznika.

zmień moto w sygnaturze ;) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wyboru :icon_eek: wrzuć jakieś fajniejsze fotki. Co do prędkości maksymalnych to niestety trzeba trochę wyluzować bo moja Gilera Stalker licznikowo jechała 105 km/h, ale tych prawdziwych to było znacznie mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak skuter to chyba jedyna madra decyzja bo prezentuje sie ładnie.Miałem stycznosc kiedys z Runner'ką tą 180 to strach az bylo na to patrzec....fajna maszynka.

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...