Skocz do zawartości

Problem z powietrzem lub benzyna w zx6r


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to daj mi takiego mechanika , bo bylem juz u 3 i niepotrzebnie zostawilem tylko kase zbednie robiac jakies rzeczy ktore on tylko przypuszczal ze to moze byc to :icon_rolleyes: motor byl nawet w znanym serwisie PJP motocykle, oni tez sobie z tym nie poradzili....

 

Możemy zrobić tak - odstawisz go do mnie (www.rpmotorsport.pl), jeśli tego nie naprawię to nie biorę kasy - fair? Zresztą jest to dla mnie normalne postępowanie - jeśli nie usunąłeś awarii to za co brać kasę???

Edytowane przez musieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy zrobić tak - odstawisz go do mnie (www.rpmotorsport.pl), jeśli tego nie naprawię to nie biorę kasy - fair? Zresztą jest to dla mnie normalne postępowanie - jeśli nie usunąłeś awarii to za co brać kasę???

 

 

 

spoko, tylko niechce zeby motor zbyt dlugo stal , bo juz stal caly czerwiec, na razie jezdze nim na przytkanych wlotach.... wiec najlepiej bedzie bys mi napisal kiedy moge go do ciebie wstawic tak bys odrazu sie nim zajal :flesje: tak wiec bardzo bym cie prosil o konkretny termin i podanie adresu gdzie mam sie zglosic i do kogo :icon_rolleyes: wasz servis drogi jest ? bo jak bys sie z tym uporal , bym serwisowal u was moje moto , bo ciezko trafic na dobrego mechanika ktory ma pojecie, hmmm mam tez do tego moto drugi kapletny zestaw gaznikow , ktory tez bym przywiozl do ciebie moze cos by sie przydalo z niego .... Pozdrawiam

Edytowane przez PatrykWPR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, tylko niechce zeby motor zbyt dlugo stal , bo juz stal caly czerwiec, na razie jezdze nim na przytkanych wlotach.... wiec najlepiej bedzie bys mi napisal kiedy moge go do ciebie wstawic tak bys odrazu sie nim zajal :flesje: tak wiec bardzo bym cie prosil o konkretny termin i podanie adresu gdzie mam sie zglosic i do kogo :icon_rolleyes: wasz servis drogi jest ? pozdrawiam

 

Np. możesz wstawić w tą sobotę myślę że od 10tej. Możesz wziąć te 2gie gaźniki ze sobą. Co do cen - tu masz link do przykładowych:

 

http://www.rpmotorsport.pl/forum/viewtopic...9b17b2a83a21d87

 

A namiary to:

 

05-502 Jazgarzew (koło Piaseczna), ul. Szkolna 1A, tel. 501 781-971 Darek

Edytowane przez musieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. możesz wstawić w tą sobotę myślę że od 10tej. Możesz wziąć te 2gie gaźniki ze sobą. Co do cen - tu masz link do przykładowych:

 

http://www.rpmotorsport.pl/forum/viewtopic...9b17b2a83a21d87

 

A namiary to:

 

05-502 Jazgarzew (koło Piaseczna), ul. Szkolna 1A, tel. 501 781-971 Darek

 

 

 

 

 

spoko, wiec jestem w sobote , mam tylko pytanie - latwo do was trafic bede jechal od pruszkowa przez magdalenke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, wiec jestem w sobote , mam tylko pytanie - latwo do was trafic bede jechal od pruszkowa przez magdalenke ?

 

Jak do nas dojechać:

 

http://www.rpmotorsport.pl/forum/viewtopic.php?t=342

 

Nie wiem, czy masz taką opcję, ale najlepiej będzie jak zostawisz mi motocykl do wieczora. Nie lubię robić jak mi ktoś patrzy na ręce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do nas dojechać:

 

http://www.rpmotorsport.pl/forum/viewtopic.php?t=342

 

Nie wiem, czy masz taką opcję, ale najlepiej będzie jak zostawisz mi motocykl do wieczora. Nie lubię robić jak mi ktoś patrzy na ręce :)

 

 

jesli mozna to motor by u ciebie zostal do wtorku , bo wyjezdzam i mnie nie bedzie do tej pory... oczywiscie jezeli da rade :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to daj mi takiego mechanika , bo bylem juz u 3 i niepotrzebnie zostawilem tylko kase zbednie robiac jakies rzeczy ktore on tylko przypuszczal ze to moze byc to :icon_twisted: motor byl nawet w znanym serwisie PJP motocykle, oni tez sobie z tym nie poradzili....

 

OK, moto gotowe :-) A sławetne serwisy to... a może nie będę się wyrażał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee, to spoczko :icon_twisted:

Myślałem, że obroty są za wysokie..

A obrotomierz mam wyskalowany do 16 tys :crossy:

Ale Kawa zrobiła to chyba tylko po to, żeby postraszyć troche konkurencję bo pewnie silnik wykręca max. ok. 13 tys. No z tym, że mowię, nigdy nie próbowałem więc pewności nie mam :)

Sprawdź jakie masz przełożenie na kole czyli mała zębatka/duża zębatka ?

Może trzeba zmienić : na silniku -1ząb a z tyłu +3 zęby , tylko wtedy razem z łańcuchem.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jakie masz przełożenie na kole czyli mała zębatka/duża zębatka ?

Może trzeba zmienić : na silniku -1ząb a z tyłu +3 zęby , tylko wtedy razem z łańcuchem.

ja tak własnie mam...

 

apropo Kawasaki i powietrza i paliwa(a moze czegos innego??)

 

U mnie jest taki przypadek że jak jade na 6 biegu przy obrotach 7/8/9 tyś i chce przyspieszyć, jak dodaje gazu to silnik nic nie przyspiesza obrotów- jak odkręcam mocniej az do oporu to zwalnia i zaczyna szarpać :) , natomiast jak zredukuje o 2 biegi to zaczyna ciągnąć normalnie,az do odcinki. Jak od jedynki przyspieszam cały czas do czerwonego pola to idzie ładnie.....

 

gazniki czyszczone, filtr powietrza tez, swiece maja ok 7 tys(denso), zawory regulowane ok 1000km temu

 

nie wiem co to moze być?? moze te swiece cos...??

 

ps zzr 600 ma odcinke przy 14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, moto gotowe :-) A sławetne serwisy to... a może nie będę się wyrażał.

 

 

 

Polecam tego mechanika , motor smiga jak powinien :bigrazz: mila obsluga i przede wszystkim terminowa :icon_mrgreen: co w sezonie o to ciezko ;) pozdrawiam i dzieki Darek :) od dzis tam smigam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl jest sprawny tylko ostatnie dwa to nadbiegi i na 6 biegu silnik nie jest w stanie uciągnąć motocykla.

Dodawanie gazu jedynie mu przeszkadza i zalewa paliwem.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tego mechanika , motor smiga jak powinien :icon_mrgreen: mila obsluga i przede wszystkim terminowa :banghead: co w sezonie o to ciezko :flesje: pozdrawiam i dzieki Darek :) od dzis tam smigam ;]

 

No to miło, polecam się na przyszłość.

 

Darek

www.rpmotorsport.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile kosztowalo usuniecie awarii i co bylo jej przyczyna ?

 

 

 

moze nie bede mowil o kosztach bo to naprawde smieszne pieniadze wzial kolega :wink: w porownaniu z innymi mechanikami ktorzy nic nie zrobili ;D ale naprawde polecam i tanio ! motor chodzi idealnie :icon_question: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl jest sprawny tylko ostatnie dwa to nadbiegi i na 6 biegu silnik nie jest w stanie uciągnąć motocykla.

Dodawanie gazu jedynie mu przeszkadza i zalewa paliwem.

 

Panie Piotrze, no własnie to mniej więcej się dzieje, na 6-tce jak mocno odkręce to moto jakby zaczynało się mulić, odpuszcze troche gaz to moto zaczyna przyspieszac :icon_exclaim:. Rzeczywiście na chłopski rozum to może być zalewanie paliwem..

Czyli jak potrzebuje nagle przyspieszyć to o dwa do 4-rki? :biggrin:

Jeśli piątka to też nadbieg..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...