Skocz do zawartości

YAMAHA TTR 600E


Rekomendowane odpowiedzi

chodzi mi o kolor swiecy

 

strzela czasem z wydechu przy puszczeniu gazu?

 

Qpa wracam do tematu, tak strzela z wydechu przy puszczaniu gazu? Czy to zdrowy objaw czy nie za bardzo? :biggrin:

Kolor swiecy kawa z mlekiem

 

maciek79 przejechalem jakies 2 km max. :biggrin: bo nie daleko mam do domu z terenu na ktorym jezdzilem. Z rozrusznika wydobywal sie cichy szum kiedy wracalem. Ogolnie pozniej bezproblemowo odpalal tylko te zwarcia w obszarze aku. Fakt sprawdze przewody i ten przekaznik! W razie gdyby cos komus wpadlo do glowy... pisac :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze jako amator mechaniki (bo nim jestem) :icon_rolleyes: przy akumulatorze z prawej strony jest mala czarna kostka dktora ma 2 bezpieczniki i jest podlaczona kablami do aku. Po prawej stronie jest wieksza puszka takze koloru czarnego jednak kiedy krece rozrusznikiem to z tej mniejszej po lewej wydobywaja sie odglosy zwarcia... wyjalem i raczej udam sie z tym do mechanika :icon_question: czy moze ktos sie orientuje jak sie nazywa w/w kostka? I czy to ona moze byc powodem problemow?

No i wracajac do tematu strzelania z wydechu kiedy puszcza sie manetke gazu... co to oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dnie AIRBOXU bylo trche oleju (nie wiem skad sie tam wzial) ale wygladal na olej silnikowy

 

Ten olej pewnie jest z odmy. Po prostu przelał się nadmiar do puszki filtra powietrza, bo do tego jest rurka, która do tej puszki wchodzi. Jeśli oleju było trochę i nie pojawiają się znaczące ilości w czasie jazdy, to nie przejmuj się. Po prostu było zbyt dużo oleju albo przy glebie poszło trochę odmą. Nic złego. Gorzej jeśli ciągle będzie silnik gubił olej przez airbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten olej pewnie jest z odmy. Po prostu przelał się nadmiar do puszki filtra powietrza, bo do tego jest rurka, która do tej puszki wchodzi. Jeśli oleju było trochę i nie pojawiają się znaczące ilości w czasie jazdy, to nie przejmuj się. Po prostu było zbyt dużo oleju albo przy glebie poszło trochę odmą. Nic złego. Gorzej jeśli ciągle będzie silnik gubił olej przez airbox.

 

 

Oleju malo bylo, z tego co zauwazylem to nic sie tam (AIRBOX) zlego nie dzieje :)

Jezeli dobrze widze na foto XT 660 swietna maszynka, az Ci zazdroszcze... myslalem o kupnie ale sianka zabraklo i poprzestalem na TTR

Pozdrawiam

Edytowane przez k2adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kupilem moto tez pytalem o serwisowke PL i bylo ciezko. Z tego co mi wiadomo z przodu regulacja jest zaraz pod kierownica u gory na lagach (srubki) a centralny ma na gazowym regulacje... tak bylo w moich KTM w mojej TTR przod jest regulowany jak wyzej napisalem a tyl niestety mam do D..Y :) bo gazowego niet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja E z elektrycznym rozrusznikiem , ma kiepska zawieche bez regulacji, regulacje zawiechy sa w wersji S/R czyli kopanej.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja E z elektrycznym rozrusznikiem , ma kiepska zawieche bez regulacji, regulacje zawiechy sa w wersji S/R czyli kopanej.

Wlasnie wiem Kolego :evil: nie bylem oczytany az tyle w sprawie TTR gdy ja kupowialem, myslalem ze wersja E rozni sie jedynie rozrusznikiem a tym czasem BELGARDA z zawiechy zrobila wielka kompromitacje... Kiedy jezdzilem na swoim bylym KTM nie patrzylem gdzie i w co wjezdzam :D po prostu jechalem, teraz sie zastanawiam przed kazda przeszkoda! Nie jest tragicznie ale szczerze troche tesknie za swoim wyczynem :D Za to TTR daje mi duzo swobody w jezdzie po miescie , przy pokonywaniu naszych "wspanialych" ulic, dziur oraz w slabym terenie... no i silnik pracuje spokojniej w porownaniu z 2T :P

Pozdrowionka DRIVERZY :wink:

Edytowane przez k2adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...