Skocz do zawartości

YAMAHA TTR 600E


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli wszystkie TTRki produkowali we Włoszech pod nazwą Belgarda?

 

Chciałbym dorobić gniazdo zapalniczki do TTRki tak żeby podpiąć kabel od GPSa. Jak to najlepiej zrobić? Normalnie bym podpiął pod aku ale w motocyklach bez aku nie mam doświadczeń...

 

Olej sprawdzać rozumiem przy moto stojącym pionowo (nie na stopce) bagnetem (nie w oczku) i przy ciepłym silniku?

Edytowane przez Jagdtiger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzegla jeszcze nie wymienialem, sadze ze oryginal to zawsze oryginal... z tego co wiem oryginalne sa ok 100 PLN drozsze niz te z linku!

Np. komplet tarcz sprzęgłowych Lucas MCC416-8 kosztuje 263,11 PLN poszperaj, popatrz i kup

Mongolia sie zbliza :icon_question: wiec na Twoim miejscu inwestowalbym w dobre czesci :buttrock:

 

PS gestosc nie objetosc :buttrock:

Edytowane przez k2adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno i ja stałem sie włascicielem pieknej ttr600r. chciałbym kiedys apodac drugi komplet kół z oponami kostkowymi.na razie gumy enduro mitas E09 wiec w terenie nie powalcze.nie wiecie czy do ttr spasują koła z XT-ka?nie ma tam jakis róznic mocowania czy cuś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mackon miał XT i ma TTR to powinien wiedzieć czy będą pasować.

Ale to ściągnij oponki enduro i zapodaj kochy na te fele.

 

Ja tam na oponach enduro wjeżdzam w teren. Nie jest łatwo ale jak jest suchy twardy teren to jest fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania Yamahe TTR 600 Belgarda 2000rok, swierzo z Włoch, 25000km, wydech Marving, stan bardzo dobry, dobrze pali, bez wyciekow, nic nie puka nie kopci, oryginalny bialo-czerwony, cena 9200zl, jak ktos chetny to moge przeslac zdjecia: [email protected], mazowieckie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania Yamahe TTR 600 Belgarda 2000rok, swierzo z Włoch, 25000km, wydech Marving, stan bardzo dobry, dobrze pali, bez wyciekow, nic nie puka nie kopci, oryginalny bialo-czerwony, cena 9200zl, jak ktos chetny to moge przeslac zdjecia: [email protected], mazowieckie

 

Masz jeszcze ta ttrke ??? Jesli tak to prosze zapodaj fotki jak mozesz na ten adres : [email protected]

Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...