Skocz do zawartości

Foks


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nic nie wskórasz. Co innego jakbyś miał dowody że ktoś inny zgłaszał że taka plama znajduje się na jezdni a ZOM nie zareagował na tą informację. Albo znalazłbyś właściciela samochodu który zgubił olej.

 

 

 

No wlasnie chce sie przekonac. W sadzie napewno bym cos wskural, ale nie bede szedl az tak daleko. Czytalem o decyzji sadu w podobnej sprawie, ktora mowila, ze "nie posiadanie przez zdm informacji o plamie oleju nie zwalnia ich z odpowiedzialnosci za te plame".

Pozyjemy, zobaczymy!

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja z frontu :D

 

Dzis dostalem pismo od zdm, ogolnie to jest napisane, ze przesylaja moje papiery wraz z zalacznikami do Zarzadu Oczyszczania Miasta, gdyz to w ich kwestii jest utrzymanie czystosci ulic w Warszawie. Zaznaczaja tez, ze przy zdarzeniu wg mojego zeznania byla ekipa sluzby miejskiej, ktora zabezpieczyla niebezpieczna plame (czyli na moj rozum, mam dowod na to, ze plama byla a teraz pytanie co wymysli ZOM).

Walcze dalej!

 

 

 

Walcz Foks, walcz! Jaby nie było twój szlif być może uratował dupsko mi i Nowakowi, pamiętaj, że możesz liczyć na naszą pomoc! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :buttrock: A widzac te emotikonke to uwazam, ze powinnismy sie niedlugo spotkac na pare piwek w godnej ekipie bikerow :P

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry foks.

Chyba jesteś, a właściwie byłeś (przeprowadzka) forumowiczem, którego najczęściej widywałem na moto, a nigdy nie poznałem. ;)

Nie zakładałem tematu, ale w Wielkanoc też miałem przejażdżkę na oleju.

Zadzwoniłem do ojca czy się bić o kasę. Powiedział: "zbieraj resztki tej padaczki i wracaj do domu"

Więc stwierdziłem, że nie ma sensu.

Powodzenia, czekam na relacje.

 

Aha, odnośnie wcześniejszych

Lusterko: http://www.allegro.pl/item221661751_luster...2_f3_nowe_.html

Osobiście nie polecam bo zwierciadlo zniekształca obraz.

Jest jedna firma która dedykuje crashe do F3, ale niestety nie mogę sobie nazwy teraz przypomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, bede probowal cos wskurac:) Moto przez ostatnie 5 dni stalo w serwisie by mocno pokleic plastiki przez tour de pomorze jakie mnie czeka od czwartku (sluzbowy wyjazd na moto, zycie jest piekne, co nie ? :) ).

 

Szkoda, ze nie mielismy sie jeszcze okazji poznac ( tymbardziej, ze mamy wspolnych znajomych), ale mam nadzieje, ze jeszcze bedzie niedlugo okazja :D

 

Jesli chodzi o lusterko to dzieki za link, kupilem juz na allegro jakies za 69zl i ku memu zdziwieniu zwierciadlo jest idealnie rowne i nic nie znieksztalca :D Dzis odbieram szpeja z serwisu to troche potestujemy :D

Pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego na obczyznie ;)

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co? Zebrałeś się padaczko do domu? :icon_razz: :P

 

 

A co to kuźwa za przerabianie cytatów? :bigrazz:

 

Z piwa nie zrezygnowałem, ale sił próbuję też w innych trunkach,tyle, że nie na Ursynowie :flesje:

 

Nie, nie zebrałem się, jestem ciągle w Wawie.

Przeprowadziłem się z narzeczoną na Białołękę, ale to zła kobieta była i musiałem ją brutalnie potraktować.

Kobiety to jednak ch*je są :icon_mrgreen:

Aktualnie jestem bezdomny i samotny hehe. Pewnie od września osiedlę się w Starej Miłosnej bo stricte Wawy mam już dość, a inne są czynniki przemawiające za tą lokalizacją :P

Dobra, to nie jest ważne, ważne jest, że za przerabianie cytatów stawiasz litrowe piwo. W połowie września jestem więc zacznij zbierać kasę.

Buziaki from Kopenhagen :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, iz Karol pozwolil sobie przerobic cytat ktory odnosil sie do mnie mam prawo uzyskac taka sama rekompensate jak ABG - litrowe piwo! Termin odbioru moze byc wrzesien :icon_mrgreen:

Edytowane przez foks

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Buziaki from Kopenhagen :P

 

Żebyś mnie nie oskarżył to wyjaśniam na początku :icon_mrgreen: : nie przerobiłem tego cytatu, tylko wyciąłem jedno zdanie ;)

 

Jak jesteś w Kopenhagen to jak Ci się podoba Christiania? :bigrazz:

icon3.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to kuźwa za przerabianie cytatów? :bigrazz:

Ale o so chozi :icon_mrgreen:

Kobiety to jednak ch*je są :icon_mrgreen:

Zmieniasz orientacje? Jeśli tak to nie ide z tobą na żadne piwo :lapad:

stricte Wawy mam już dość

Warszawa też ma cie dość :icon_razz:

Nie, nie zebrałem się, jestem ciągle w Wawie.

Buziaki from Kopenhagen :crossy:

:icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:

Dobra, to nie jest ważne, ważne jest, że za przerabianie cytatów stawiasz litrowe piwo. W połowie września jestem więc zacznij zbierać kasę

Dostaniecie jeden kufel na spółke z Foksem. I dwie słomki :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś mnie nie oskarżył to wyjaśniam na początku :P : nie przerobiłem tego cytatu, tylko wyciąłem jedno zdanie :)

 

Jak jesteś w Kopenhagen to jak Ci się podoba Christiania?

 

A co? Na piwo Cię nie stać? :wink:

Christiania?

Wiesz, że pomimo ciągotek dragowych nigdy tam nie zawitałem.

Wiele razy chciałem ale mi odradzano, że to nie ta Christiania co kiedyś.

Jest na forum taki gagatek, którego bracia zajechali autem z pannami po towar. Wyszli i powiedzieli, że za 20min. wracają....wrócili....o 5 rano naćpani jak bele :wink: :clap: :) ....a panny czekały twardo :(

 

Ale o so chozi

 

Zmieniasz orientacje? Jeśli tak to nie ide z tobą na żadne piwo

 

Warszawa też ma cie dość

 

 

 

Dostaniecie jeden kufel na spółke z Foksem. I dwie słomki

 

 

O Ty małpiszonie przebrzydły!

To ja Ci jeszcze niedawno piwo kupowałem bo nieletni byłeś, a Ty tak do mnie?

No nic, zacznij zbierać kasę bo już dwa wisisz za brak szacunku do starszych...i....dwa razy większych :bigrazz:

 

normalnie jak sie rodzinnie zrobilo :P

 

no to chlopaki kiedy te PIWO? dzisiaj pogoda idealna na piwo... ABG wbijasz z Tadziem?

 

i masz racje BABY TO ch*je ;]

 

Już rezerwuję lot Nowak, na Okęciu będę ok. 22. Chyba, że mnie odbierzesz ze Świnoujścia?

 

P.S. A co? Twoją też swędziało? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak: Ty najpierw zabierz zloma z mego miejsca parkingowego, bo przez zablokowana kierownice nie moglem go dopchac blizej sciany, wiec wytoczylem na srodek parkingu :)

 

ABG: Slusznie gadasz, aczkolwiek ja bym bardziej postawil nacisk na szacunek dla "starszych" bo przy trzymaniu sie kryterium wielkosci bede musial kupowac browca temu szczylowi :icon_mrgreen:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Ty małpiszonie przebrzydły!

To ja Ci jeszcze niedawno piwo kupowałem bo nieletni byłeś, a Ty tak do mnie?

Miałeś nikomu nie mówić, że byłeś moim sponsorem :biggrin:

 

przy trzymaniu sie kryterium wielkosci bede musial kupowac browca temu szczylowi

Jeszcze ktoś pomyśli, że z dziećmi do pubu przyszedłem :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już rezerwuję lot Nowak, na Okęciu będę ok. 22. Chyba, że mnie odbierzesz ze Świnoujścia?

 

P.S. A co? Twoją też swędziało? icon_mrgreen.gif

ze swedzeniem to sobie sam poradzilem :icon_razz: niestety moja psycha nie wytrzymala babskiego narzekania ktore to podono jest normalne :wink:

 

no i co? oszukales nas, my z Foksem piwko zrobilismy wczoraj a Ty z Karolem w * tniecie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...