Skocz do zawartości

Co jest moja MZ przerywa jak się jedzie :(


bakardi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Pisze w sprawie że moja MZ szarpie mi jak się jedzie po mieście jadę sobie jadę a tu nagle zaczyna mi szarpać:/to nie jest przyjemne uczucie.. Co to może być ???? A i jeszcze jedna sprawa bo kupiłem nową ramkę na zegary i wszystko rozmątowałem i zamątowałem i wszystko ok, ale moja MZ teraz nie chce mi odpalić z kopa :) trzeba ją na pych a wcześniej odpalała mi za 2 kopem.... CO TO MOŻE BYĆ ? Na pewno wszystko jest dobrze podłączone w stacyjce i w zegarach !!!! Dodam jeszcze że jechałem bez jednego bezpiecznika i podłączyłem tak na krótko... ten bezpiecznik jest czerwony i jest to ostatni bezpiecznik który siedzi w tej skrzynce... PROSZĘ POMÓŻCIE !!! :crossy:

 

DODANE

Dodam też że ten bezpiecznik wabi się 16 A

Edytowane przez ozi159
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem wyżej wszystko jest na 100% dobrze, ale to szarpanie tylko czasami się zdarza i też od tamtej pory MZ nie chce za bardzo na 8 tyś się wkręcać, ale się wkręca... a co wy na to że świeca przebicia dostała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ego co ja wiem to miała generalke bo kupiłem ją niedawno od wujka (tak naprawde to tata kupił ) i tata też mnie zapewnia że ten remąt był na 100 % a czy przez ten bezpieznik mogło się coś dziać ?

 

EDIT:

 

Ale coś musi być nie tak bo wcześniej za 2 kopem ją odpalałem a teraz z pychu trzeba :) co jest ? PROSZE WAS O POMOC!!

Edytowane przez ozi159
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpiecznik jest zabezpieczeniem przed wszelkimi urazami instalacji wiec nie mozna ich drutowac czy laczyc. Nie bedziemy krakac- jutro sprawdz czy masz dobre ladowanie i czy masz dobrze naladowany akumulator. Ladowanie na swiatalach i przy ok 4 tys obrotow powinno byc oko 14V sprawdz czy tak masz, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dziś pojede i sprawdze :)mam nadzieje że nic się nie sttaneło

 

[DODANE 15:51 20.07.2007]

Są nowe wieści. Dziś byłem zobaczyć MZ, włożyłem nowy bezpiecznik. Sprawdziłem napięcie akumulatora było 11.56. wyprowadzam rumaka z garażu próbuje go odpalić a tu nic :/ no to go na pych też nie odpalił... Przyszedł tata i on spróbował go tak na pych i się udało, pojeździliśmy aż akumulator się naładował i później go nie próbowałem odpalać, ale akumulator na pewno się naładował bo jak włączyłem klakson to myślałem że mi uszy odpadną :buttrock:... Co może być czego mi nie chciała odpalić z kopa ???? zawsze mi odpalała z 2 a teraz na pych za bardzo nie chcę się odpalić..... CO JEST ???? Prosze o pomoc

 

Pozdrawiam

Edytowane przez ozi159
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...