Skocz do zawartości

I zamiast Kawy- Honda


grooc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zasięgałem ostatnio poard na forum, co do GPZ 500s. Summa summarum stałem się dziś posiadaczem własnych, pierwszych 2 kółek, w postaci:

 

http://grooc.w.interia.pl/DSC00043m.jpg

http://grooc.w.interia.pl/DSC00045m.jpg

http://grooc.w.interia.pl/DSC00046m.jpg

 

Honda CBF 500F, 2004, ABS, 57 KM.

Kombinezon jest, kask w drodze i prawko w trakcie.

Jeszcze 1-2 miesiące i jazda :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zasięgałem ostatnio poard na forum, co do GPZ 500s. Summa summarum stałem się dziś posiadaczem własnych, pierwszych 2 kółek, w postaci:

 

http://grooc.w.interia.pl/DSC00043m.jpg

http://grooc.w.interia.pl/DSC00045m.jpg

http://grooc.w.interia.pl/DSC00046m.jpg

 

Honda CBF 500F, 2004, ABS, 57 KM.

Kombinezon jest, kask w drodze i prawko w trakcie.

Jeszcze 1-2 miesiące i jazda :buttrock:

 

Pozdrawiam.

 

Super. Gratulacje. :evil: ;)

Mi się ten sprzęt bardzo podoba. :buttrock: Zresztą jak jej starsza siostra czyli CB 500 do której powoli się przymierzam. Napisz coś więcej. Gdzie kupiłeś? Ile zapłaciłeś? Jaka różnica z CB czy GPZ - tak subiektywnie? Długo szukałes?

icon3.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze zdajesz sobie sprawe ze sprzet byl bity i zostal zrobiony bardzo tanim kosztem?? ;) pozatym luz, gdzie w tej malopolsce mieszkasz?? miejscowosci sie wstydzisz:) moze gdzies niedaleko-zawsze mozna sie spotkac i maszyny poogladac

Edytowane przez rybson13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne żeby jeździł, ale jak jest bity to łatwo wyczuć, gdy puścisz kierownicę jeżeli ucieka w jedną stronę to żLE

tak jest u mnie ale ja włożyłem od innego moto silnik to co innego............. Mimo to GRATULUJE ty już masz DUżE MOTO, JA musze czekać CAłY ROK i może więcej POWODZENIA, oby honda spisywała się dobrze

Edytowane przez puchaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze zdajesz sobie sprawe ze sprzet byl bity i zostal zrobiony bardzo tanim kosztem?? ;) pozatym luz, gdzie w tej malopolsce mieszkasz?? miejscowosci sie wstydzisz:) moze gdzies niedaleko-zawsze mozna sie spotkac i maszyny poogladac

 

 

Toś go pocieszyl nie ma co :icon_rolleyes: :banghead: :wink: Choć owiewka mowi sama za siebie.

Mimo wszystko gratuluje sprzeta no i oby sie nie psul.

 

POzdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moto mial szlifa- w/g moich informacji i to widac. Byl robiony bak (nie za dobrze zrobiony), ale ja zakladam, ze cos tez doloze od siebie przy poczatkach jazdy, wiec sie nie sugerowalem tym faktem.

 

Co mowi owiewka, mozesz przyblizyc?

 

Kupiony za 10 tys., 2004 r, 9000 przebiegu, ABS.

 

Dzieki za odpowiedzi i pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiony za 10 tys., 2004 r, 9000 przebiegu, ABS.

 

gratuluje a zwlaszcza ABS'u i zebys nigdy nie musial go uzywac.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no stary, gratki, ale mnie się ta owiewka nie widzi - jest ona seryjna?

 

Ładnie się prezentuje, ale szkoda, że nie ma emblematów honda na baku

 

a co do kawy, jest dobra, ale honda lepsza :-)

Edytowane przez Piotreek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no stary, gratki, ale mnie się ta owiewka nie widzi - jest ona seryjna?

 

Ładnie się prezentuje, ale szkoda, że nie ma emblematów honda na baku

 

a co do kawy, jest dobra, ale honda lepsza :-)

 

 

Jest to akcesoryjna owiewka z allegro (czyt. najtansze gowno ktore jest zrobione z najgorszego plastiku typu owiewka TIGER do mz czy tam jawy) i do tego zarowki jak lampki w meblach. Bynajmniej kumpel mial taka byla idento :)

Edytowane przez rybson13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda CB z owiewką :eek: Najgorsza rzecz jaka moze być! I potem wychodzi coś takiego jak np. GS500F. Niby to wygląda jak gixer, ale jak popatrzysz na tylną oponkę i tłumik (i posłuchasz dźwięku silnika) to od razu widać, że to moto coś udaje (jak BMW 316i z napisem M- Power :crossy: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owiewka jest tutaj dla mnie wyłącznie w takim celu, by moto się fajniej prezentował, nie by ściga udawać. Akurat okrągła lampa w moto osobiście mnie trochę razi, ale to wyłącznie moja opinia. A ta CBF ujęła mnie właśnie tym dodatkiem.

Natomiast nie jest to element dokupiony na Allegro- moto jest ściągnięty dopiero z Austrii, rejestruję go 1 raz w Polsce, a tam Allegro nie ma :D

 

Emblematów na baku brak, jak pisałem jest on robiony i to nie za dobrze. Ale dokupię coś i nakleję, też uważam, ża tak fajniej sie prezentuje. Oprócz tego przeszlifowany jest silnik, zadupek, załamane lewe lusterko (jeśli ktoś ma info, gdzie to tanio można dokupić, to proszę o pomoc) i leciutko porysowany tłumik.

Ale jak dla mnie- wolę kupić moto, na którym widać co się działo (jeśli się działo), nawet gorzej zrobione, niż zapucowanego złoma.

Tym bardziej, że jak pisałem, na początku i ja pewnie trochę też go porysuję, nawet pomimo ABS :D

 

A co do jednego z pytań to jestem z Krakowa, więc kiedy zacznę już jeździć na moto to spotkanie jest jak najbardziej możliwe i wskazane :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Każdemu się podoba co innego, ale według mnie te dorabiane SUPER tuningowe owiewki zamiast upiększać szpecą! To jest GOLAS, a golasy bez okrągłej lampy to już nie to samo. Skoro się okrągłe rondle nie podobają to było kupić GPZ'a, albo fazera 600 lub wspomnianego gsa 500F

 

Dobrze że kupiłeś HONDĘ, słyszłem że te cb500 są dobre. Przyjemnej jazdy.

POZDRO!

Edytowane przez Karmazynowy msciciel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...