Skocz do zawartości

Motorower/motor do nauki jazdy


Gumisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bierz WSK-e wjedź w byle jaką wioche i sie popytaj ludzi znajdziesz min.10 i większosć na chodzie tak ja swoją kupiłem za flaszke i już i jeżdże sobie a prze WSCE w ogóle nie grzebie chodzi jak mażenie jedynie przy czym trza grzebać to przy siedzeniu bo je obijałem i tera nie chce sie trzymać a tak wszystko fajnie jeździ jka marzenie tylko świece wymienić najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduj się w końcu czy szukasz motoroweru czy czegoś większego. Ja ze swojej strony mogę tylko poradzić żeby wszystko co robisz było legalne, nie wyobrażam sobie jazdy bez prawka czy papierów.

 

Ostatnio jeździłem na takim po 6 piwach i nawet na koło go rwałem

 

Zdecydowanie powód do dumy :clap: :clap:

 

nie mam zamiaru prowadzić książki serwisowej więc nie chce kupować motoru z papierami

 

A co ma jedno do drugiego ???

 

w między czasie podkradałem wujkowi mz-te 350

 

Bardzo ciekawe, szkoda tylko że nie ma takiego sprzęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwalaja mnie niektore posty jak np.

 

"czoperze od Piaggio z cylindrem 70cc"

 

 

"mz-te 350"

 

 

"wszystko fajnie jeździ jka marzenie tylko świece wymienić najlepiej"

 

 

 

 

 

"wsk 125 można w tej cenie bardzo łatwo dostać (ale obawiam się że może być ciut za mocna) a simsona już nie bardzo."

 

*ile wsk jest mocniejsza od simsona?2KM roznicy?WSK ma chyba z 6km a simson ze 4, zamocna niebedzie napewno

 

 

"2. Nie lubię plastiku a szczególnie ścigaczy, jeżli już to tylko w enduro "

 

 

*hehe, nsr olorola raczej juz plastiku niema...:flesje:

heh, joke

 

sorry, ale niedziala mi opcja cytat

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę jeździć na tyle dobrze nie umiem żeby kupować sprzęt za 6 tyś zł i skasować go w pierwszym tygodniu. Biorąc pod uwagę że nie jedna wywrotka przede mną to szkoda motocykla. MZ myślę że będzie dobra. Nie za szybka nie za wolna.

Edytowane przez Gumisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem niedawno ten filmik i bylem naprawde pod wrażeniem...jako ze mialem 150tke kiedys to naprawde nie wyobrazam sobie jak mozna tak jezdzic (naprawde szacunek dla goscia).

 

Pozdrawiam

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...