Skocz do zawartości

KTM egs 380


Rekomendowane odpowiedzi

miałem chwile czasu to nagrałem:) chłopaki jest jeden zonk, jak sobie pochodzi i zgasze to czasami zapali ładnie a czasem jak strzeli w wydech i nie chce zapalić, jak na ssaniu go pokopie to zapali, ni ewiem o co mu chodzi , jaka jest do niego świeca oryginał? żadnego problemu nie ma jak chodzi, czy na pełnym odkreconym czy na jałowym elegaqncko ,ale czasem zapala a czasem pierdolnie w wydech i nie chce zapalić, jak pokopie troche zapala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmien swieczke na denso , ngk ostatnio spadlo na psy jesli chodzi o swieczki do moto

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kolega wyżej napisał zmień świeczkę i problem się skończy, mój jak się nagrzał przed padnięciem świecy palił tylko na ssaniu a ja nie wiedziałem dlaczego a teraz jest git, model ngk świecy ten sam co u mnie, a jakiego modelu szukać firmy denso żeby był odpowiednikiem ngk. co do filmiku to fajny mogło być trochę więcej ujęć z bliska :buttrock: ogólnie 380 chodzi jak 300 tylko mój ma bardziej metaliczny pogłos ale to chyba różnica jaką watę mamy w tłumiku

 

jeszcze zapytam jak 380 wstaje na gumę na ostatnich biegach?

Edytowane przez Pacher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie motorek chodzi :bigrazz:

Albo świeca która nie wyrabia ze spalaniem paliwa jakie dostarczasz albo zbyt bogata mieszanka :icon_mrgreen: Strzał z wydechu jest objawem zapalenia sie nieprzepalonego paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na aswalcie 3 bieg na gume idzie z gazu jak siedze prosto bez wyginania i szarpania. na wyższych nie prubowłałem, jeszcze nie mam go tak opanowanego;)ładnie idzie ładnie:)dziś jade po świece i olej, pzdr 600!!

 

na aswalcie 3 bieg na gume idzie z gazu jak siedze prosto bez wyginania i szarpania. na wyższych nie prubowłałem, jeszcze nie mam go tak opanowanego;)ładnie idzie ładnie:)dziś jade po świece i olej, pzdr 600!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, to na 3 to trzeba uważać jak się jedzie, żeby się nie nakryć w jakimś nie oczekiwanym momencie :) ciekawy jestem bardziej jak idzie na 4 i 5, bo mojemu na 5 trzeba szarpnąć trochę, a w 380 myślę że ruszy z gazu :icon_razz: sorry za OT ale jaki olej lejesz do siebie, i w jakich proporcjach.

Edytowane przez Pacher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem bardziej jak idzie na 4 i 5, bo mojemu na 5 trzeba szarpnąć trochę, a w 380 myślę że ruszy z gazu :)

heh :) nakręc prosze jakiś filmik jak tak na kole latasz z 5 z lekkim szarpnięciem :cool: raz widziałem gościa co tak na ćwiartce latał na kole na wszystkich biegach ale to był Błażusiak czyli ME...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba źle mnie zrozumiałeś, na kole to ja za bardzo nie potrafię latać, jeszcze szczególnie na wyższych biegach, chodziło mi o to że na 5 koło się podnosi w górę jak mu trochę pomogę no i jakiś tam dystnsik jest, ale u mnie nie ma mowy o jeździe, a Błażusiak latał na wszystkich zaczynając od dołu i zmieniał na kole czy jak....??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh, tylko zada się pytanie związane z jazdą na kole a od razu są jakieś kontrowersje. ja też nie lubię robić takich rzeczy ale pytam się tylko z czystej ciekawości bo słyszałem właśnie że 380 są strasznie jadowite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sie stało, że już go sprzedajesz?

łooo! szukałem i nie znalazłem gdxzie pisze ze go sprzedaje.. :crossy:

Nie kumam po co go kupowaliscie skoro teraz jest do sprzedania, no chyba ze z załozenia miał być na handel tylko po co wtedy ten temat :biggrin: Szkoda bo miałbyś fajny motor.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...