Skocz do zawartości

Moj simek


Grzesiek89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kierunki zmienie niebawem... a szczerze z ta kwadratową lampą to mi sie nie chce ciąć, potem spawy, lakiernik...jakieś koszta by tego były :bigrazz: a na to ja juz nie mam kasy bo wywaliłem w to wszystko co mialem... silnika nie bede zmieniał na jakiś inny tylko ten będzie przerobiony :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwierając tego linka, obawiałem się że będzie to kolejny "super tjuning" poprzez podniesienie tylnej kanapy i obłożenie go lampkami choinkowymi. A tu proszę, zaskoczyłeś mnie... pozytywnie oczywiście. Motorek wygląda naprawdę interesująco. Stara japonia na pierwszy rzut oka :biggrin: Widać że włożyłeś dużo pracy, i widać efekty!

 

PeeS: Choć i tak nie ma to jak oryginalny simson :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crossa?? hmmm... odrazu kojarzy mi sie to z np. czymś takim.

 

http://www.simson-schoenau.de/Team/DSCI0008.gif

 

Bleee.... wiec lepiej ze wyglada jak wyglada :biggrin:

 

Pozdrawiam

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No crossa to może zbyt brutalne, ale lekko podwyższyć zawieszenie, przedni błotnik do góry i takie tam drobne przeróbki... :biggrin: Ale to tylko moje zdanie, a z nim się zgadzać nie trzeba :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu trzeba miec umiar bo wsadzenie wszystkich nowinek na raz (biale kierunki, manetki a'la chrom blotnik crossowy itp) łacza sie razem na wielki WT.

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zabijając wszelkie dyskusje na temat estetyki mojego simka miejcie świadomość, że jest to pojazd zbudowany na ramie Komarka 3 czyli rama po modyfikacjach (wzmocnieniach, jak widać na zdjęciach, przyjżyjcie się głowce ramy że to nie jest simsonowska :banghead:) dołożone zawieszenie z kupionego simsona (był to złom na kołach nie nadający się do jazdy) i silnik po kapitalnym remoncie, reszta to hand made :lalag: (zadupek,boczki, siedzenie) dołożona elektronika, regulatory napięcia, chodzi na żarówce H4 z przodu więc analogie do prawdziwego simsona są raczej zbędne. Podobieństwo jest jedynie optyczne :icon_biggrin: Jest to efekt całej zimy przemarzniętej w garażu, a że wygląda podobnie do simsona to wybaczcie :lalag: takie były części :lalag:

 

To tak na koniec, mam nadzieje że was tym zbytnio nie rozczarowalem :icon_exclaim: czekam na komentarze

 

Motor jedzie prosto! rama nie jest krzywa :icon_exclaim: odległość od główki ramy do mocowania wahacza i wszystkie inne wymiary sa takie same jak w simsonie co do mm :buttrock: wszystko zostalo dopracowane :icon_exclaim:

Edytowane przez Grzesiek89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wiekrzosci gadających (lepiej przywrocic do orginalu itp) mordy opadły. Koledze nalezy sie duzy szacunek bo wkoncu ze zlomu zrobil calkiem pozadna maszynę która wygladem i stanem przebija 70% simsonow ktore czesto bardzo odbiegają od stanu używalności.

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...