Skocz do zawartości

Moj simek


Grzesiek89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ogrom prac widac. Ale dla mnie bez sensu i niefajny.

Jedyne co moge napisac to ,,sam jestes bez sensu,, :banghead: :banghead: :banghead:

 

Najwazniejsza jest satysfakcja wlasciciela i to ze kolejny simson przezywa swoją drugą mlodosci a nie lezy gdzies w szopie zapomniany :) :D :P

 

Pozdrawiam

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co moge napisac to ,,sam jestes bez sensu,, :) :D :D

 

Najwazniejsza jest satysfakcja wlasciciela i to ze kolejny simson przezywa swoją drugą mlodosci a nie lezy gdzies w szopie zapomniany :icon_mrgreen: :cool: :)

 

Pozdrawiam

To jest forum i kazdy ma prawo wypowiadac swoje zdanie. Nie sadze, zeby ktos sie poczul urazony. Ja bym osobiscie wolal, zeby Simek zachowal oryginalne ksztalty, dopracowac blacharke i silnik :) . Dla mnie to tak samo jak robic z Junaka choppera - jak lokata :P

 

Tak czy inaczej podziwiam ze sie wogole chcialo Wlascicielowi :) :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciało się :flesje: Pomysł wyniknął z tego, że kupiłem simka, to był złom na kołach za 500zł, ledwo jechał...większość rzeczy krzywo pospawanych [szczęście, że rama nie ruszana :flesje:]... w dzień zakupu gdy kładlem sie spać wziąłem kartke i długopis i było to identycznie to samo co na zdjęciach w tej chwili... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatek, nie porównuj Junaka do Simsona. co prawda oba maja po dwa koła i po jednym silniku, jednak weż pod uwagę ilość wypuszczonych Junaków i takich Simsonków i co te sprzęty sobą reprezentują.

 

wiem, ze forum jest dla wszystkich i każdy może się wypowiadać, jednak trzeba mieć pewien dystans. Moje zdanie na jego temat to też nie same achy i ochy, jednak wiem ile pracy chlopak w to wsadzil i za to go szanuje. moja nska tez sie nie kazdemu musi podobac, a dla mnie jest wyjebongo. ale jesli ktos ma krytykowac to przynajmniej z sensem i argumentami.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatek, nie porównuj Junaka do Simsona. co prawda oba maja po dwa koła i po jednym silniku, jednak weż pod uwagę ilość wypuszczonych Junaków i takich Simsonków i co te sprzęty sobą reprezentują.

 

wiem, ze forum jest dla wszystkich i każdy może się wypowiadać, jednak trzeba mieć pewien dystans. Moje zdanie na jego temat to też nie same achy i ochy, jednak wiem ile pracy chlopak w to wsadzil i za to go szanuje. moja nska tez sie nie kazdemu musi podobac, a dla mnie jest wyjebongo. ale jesli ktos ma krytykowac to przynajmniej z sensem i argumentami.

 

pzdr:)

 

 

Dokładnie :buttrock: , jak by nie wygladal i jakiego zdania by ktos nie byl to powinno sie oceniac pod wzgledem dopracowania i włożonej pracy a nie tego czy komus sie cos podoba....napewno wolal bym jezdzic simsonem na nowych czesciach i dopracowanym ktory mi sie nie podoba z wygladu,niz zdezelowanym simkiem w orginale ktory wiele przezyl.

 

Pozdr.

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie nie zrozumieliscie :buttrock:

Nie mam zamiaru sie tu z nikim kłócić bo to mija sie z celem. Podziwiam goscia za trud wlozony w ten motorek, ale ja osobiscie doprowadzilbym go do oryginalnego wygladu optycznego ale za to z konkretna mechanika. :buttrock: o to mi chodzilo.

 

A teraz na smutki wszystkie zimne Tyskie Panowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek ja już go chyba oceniałem ale zrobię to jeszcze raz, simson naprawde bardzo ładnie zrobiony ale wychwyciłem kilka minusów:

 

- zamontuj kwadratowe kierunki

- zamontuj kwadratową lampę z tyłu

- może pomyśl nad jakimś mocniejszym silnikiem ? jakiś tuning ?

 

Pzdr

Edytowane przez Gr4nd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- zamontuj kwadratową lampę z tyłu

 

 

 

Przyjrzyj sie ze plastik (zadupek) jest wyprofilowany do lampy okraglej, a jego zmiana ciecie i ponowny malowanie to duzo roboty, zbednej roboty.

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...