Skocz do zawartości

Tor kartingowy w Radomiu


atr32
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej 5 niz 4, bo u mnie sobota odpala (ale nie bede Wam przeciez blokowal wyjazdu w razie czego ;) )

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej 5 niz 4, bo u mnie sobota odpala (ale nie bede Wam przeciez blokowal wyjazdu w razie czego ;) )

Spoko, przeciez nikt nie bedzie tam na noc zostawal. Z postu Nowaka wynika ze ma caly weekend wolny wiec chyba mu wszystko jedno czy przyjedzie w sobote czy w niedziele. Teraz pytanie kto moglby sie zajac organizacja, dowiedziec sie o koszty, zamowic tor, etc. Moze Karol1001 moglby cosik wiecej napisac, albo ktos inny kto juz tam jezdzil.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, przeciez nikt nie bedzie tam na noc zostawal. Z postu Nowaka wynika ze ma caly weekend wolny wiec chyba mu wszystko jedno czy przyjedzie w sobote czy w niedziele. Teraz pytanie kto moglby sie zajac organizacja, dowiedziec sie o koszty, zamowic tor, etc. Moze Karol1001 moglby cosik wiecej napisac, albo ktos inny kto juz tam jezdzil.

 

dla mnie to moze byc i w niedziele po kosciele ;) :bigrazz: nie mysl Foks ze sie wywiniesz z toru :bigrazz:

 

 

PS: czy jest jakis limit osob? moze 2-3 moich znajomych spoza forum tez by pojezdzilo wiec jakby co nowak +2

Edytowane przez nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też bardziej pasuje 5.

W weekend dowiem sie co i jak z torem - może być zajety (często odbywają się tam rózne zawody typu karting, supermoto itp.)

 

Z tego co pamietam, to ilość motocykli jest nieograniczona, byle nie było tłoku na torze, bo sobie nie pojeździmy. Ostatnio było około 16-18 motocykli i było ok (przeciez nie wszyscy jeżdżą na raz) koszty około 50-60 zł za moto.

 

Koszt wynajęcia toru to około 1000 - 1100 zł.

Edytowane przez rommi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę na kiedy tylko chcecie hehe :icon_rolleyes: A co do organizacji to Rommi napisał wszystko co mogłem powiedzieć. Trzeba zadzwonić i się dowiedzieć, bo im dłużej nam zajmą dywagacje na temat tego kiedy jedziemy tym mniejsza szansa, że tor będzie wolny do wynajmu. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dzieci moje kochane.....szeryf od Lublinerringu jest na urlopie i nie wie czy 4-5 GP się odbędzie tzn. czy tor jest jeszcze wolny bo co innego ma teraz w głowie....w poniedziałek jestem z nim umówiony na tel i będzie wiadomo co i jak :flesje:

 

tak czy siak szykujcie gruzy ( chociaż znając życie to znowu pojedzie skromna reprezentacja 4um :icon_rolleyes: ) - miękkie siurki zostają w domach.....

 

pees. posiadacze Hond płacą podwójnie :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zaplacic podwojnie, jesli posiadacze suzuki znow beda szczotkowac tor przed smiganiem :icon_rolleyes: :flesje: :crossy:

Edytowane przez foks

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się oczywiście loguję na wyjazd - moze być 5 sierpnia. Nie byłem na żadnym torze jeszcze, ale z kilku źródeł słyszałem że Lublin jest fajny, a Radom bardzo kiepski, więc myślę, że lepiej w to uwierzyć niż samemu sprawdzać. Więc na Lublin!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dzieci moje kochane.....szeryf od Lublinerringu jest na urlopie i nie wie czy 4-5 GP się odbędzie tzn. czy tor jest jeszcze wolny bo co innego ma teraz w głowie....w poniedziałek jestem z nim umówiony na tel i będzie wiadomo co i jak :D

 

tak czy siak szykujcie gruzy ( chociaż znając życie to znowu pojedzie skromna reprezentacja 4um :buttrock: ) - miękkie siurki zostają w domach.....

dokladnie. koniec bicia piany, 5sierpnia @lublin

pees. posiadacze Hond płacą podwójnie :(

:bigrazz: :( :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze Yamah niech sie zaopatrza w zapasowe skrzynie biegow, by mieli jak wrocic do domu po palowaniu calego toru na dwojce ;D

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie :bigrazz: jedzie laweta razem z nami :)))) :crossy:

 

no to ilu nas bedzie w sumie?? ja wnosze 4 ZAWODNIKOW na tor, Foks, Karol, Turek... to juz 7 pewnych (?) osob...

 

PS: nowe pirelli diablo corsa pro czeka na 5ego ;D:D:D

Edytowane przez nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miękkie siurki zostają w domach.....

Mam nadzieje ze to byl kiepski zart. Nie kazdego stac na nowego srada czy inne r6. I co, to znaczy ze tacy juz sobie nie moga posmigac po torze? :icon_mrgreen:

Edytowane przez Lime82

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze to byl kiepski zart. Nie kazdego stac na nowego srada czy inne r6. I co, to znaczy ze tacy juz sobie nie moga posmigac po torze? ;)

 

:P :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_mrgreen: :flesje: :lalag:

 

ale o so chozi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_twisted: :icon_biggrin: :biggrin:

 

ale o so chozi :icon_question:

Sorka, moze zle cie zrozumialem, ale z twojego postu wywnioskowalem ze nie chcecie latac po tym torze z kolesiami na sprzetach typu xj 600 czy cb 500, bo moze bysmy wam przeszkadzali. Jesli nie to miales na mysli to przepraszam.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...