Skocz do zawartości

Czy poradze sobie z KTM 250 exc-f


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Niecały miesiąc temu również zamieniłem dt 125 na ktm 400 exc no i żyje :-) tylko jak wiadomo wszystko z głową i w miarę możliwości, umiejętności jazdy w terenie, a tak w ogóle to staram się nie ścigać z nikim choć czasem też się manetkę odkręci do końca. Polecam pomarańczowe pociski "made in austria"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, że ja sie tak spytam :clap:.

@wookie23 - bedziesz smigal na 250tce bez prawka? :biggrin: Masz 17lat tak wiec 'A' na pewno nie masz :crossy:.

@camaross - podobne pytanko, smigsz tym tylko po lasach czy jak? :banghead: A wczesniej gdzie smigales swoim ZX12R? ;)

 

Tak mnie to ciekawi :].

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EXCF 250 to nie jest taki przeraźliwy potwór. Potworem jest właśnie SX 520 Czarcziego. Dzisiaj odebrał go z serwisu i mialem okazję się przejechać. To na prawde ma zapas mocy. EXC 450 też ostatnio jeździłem i uważam że jest to idealny sprzęt do endurowania.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie skąd wy macie tyle kasy nie będąc pełnoletnim ...?? mama wam daje?

 

Hehe ... to chyba logiczne że mama i tata :-)

Ale mama i tata mogą też zabrać więc tak naprawdę

w tym wieku młodzież posiada niewiele i takie jest życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, że ja sie tak spytam :D.

@wookie23 - bedziesz smigal na 250tce bez prawka? :lalag: Masz 17lat tak wiec 'A' na pewno nie masz :wink:.

@camaross - podobne pytanko, smigsz tym tylko po lasach czy jak? ;) A wczesniej gdzie smigales swoim ZX12R? ;)

 

Tak mnie to ciekawi :].

pozdrowienia

 

zx-12 jeździłem tylko po torach motocrossowych xD xD :biggrin: :biggrin:

a na EXCF 250 mam przecież kostkę więc stworzony motocykl na asfalt .... :crossy: :biggrin:

 

stary trochę głupie pytania zadajesz wiesz ?? nie domyślasz się ??

 

ps. jak byś się jednak nie domyślał to KTM jeżdżę tylko po lasach i torze .....

 

 

Ludzie skąd wy macie tyle kasy nie będąc pełnoletnim ...?? mama wam daje?

 

a co myślisz że z kieszonkowego odłożyłem na motocykl za 30 000 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@camaross Ogladalem foty, kup sobie lepiej porzadne buty, rekawice, i spodnie oraz buzer. Bo mozesz sie nabawic niezlej kontuzji

delikatny off topic .... ale cóż =] nie musisz mi mówić wiem wiem ... ale wiesz trochę fundusze przepiłem i teraz jestem w trakcie ich zdobywania ....

ale mimo to chyba nie oglądałeś zbyt uważnie bo rękawice mam ...... Fox =]

buzer i buty .... nie zbędna rzecz .....

ale ni jak nie wiem jak spodnie mają działać na bezpieczeństwo .......

jak już będę miał fundusze to je zakupie ale to raczej żebym jakoś wyglądał jak człowiek..

 

ale o takich rzeczach pisz na pw a nie w temacie zupełnie nie nawiązującym do stroju

 

pozdrawiam Camaross ...

Edytowane przez Camaross
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac do tematu:

 

Z DT125 na 250cc 4T spokojnie dasz sobie rade.

osobiscie nie polecam jednak KTMa, nie mam przekonania do tej marki. W latach 2001-2006 to byly ćwiary o najslabszych osiagach.

Zreszta moj kolega, forumowy thenaturat, ma KTM 250 exc-f '07 i mu sie wal zatarl, teraz przestawia sie rozrzad, wczesniej tez ciagle cos niedomagalo. ma nowy motocykl i sie wk..wia ze zamiast jezdzic, to stoi..

 

moze tak sie trafilo, moze nie, w kazdym badz razie ja nie jestem tak optymistycznie nastawiony do KTMa jak wiekszosc osob. gdybym mial wybierac, wzialbym WR 250 F.

dlatego wez i ten motocykl pod uwage.

Edytowane przez thefex

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...