Skocz do zawartości

koszulki motocyklowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dostałem koszulke ich firmy na prezent.

1. wysyłali ją coś ok. tygodnia może dłużej

2. rozmiarówka zawyżona, ale to można było sprawdzić samemu.

3. Koszulka po wyjęciu z opakowania miała rozdarty szef na rękawie

4. Po pierwszym praniu doszło kolejne rozdarcie pod pachą.

 

Moja dziewczyna, mocno się na nich zdenerwowała i chciała im odesłać ta koszulke, ale mi się nie chce bawić z koszulką za 30 zł.

Albo miałem takiego pecha, albo chłopaki walą tandete. Teraz po 2 miesiącach już troche glupio odsyłac. Ogólnie pozostał duży nie smak.

 

 

Skoro temat się odkopał to napisze, że forbiker przysłał mi nową pachnącą koszulkę, wolną od wad, mogłem wybrać nowy wzór, starej koszulki im nie odsyłałem, uwierzyli na słowo. Więc wsztystko zakończyło się wikelkim HAPPY ENDEM i ja i oni i koszulki będą żyły długo i szczęśliwie. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam.

 

Zbliża się okres świąteczny, więc wrzucę linka z extra koszulkami.

Każdy znajdzie coś dla siebie i dla znajomych, przyjaciół, kogoś z rodziny itd. :)

 

http://www.bikertop.pl/

 

Wysyłka expresowa, jakość koszulek i zadruków z górnej półki no i cena jak najbardziej przystępna!

 

Zapraszam do zakupów!!! ;)

 

Pozdrawiam

Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktos jest zainteresowany koszulką z własnym projektem, moge zaoferować koszulki wysokiej jakości z nadrukiem za 60-70zł w zalezności od projektu.

Np. jakieś logo lub grafika z indywidualnym nickiem lub imieniem.

 

Oprócz tego jeśli ktoś preferuje zimowe popijanie herbaty lub kawy przy kominku, mogę zaoferować kubki z nadrukami w cenie ok 15-20zł.

było gpx600r '89

jest vfr 800 fi '01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...