Skocz do zawartości

Od czego zaczac na karcie motorowerowej


Gercioh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was pytanie: mam karte motorowerowa i szukam jakiegos motoru (oczywiscie do 50ccm) zastanawiam sie nad derbi senda r i suzuki rmx. Raczej mysle o takich krossowych niz sportowych. Ale jesli Macie dobre pomysly to piszcie;] Mam zamiar wydac na to max 6 tys. pln:) z gory dzieki za rady;]

 

Pozdrowienia;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nIE nie mam 14 lat nie wiem dlaczego sie tak wyswietlilo!! przeciez nie byl bym debilem zeby zdawac na karte w tym wieku :crossy: no wiec jeszcze jakies pomysly macie?;p

 

Dzieki i sorry za pomykle;]

 

mam jeszcze jedno pytanie co to jest za motorek na tym zdjeciu http://www.fotka.pl/profil/ksrider/ podanej przez ksrider'a?? ten srodkowy po lewej stronie taki czerwony jakby enduro?? jaki to model?

 

Dzieki;]

Edytowane przez Gercioh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daj sobie wcisnac zadnych jawek ogarow simsonow itd. Kup Aprilie RX albo Yamahe DT i bedziesz zadowolony :banghead:

Co do simsona to moim zdaniem zły nie jest na 1 moto i za tą kase jest ok pod warunkiem że nie trafisz na jakiegoś co miał już cały silnik wymieniany 5 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daj sobie wcisnac zadnych jawek ogarow simsonow itd. Kup Aprilie RX albo Yamahe DT i bedziesz zadowolony :biggrin:

A przepraszam masz cos do simsonow?

Pewnie niegdy simka nie miales, ani niue miales z nimi do czynienia ale opinie masz, :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam masz cos do simsonow?

Pewnie niegdy simka nie miales, ani niue miales z nimi do czynienia ale opinie masz, :biggrin:

Jak miałem motorynke za młodu, karnąłem sie na simsonie od kolegi to od tego czasu było to moje marzenie :cool:

 

Jechało ponad 70 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie co to jest za motorek na tym zdjeciu http://www.fotka.pl/profil/ksrider/ podanej przez ksrider'a?? ten srodkowy po lewej stronie taki czerwony jakby enduro?? jaki to model?

 

Aprilia SXV 550

 

http://www.aprilia-aktiv.de/content/?sess=...8d16d54ce6d2f51

 

musisz wejsc po lewej stronie Aprilia Modell Programm

 

:icon_twisted:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie... To nie jest moj pierwszy motor, jak bylem maly mialem motorynke;p mam teraz tez Jawe ale nie mozna jej zarejestrowac, a pozatym gdzie na takim motorze bym sie pokazal? :icon_mrgreen: :) heh;p

Czyli widze ze duzo osob uwaza ze Aprilia RX bylaby wporzadku?! Niewiem dlaczego ale Derbi Senda R bardzo mi sie podoba:] dzieki wielke za rady;]

 

PozdrOwienia;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...