Skocz do zawartości

wydech leovinci touring


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

kupilem ostatnio wydech leovinci touring do mojej yamahy majesty 125 , na poczatku wywalilem zwezke z tlumika ( blokada homologacyjna) zalozylem jade i wszystko tak samo , nic sie nie zmienilo ;/ , myslalem ze leovinci robi same sportowe wydechy ( a moze ten nie jest sportowy??) , albo czy przczyna moze byc wytarty pasek napedowy?? albo cos innego dodam ze moto ma przejechane 27 tys km a kupilem je jak mialo 26 tys km i jeszcze nic nie robilem ( trzeba by ustawic zawory , wymienic lancuszek itp czy raczej takich rzeczy w tym modelu sie nie robi?? , a moze ktos ma do niej serwisowke ??)

 

 

pomozcie

pozdro :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pasek może przeszkadzac, wymien na nowy jak się ślizga i jest wytarty.

 

Tak w ogóle po wymianie wydechu potrzebna jest regulacja skutera, czyli dobranie odpowiednich rolek, sprężyny dociskowej itp. :crossy:

To nie jest tak hop-siup :P

 

Np. W Hussarze qmpla po samej wymianie wydechu, bez regulacji jechał o 5-10 km/h i miał lipne przyspieszenie a po regulacjach jechał o 15-20 km/h i miał przyzwoite przyspieszenie :flesje:

Regulacja trochę kosztuje - on zapłacił 200 zł z częściami (rolki, sprężyna) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa tylko moj to jest 4 suw , a hussara tez mialem i jak zalozylem sportowy wydech leovinca to nic nie trzeba bylo regulowac (dal i to bardzo duzo) a paska nie slychac zeby sie slizgal , wiec nie mam pojecia czemu

moze w weekend sie za to wezme i wszystko dokladnie obejrze ;D, jeszcze jedno pytanie czy gazbox od dt 80 bedzie pasowal do tej majesty , bo akurat mam taki i sie zastanawiam czy go nie wsadzic

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli założyłeś sportowy wydech do 4T to zwiększył Ci on moc w górnym zakresie obrotów. Majesty o ile wiem to skuter, więc żeby jechał na tych wyższych obrotach powinieneś założyć też lżejsze rolki i być może twardsze sprężynki sprzęgła też by się przydały. Poza tym trzeba wyregulować gaźnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...