Skocz do zawartości

jaki łańcuch??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

stanęłam przed koniecznością wymiany napędu. Wiem ile ogniw powinien mieć łańcuch do mojego er5, jakie zębatki.... Mam jednak dylemat... W katalogach zawsze kilka łańcuchów pasuje do motocykla. Który wybrać? Są seryjne, wzmocnione, x-ringowe... RK i DID... Doradźcie mi proszę. Nie jeżdżę ekstremalnie.

:P

Edytowane przez madriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regina xring

 

nigdy nie kupie RK , mam taki w drz i straszne gówno, już 2x podciągałem przy przebiegu zaledwie 500km :buttrock:

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Ja własnie zmieniam caly naped w suzuki sv 650 i po namowach wybrałem połsrodek czyli łancuch firmy RK wzmaciany X ring strasznie odradzano mi łancuch firmy Iris ponoc wyciaga sie jak szmata i to po nieduzym przebiegu , wiadomo wieksza popularnoscia cieszy sie D.i.D mnie niestety zabraklo kasy .

Pozdro :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w chwili kupna moja inka miala zalozony zloty RK. zrobilem juz 16000 od tamtego czasu i mysle ze sezon wytrzyma do konca . oczywiscie -zaloze tez RK.

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie RK lub DID, Irisa możecie do rowerów zakładać.

Jeśli chodzi o łańcuch do ER5 to myśle że w zupełności do spokojnej jazdy wystarczy X-ringowy. Natomiast jeśli ktoś ma trochę więcej kasy na napęd to polecam XW-Ringowy RK lub X2-ringowy DID najlepiej wzmacniane. Kosztują sporo więcej ale oczywiście więcej wytrzymają.

 

Madriana napisz do mnie na PW to zobacze co da się zrobić może mam jakiś łańcuch i zębatki w garażu bo sporo gratów mi jeszcze zostało i może jakąś dobrą cene uda się zrobić :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakupiłem łancuch did 525 x ring wzmacniany oraz zębatki JT

w poprzednim moto mialem dida 525 x ring i sprawował się wyśmienicie

ja mialem w lc4 DC Xringa i bylo ok ,teraz DID Oring i szlak go trafil po 2 tys km urwal sie .ps moze to odosobniony przypadek ,zobacze czy sie to nie powtorzy (fakt nie wyciągnąl się) zębatki pbr oraz sunstar są bardzo dobre

Edytowane przez paolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...