Skocz do zawartości

Pochwale się, a co ...


WLD_Wlodi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no moto na wyglad fajne:) ale przekonania do peugeotow nie nabiore. JAPONIA albo nic. Wlodi wrzuc jakis filmik jak to chodzi itp.

Aparat mi odmówił posłuszeństwa, ale coś nagram napewno...

Peugeot jak to peugeot...ważne że jest miranelli Am6, a nie jakieś wynalazki.

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja XP6 wyraźnie słabnie jak wyłącze ssanie(w górnej partii obrotów przerywa, nie chce iść itp...), ale jak włącze ssanie to jest wszystko ok. Efektem tego jest to że jeżdże cały czas na ssaniu...Czy wtedy wzrasta zużycie paliwa??

Przywiozłem moto od mechanika(dokładna regulacja, czyszczenie) i już jest lepiej, jednak jak otworze przepustnice na max(dodam gazu na max) to po ok 5-10 sekundach się powoli dusi i ma słabą górę. Przełączam na ssanie i jest ok, jednak moto mam ustawione tak że wolne obroty najlepiej są ustawione bez ssania, a na wolnych na ssaniu gaśnie...

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywiozłem moto od mechanika(dokładna regulacja, czyszczenie) i już jest lepiej, jednak jak otworze przepustnice na max(dodam gazu na max) to po ok 5-10 sekundach się powoli dusi i ma słabą górę. Przełączam na ssanie i jest ok, jednak moto mam ustawione tak że wolne obroty najlepiej są ustawione bez ssania, a na wolnych na ssaniu gaśnie...

 

 

 

a myślałeś nad większą dyszą? do tego silnika powinno się wpakować chyba 110 żeby odblokować gaźnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłeś że jalepszy z 50-tek, a najlepszy z 50-tek to jest HM Cre, wszystko jak nalezy, zawieszenie super choć przód bez regulacji tłumienia, ale to można ustawić stosujać odpowiedni olej, a ten amot z przodu co jest u Ciebie to padlina(chociaż firma bdb,) nie czepiam sie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio u mnie w mieście gość kupił sende 2001r za 3tys.zł również od gościa co tam w motocrossie jezdzi itp.itd. to już przez 2 tygodnie chyba zainwestował w nią 1000zł w takiej zajebistej kondycji jest a z wyglądu jak nóweczka :icon_mrgreen:

 

Gratuluje sprzęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłeś że jalepszy z 50-tek, a najlepszy z 50-tek to jest HM Cre, wszystko jak nalezy, zawieszenie super choć przód bez regulacji tłumienia, ale to można ustawić stosujać odpowiedni olej, a ten amot z przodu co jest u Ciebie to padlina(chociaż firma bdb,) nie czepiam sie:)

Ok, ale to jest różnica jak między DT 125 a KMX 125 - czyli niewielka...

 

Co nieco słyszałem o tych amorkach z przodu (Showa), i powiem wam że niezbyt tłumią dziury... :biggrin:

 

70 da się jeszcze jechać po takich ostrych koleinach, ale to już całe moto podskakuje.

 

Ostatnio u mnie w mieście gość kupił sende 2001r za 3tys.zł również od gościa co tam w motocrossie jezdzi itp.itd. to już przez 2 tygodnie chyba zainwestował w nią 1000zł w takiej zajebistej kondycji jest a z wyglądu jak nóweczka biggrin.gif

 

Gratuluje sprzęta.

Ok, tylko że koleś to sprowadził a nie śmigał tak więc (raczej)mogę spać spokojnie :banghead:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...