Skocz do zawartości

Suzuki MARAUDER VZ800


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj dżejdżej :-).

Widzę, że identyczne ścieżki myślowe mieliśmy podczas kupna motocykla. I to nawet w tej samej kolejności: oglądałem fotki drag stara, pojechałem obejrzeć intrudera... a zakupiłem maraudera.

 

No to i i ja powitam Cię dżejdżej :D ... i dołaczę się do zdumiewająco podobnych ściezek myślowych jak to okreslił Szpadi. Zamówiony dla mnie był niebieski Intruder... a w garazu stoi piekna Maruda :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i i ja powitam Cię dżejdżej :D ... i dołaczę się do zdumiewająco podobnych ściezek myślowych jak to okreslił Szpadi. Zamówiony dla mnie był niebieski Intruder... a w garazu stoi piekna Maruda :notworthy:

Cześć krissF

racjonalna decyzja,nawet podjęta w ostatniej chwili, pozostaje racjonalna :buttrock:

pozdrawiam:

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj AZAEL,

Ja w ten weekend nie dam rady pojechac do Borków. Moto jeszcze nie gotowe na 100%, czekam na olej i przedni kapeć. Poza tym pogoda się chyba też nie spisze. Proponuję więc przesunąć checking na inny termin. co Ty na to?

pozdrawiam,

Rodnay

 

 

No problemo.

 

Rozsądek chyba silniejszy od kozackiej fantazji. trochę za zimno. :icon_rolleyes:

 

A w ogóle to planuję podszyć jakieś jeansy tymi wynalazkami co to nie oddają ciepła i nie przepuszczają wiatru a oddają wilgoć i takie tam. Mam szwagierkę krawcową złota kobieta i złote ręce, potrafi cuda czynić z materiałami i gotowymi ciuchami.

Może koledzy doradzili by czym takie jeansy i ewentualnie kurtkę podszyć?

 

 

wilku... proszę tylko nie jeansy... nawet podszyte ( chyba że blachą)

nie znasz dnia ani godziny, więc pamiętaj Motocyklisto że na byle jakiej skórze pojedziesz z 10 metrów pupą po asfalcie a w najlepszych jeansach może metr... rozumiesz?

 

Ile masz wzrostu? mam takie skórzane "sztany", elegancko sznurowane, czarne, licowane ( znaczy sie błyszczą) i nie ma kto ich nosić. więc za garść grajcarów mogą zmienić właściciela. z pożytkiem.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 193cm i 110kg - kawał chłopa a co do stroju to mam uszyty w TARBORZE na rozmiar, kurtasia, spodzienie i takie tam pasy nerkowe. Ja wiem że skóra nie jednemu dupkę uratowała ale w tekstyliach chyba byłoby wygodniej.

A tak przy okazji szukam dobrej przeciwdeszczówki (kombinezon) na siebie rozmiar XXXL lub XXXXL, możecie coś poradzić gdzie kupić bo na allegro nic nie widzę.

Straszna pogoda się zrobiła dzisiaj, biało od rana i jeszcze śnieg dalej sypie. Tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No problemo.

 

Rozsądek chyba silniejszy od kozackiej fantazji. trochę za zimno. :icon_mrgreen:

wilku... proszę tylko nie jeansy... nawet podszyte ( chyba że blachą)

nie znasz dnia ani godziny, więc pamiętaj Motocyklisto że na byle jakiej skórze pojedziesz z 10 metrów pupą po asfalcie a w najlepszych jeansach może metr... rozumiesz?

 

Ile masz wzrostu? mam takie skórzane "sztany", elegancko sznurowane, czarne, licowane ( znaczy sie błyszczą) i nie ma kto ich nosić. więc za garść grajcarów mogą zmienić właściciela. z pożytkiem.

:bigrazz:

 

Cześć Azael,

A te skórzane sztany na chłopczyka takiego jak ja ; 188cm pas ok.92cm to byłyby dobre?

pozdrawiam:

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj , AZAEL musisz zrobić licytację. Pozdrawiam wszystkich po świętach. Zabrałem sie dzisiaj za mojego sprzęta,

wymieniłem filtr, olej. Sprawdziłem filtry powietrza i świece. Oczywiście ściągnąłem zbiornik i tu po całej operacji powstał problem. Czy rurka obok węży musi być gdzieś podłączona , czy pozostaje bez niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj , AZAEL musisz zrobić licytację. Pozdrawiam wszystkich po świętach. Zabrałem sie dzisiaj za mojego sprzęta,

wymieniłem filtr, olej. Sprawdziłem filtry powietrza i świece. Oczywiście ściągnąłem zbiornik i tu po całej operacji powstał problem. Czy rurka obok węży musi być gdzieś podłączona , czy pozostaje bez niczego.

 

Rurka o której piszesz jeśli dobrze zrozumiałem to chyba odpowietrzenie zbiornika, nigdzie nie jest podłączona tylko schodzi po ramie i wisi pod silnikiem, w moim gdzieś na wysokości akumulatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich

Zostałem szcześliwym posiadaczem Suzi, stąd też wnoszę o przyjęcie mnie do szanownego grona, pozdrawiając przy okazji forumowiczów.

 

Witaj Marten w tym "Marudnym" gronie ;-)

 

Podejmę temat jenasów. Również odradzam... bo faktycznie nie zna się dnia ani godziny.

Mi wygodnie podróżuje się w tekstylnych, na nich noszę czapsy. Wygląd jest jak najbardziej ok ;-) a i komfort zacny. Co najważniejsze podczas deszczu nie muszę się martwić o swoje "pisanki".

Oczywiście każdy jeździ jak mu pasuje, ale warto posłuchać rad i nie ry(d)zykować.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Szpadi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolegęMartena w szacownym gronie posiadaczy marudy :biggrin: . Niech się sprawuje jak najlepiej, oczywiście maruda. A z którego rocznika jest, jesli można wiedzieć? Bo tu większość ma z 97.

Dzięki za doradztwo w sprawie jeansów. Lans to oczywiście ale dłuższa trasa to tylko leader.

Nie będę ryzykował zamoczenia pisanek jak to okreslił kolega Szpadi bo muszą jeszcze trochę posłużyć :icon_eek:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich

Zostałem szcześliwym posiadaczem Suzi, stąd też wnoszę o przyjęcie mnie do szanownego grona, pozdrawiając przy okazji forumowiczów.

 

 

Witamy w naszym gronie a ja szczególnie, ponieważ znalazł się w końcu ktoś, kto mieszka w pobliżu :icon_eek:

pozdrawiam

Edytowane przez Comanche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra.

Sztany są na około 170 cm i około 95 w pasie ( są sznurowane z boku, więc jest jak poregulować).

To tyle jeśli chodzi o LICYTACJĘ - ELIMINACJĘ :icon_biggrin:

 

Co wyjazdu w sobotę niedzielę to pupa. Wypadła mię pracka. Comanche, więc jakbyś mógł... no wiesz... :wink:

Co do czapsów... marzą mi się takie indiańskie z miękko wyprawionej skóry, w kolorze piasku pustyni, szerokie i koniecznie z włosami na krawędzi zewnętrznej... wtedy jeździłbym nawet w dżinach... chech...

 

I powilalim nowego kolegę ...Mać! :D :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...