Skocz do zawartości

Suzuki MARAUDER VZ800


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A powiedzcie co daje zmiana kiery na szerszą ? Poza estetyką bo to kwestia gustu - mnie się tam akurat oryginalna kiera podoba. Jaki to ma wpływ na prowadzenie ?

 

Wiosno napier**laj !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z innej beczki.

Z waszego doswiadczenia ile mozna przelatac na fabrycznych oponach w moim przypadku metzelera?

 

Witam.

Wracając do riserów to te nie są za bardzo efektowne. Poczekaj na jakiś motobazar i tam naprawdę widziałem fajne. No, ale to moja opinia.

Co do tłumików to są puste. Miałem orginalne silver tail ale sprzedałem. Trochę szkoda, bo chciałem jechać w tym roku na rajd katyński, ale muszę kupić ciche wydechy, bo nikt nie będzie chciał ze mną jeżdźić. Na zloty czy tak w koło komina to mogą być.

Teraz wracam do młyna. Fajna knajpa, ale jak koledzy mają za daleko, a bliżej jest w moje okolice to zróbmy spotkanko w Kletnie. Fajna knajpa motocyklowa. Klub Virago tam robi zlociki. Teraz na forum O.O.O jest temat kletna. Można noclegi załtwić, do czech skoczyć. Jak będą chętni to ja resztę załatwie.

Dobra spadam do kopalni. Pzdr.

 

potwierdzam i jak najbardziej polecam knajpke w Kletnie " bikerchoice" chyba sie zwie.

Edytowane przez olek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z innej beczki.

Z waszego doswiadczenia ile mozna przelatac na fabrycznych oponach w moim przypadku metzelera?

potwierdzam i jak najbardziej polecam knajpke w Kletnie " bokerchoice" chyba sie zwie.

.

Witam

Co do opon to 30 tyś. w maksie. Zależy jaka jazda? Zrobiłem 12 tyś i widzę, że je zebrało. Ten sezon i już śmietnik.

 

Teraz o kierownicy. Ja mam szeroką i jestem zadowolony. Całkiem inne prowadzenie. Kwestia gustu.

Przez wzgląd na temperaturę, jutro jedziemy na jeziora w zielono górskie i powrót przez leszno, trzebnice do domu. Jak ktoś ma chęci to zapraszam. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tej opony, mysle ze przy normalnej jezdzie wytrzyma o wiele wiecej, mi tak srednio znika 1 mm na 10000, no moze ciut wiecej, co prawde o ile pamietam ta poprzednia szybciej znikała ale nie wiem co to za marka była, teraz mam używanego bridgestona kupionego za 40zł na szybko z bieznikime max 2mm, przeleciałem ponad 10000 i bieznik na srodku jest jeszcze, i sie zapowiada że do jesieni polatam. wtedy nie miałem kasy stad ta używka, bo poprzednia zdarłem do płutna i drutów... też zależy kto kiedy opone zrzuca, niektórzy mienią jak te wloski sie zetrą, a inni troche dłużej jeżdzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olek1 moim zdaniem to będziesz jeździł do puki się nie zedrze

w CZ 350 mam oponę od początku czyli od 83 r i zrobiłem 54 000 tysi silnik nie wytrzymał tyle a opona jeszcze troszke pojeździ a VZ jeżdże sezon zrobiłem 5000 nie mierze sufmiarką ale na oko nie widze diametralnych zmian zaznaczm że chodzi mi o normalną jazdę mam Bridgestoona(żeby wszystko było wiarygodne to chciałem sprostować że CZ kupił muj starszy brat ja odziedziczyłem ale na placu jest od nowości i znam całą historię motorka)

 

Edytowane przez Robertso444
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX

powiem tak

ostatnie km zrobilem w listopadzie i mocno pamietam ze mi na radzie w Lubinie mocno pociagnelo tyl.

Pomyslalem o oponie ale sam wiem ze to nie powinno byc to, dlatego zapytalem.

Dzieki i oczywiscie

 

ZIMA PRECZZZZZZZ

 

a od rana jutro garaz

pozdro

Edytowane przez olek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałem dziś olej i filtr w Marudzie, Filtr kupiłem już jakiś czas temu i czekał na swoją kolej. Niestety okazało się że nie pasuje :icon_evil: nie da się go wkręcić do końca, mam wrażenie że przeszkadza trzpień który jest w filtrze. Szczerze mówiąc to nieźle się wku!@#$% ..... Dla przestrogi podaję linka do takiej samej aukcji i tego samego sprzedającego.

filtr oleju

Nowy i stary filtr mają identyczne wymiary, identyczne gwinty itp. różnica jest jedynie w tym trzpieniu - w nowym jest a w starym nie.

pozdrawiam

Marcin

Edytowane przez Ptaku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałem dziś olej i filtr w Marudzie, Filtr kupiłem już jakiś czas temu i czekał na swoją kolej. Niestety okazało się że nie pasuje :icon_evil: nie da się go wkręcić do końca, mam wrażenie że przeszkadza trzpień który jest w filtrze. Szczerze mówiąc to nieźle się wku!@#$% ..... Dla przestrogi podaję linka do takiej samej aukcji i tego samego kupującego.

filtr oleju

Nowy i stary filtr mają identyczne wymiary, identyczne gwinty itp. różnica jest jedynie w tym trzpieniu - w nowym jest a w starym nie.

pozdrawiam

Marcin

A widzisz kolego, to klasyczny przykład i jego efekt kupowania na Allegro :) tak to już jest jak się nie chce normalnie podjechać do sklepu i kupić. Byłeś u mnie trzeba było coś powiedzieć poleciłbym ci sklep w Chorzowie na ul. 3 maja 195A gdzie kupowałem zestaw napędowy filtry też tam leżą na półce, taniej cię to wyjdzie! Jakbyś miał jeszcze z tym problem to leć tam dziś to tuż przy stacji Shell na Piaśnikach ( pogranicze Chorzowa i Świętochłowic) a sklep nazywa się Axon o ile pamiętam. Acha i jeszcze, jak tam gmole? robią sie czy już zrobione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz kolego, to klasyczny przykład i jego efekt kupowania na Allegro :) tak to już jest jak się nie chce normalnie podjechać do sklepu i kupić. Byłeś u mnie trzeba było coś powiedzieć poleciłbym ci sklep w Chorzowie na ul. 3 maja 195A gdzie kupowałem zestaw napędowy filtry też tam leżą na półce, taniej cię to wyjdzie! Jakbyś miał jeszcze z tym problem to leć tam dziś to tuż przy stacji Shell na Piaśnikach ( pogranicze Chorzowa i Świętochłowic) a sklep nazywa się Axon o ile pamiętam. Acha i jeszcze, jak tam gmole? robią sie czy już zrobione :)

 

Ano lenistwo się zemściło ... Ale żeby było ciekawiej to napiszę że w zeszłym sezonie kupiłem filtr w sklepie u znajomka i.... okazało się że nie pasuje :banghead: inny skok gwintu - w sklepie pomylili się i dali nie ten filtr.

Tak więc jak widać z filtrami oleju co sezon mam przeboje.

A w tym sklepie mają może oleje MOTULa ?

 

Co do gmoli to powoli dopracowujemy technikę gięcia rury tak aby się nie załamywała.

Edytowane przez Ptaku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mają, jak pytałem o castrola to mówili że tylko motul, tu masz tel do nich 032 3457469

 

Dzięki za numer telefonu. Jakby mieli Motula to by była rewelacja bo wbrew pozorom nie tak łatwo kupić Motula w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item959955578_olej_f...uder_vz800.html

ja kupuje od nich juz trzeci raz i jest ok

Koledzy poszukuje sprezynek do sprzegla.

Moze ma ktos namiary?

 

http://www.sklepmotocyklowy.pl/index.php?s...wszystkie&str=3 nie wiem czy sie otwiera ta stona jest troche dziwna nie wolno wybierac nazwa produktu i szukaj, tylko wybierasz marka suzuki, model marauder vz, rocznik 1998 i na 3 stronie masz,,, to jakby link sie nie odpalał, 79zł kosztuja. Pamietam swego czasu sprowadzałem z USA bo w polsce nigdzie nie było... ooo tylko teraz tak patrze że jest niedostepny w magazynie, to nie wiem pisz maila do nich i pytaj kiedy bedzie. Nigdzie indziej nie znalazłem a swego czasu też ostro szukałem... Wysypało ci sie sprzegło pewnie i sie śliżdze, tak jak kiedys tam pisałem trzeba zmienic te 9zwojowe sprezynki na 7 bo pół jest takich i pół takich, u mnie po wymianie jest bosko, a jeżdze do tego na zebatce 16zebów. Z ciekawostek... trzeba uważać na uszczelke kapy sprzegła, bo np jak kupowałem w larssonie to chyba z 3 zużyłem, bo są zle dociete,, musiałęm z klingierytu dorabiac. wymiana sprzegła prosta jak znalezienie pestki w bananie... sama przyjemność... zreszta gdzies juz o tym pisałem ale to była z 40 strona tego forum

 

 

ps,, tak patrze żę jest na stonie 2 na koncu, a czasem na 3 na początku

Edytowane przez szary_wilczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wiosennie. Zrobione pierwsze km w tym roku cała gęba much i bez kierunkowskazów wrócilem szczęśliwy do domu. Najpierw mycie a potem klucze i za kable pod błotnikiem trzeba się było zabrać bo znowu bezpieczniki pali od kierunków. Dostać się do nich to masakra jedna. Ale dałem rade i aby słoneczko jutro się pokazało. POZDRAWIAM WSZYSTKICH WIOSENNIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...