Skocz do zawartości

Suzuki MARAUDER VZ800


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni

 

W swoim moto, po prawej stronie, po podnozkiem dla pasazera jest zamek, do ktorego pasuje kluczyk od stacyjki. Ale za cholere nie wiem, czemu ten zamek sluzy. Moze mnie ktos oswiecic?

Edytowane przez Marten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie otwiera on czasem siedzenia?

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalnie ten zamek otwiera siedzenie kierowcy,pod nim jest mały schowek i haczyk do kasku.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

Mam małe pytanko odnośnie wydechów. Znalazłem na rurkach, tych normalnych stalowych przed tłumikami dwie wkręcone szrubki, po jednej na kazdym wydechu wkręcone od spodu. Każda główką w dół. Od spodu ładnie je widać, do czego one mogą być?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy witam was i przepraszam za długą nieobecność :biggrin: . Mam serdeczną prośbę do was wszystkich!!!!!!

 

Poszedł mi ŚLIMAK OD LINKI PRĘDKOŚCIOMIERZA a żem biedny student i na orginała mnie nie stać (338 zł zaśpiewali w serwisie :eek: ) to proszę. Może ma ktoś do sprzedania takiego ślimaczka, a jeżeli nie to może wiecie, kto ma – za każdą informację serdecznie wdzięczny będę.

 

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź o wielcy :) :) :notworthy: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam koledzy moja marunia poszła w dobre ręce dosiadłem teraz ROYAL STARA to jest to...Pozdrawiam z nad morza J.B

 

No to moje gratulacje :clap: jarko :flesje: ;)

Ja na swojej Marusi polatam ten sezon ,a na przyszły planuje coś większego :biggrin:

Choć nie zarzekam się ,bo jak na razie Marusia chodzi jak czyste złoto ,a siła przyzwyczajenia jest jednak wielka ;)

Pozdrawiam ;)

 

ps.Jarko nie lecisz do Nowego Miasta(Bratiana) na zlot :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlacze sie do tematu, apropo vz800. Koledzy do czego sluzy ta chromowana puszka z napisem SUZUKI przykrecona pomiedzy cylindrami po prawej stronie motorku ? Myslalem, ze tam jest filtr, otwieram a to wyglada jak jakis schowek...

A druga sprawa, jest jakas metoda na w miare latwa ocene stanu rozrzadu? Przebieg 34tys i nie wydaje zadnych niepokojacych dzwiekow.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlacze sie do tematu, apropo vz800. Koledzy do czego sluzy ta chromowana puszka z napisem SUZUKI przykrecona pomiedzy cylindrami po prawej stronie motorku ? Myslalem, ze tam jest filtr, otwieram a to wyglada jak jakis schowek...

A druga sprawa, jest jakas metoda na w miare latwa ocene stanu rozrzadu? Przebieg 34tys i nie wydaje zadnych niepokojacych dzwiekow.

pozdrawiam.

Ta puszka służy do schowania pifka na porannego kacyka :icon_mrgreen: a tak na powaznie to taka sobie ozdóbka co udaje właśnie filtr.

Filtry są dwa i schowano jeden pod zbiornikiem z przodu i drugi chyba poniżej akumulatora.

Co do rozrządu to jeśli jest cicho to OK, ale dla pewności warto podjechać do zaprzyjaźnionego szpeca niech posłucha (za pifko ze schowka).

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta puszka służy do schowania pifka na porannego kacyka :biggrin: a tak na powaznie to taka sobie ozdóbka co udaje właśnie filtr.

Filtry są dwa i schowano jeden pod zbiornikiem z przodu i drugi chyba poniżej akumulatora.

Co do rozrządu to jeśli jest cicho to OK, ale dla pewności warto podjechać do zaprzyjaźnionego szpeca niech posłucha (za pifko ze schowka).

pzdr

ale to raczej zimą.. bo z tego schowka to pifffko bedzie mocno grzane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, bardzo przykra sprawa ale piwko tam sie nie miesci :icon_biggrin: za to fajne miejsce na bezieczniki, zarowki i inne male duperele.

 

Ja tam wożę blokadę tarczy hamulcowej :smile:

A tak przy okazji - nie zna ktoś szpeca od tłumików w okolicach śląska ?

 

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...