Skocz do zawartości

Suzuki MARAUDER VZ800


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, niedawno kupiłem sobie Marude i muszę powiedzieć że jeździ się super

 

Mam pytanko, jakbyście robili jakąś zbiórkę do Częstochowy to dajcie znać, chętnie się przyłączę

dojedźiesz do 8 katowickiej i już niemusisz się umawiać ja tak zrobiłem w tamtym roku i puźniej jechało nas w kupie nawet nie liczyłem bo niebyłem wstanie dojeżdzali cały czas super było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie Częstochowa zaliczona ale jak zwykle niemogło obyć się bez niespodzianek 5 km od domu pękła mi linka od sprzęgła na szczęście że to było już blisko bo był by pewnie problem udało mi się dojechać bez zatrzymywania co prawda całe miasto zjeździłem aby mieć tylko prawo skręty ale się udało pod samą bramę ale mam pytanko gdzie mogę znaleźć taką orginalną linkę dzięki za podpowiedzi bo oglądałem na allegro i są po 60zł czy takie tanie linki mogą być dobre ?

Edytowane przez Robertso444
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby spokojnie jeździć warto kupić zestaw awaryjny.Wtedy naprawa zerwanej linki[sprzęgła czy gazu] trwa 5 minut. Np. taki http://moto.allegro.pl/item1005847608_zest...inki_sklep.html .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na Cz-wie zaczepiałem 1 osobnika który na Marudzie przyjechał...

ale niestety nie z forum ;-P

stało parę maszynek... ale zazwyczaj bez właścicieli...

 

Jedni wolą Harleya i cycate blondynki... inni motocykle japońskie i ciasne... nazwijmy to...hmmm... winkle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. pierwszy mój zlot zaliczony jestem pod dużym wrażeniem,było naprawde super

przy podjeździe sprzęgło dostało troche popalić ale jest o.k. stałem przy ekipie z prudnika, maszynki mieli niczego sobie, już myśle o następnym wyjeździe :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły ten zestaw:) :clap: . Ja w weekend objechałem mazury, 1000km zrobione, i dwa litry szkocza opróżnione. Jak wracałem juz przed gdanskiem, zobaczyłem w lusterku kilka swiateł pedzacych motocykli... minął mnie jeden, drugi, postanowiłem sie dołączyć... i teraz wiem co zanaczy przeloty w granicach 160km/h, nie wiem co tam mieli za maszyny ale szły raznie z ta predkoscia, srodkiem miedzy dwoma sznureczkami samochodów,,, osiagnełem 180 km/h, a jakby chciało wiecej,,, Oni tam mieli grubo powyzej tysiaca pod bakiem,,, wiec im silniki burczały spokojnie, dla mnie to był ubijanie piany na kogiel mogiel, i by nie katowac maszyny wróciłem do wlasnej przelotowej w granicach 120- 130.. Oglnie na trasie spalił mi 4.3, bez problemowo jechał, takze po ostanim grzebaniu w gazniku bałem sie ze wezmie z 7 czy wiecej,,, no ale nie,,, czyli wniosek z moich działn taki - wiecej naprawiłem niz popsułem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. pierwszy mój zlot zaliczony jestem pod dużym wrażeniem,było naprawdę super

przy podjeździe sprzęgło dostało trochę popalić ale jest o.k. stałem przy ekipie z Prudnika, maszynki mieli niczego sobie, już myślę o następnym wyjeździe :smile:

Pozdrawiam,ja swój powrót do motocykli zacząłem właśnie od Marudy.Potem kilka lat Yamaha Road Star 1600 a teraz HD Road King.W Częstochowie byłem już piąty raz.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo rzadko jeżdżę na 2-pasówkach... = nie lubię...

więc prędkości... mniejsze zazwyczaj do 90km/h...

jadąc na Cz-we... był 2-pasik... i przelotowa w granicach 110-130km/h...

i teraz pytanie...

czy przy takich prędkościach macie duże wibracje na podnóżkach ?? (obroty silnika)

zastanawiałem się czy to nie wyważenie koła... albo coś... z zawieszeniem...

ale raczej z silnika się robią...

bo na 4-ce mam podobnie przy 90km/h

nie wiem jak określić rodzaj drgania...

wirująca pralka...

takie że rozchodzi się mrowienie po nogach...

Jedni wolą Harleya i cycate blondynki... inni motocykle japońskie i ciasne... nazwijmy to...hmmm... winkle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo rzadko jeżdżę na 2-pasówkach... = nie lubię...

więc prędkości... mniejsze zazwyczaj do 90km/h...

jadąc na Cz-we... był 2-pasik... i przelotowa w granicach 110-130km/h...

i teraz pytanie...

czy przy takich prędkościach macie duże wibracje na podnóżkach ?? (obroty silnika)

zastanawiałem się czy to nie wyważenie koła... albo coś... z zawieszeniem...

ale raczej z silnika się robią...

bo na 4-ce mam podobnie przy 90km/h

nie wiem jak określić rodzaj drgania...

wirująca pralka...

takie że rozchodzi się mrowienie po nogach...

Witam u mnie jest podobnie i też myślałem, że silnik ale rozebrałem gaźniki sprawdzałem i moto stał kilka miechów w serwisie. Jak ruszam to tego nie czuć ale na trasie też mam takie wrażenie i wydaje mi się, że to taki wibratorek ta maruda jak się długo na jednym gazie jedzie wchodzi w jakiś rezonans. Ale jak byś coś się dowiedział też czekam na informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam,ja swój powrót do motocykli zacząłem właśnie od Marudy.Potem kilka lat Yamaha Road Star 1600 a teraz HD Road King.W Częstochowie byłem już piąty raz.

napewno twoją maszyne widziałem bo kręciłem się koło was, nie ukrywam że było na czym zawiesić oko.

Mam nadzieje że kiedyś też bedę miał taką maszyne. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...