Skocz do zawartości

Suzuki MARAUDER VZ800


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jajo79

a po trzecie to fajnie by było, żeby ludzie którzy niebardzo wiedzą co napisać nie pisali takich rzeczy - kontrolki luzu i kierunków świecą w tym samym kolorze (zielonym), gdyż zielone są klosze, a żarówki białe.

Ptaku

Obie są zielone - Neutral po lewej stronie a kierunki po prawej.

 

Sorry chłopaki ,ale wiem co piszę - u mnie (i nie tylko ) klosz od luzu jest zielony(lewa) , a do kierunków żółty (prawa).A mam oryginał 1997 from USA

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry chłopaki ,ale wiem co piszę - u mnie (i nie tylko ) klosz od luzu jest zielony(lewa) , a do kierunków żółty (prawa).A mam oryginał 1997 from USA

Pozdrawiam

 

ajjjjj amerykańce...... u nich to możliwe, oni mają śrubę z tymi kolorami: postój z przodu żółty, w autach kierunki z tyłu czerwone..... i jak widać w kontrolkach też muszą mieszać :icon_mrgreen:

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda bo wywalanie bebechow z tlumikow to przedszkole tuningu.pozdrawiam

Wywalanie bebechów to żaden tuning ;) Demola i tyle :D

A jeśli chodzi o tuning mechaniczny to chyba mało kto (amatorsko) sie w to bawi przy tego typu motocyklach

Mam gdzieś zdjęcie totalnie przerobionej Marudy - wstawie wieczorem.

A oto i maruda w wersji street:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9ffa493aec1f6037.html

pozdrawiam

Edytowane przez Ptaku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalanie bebechów to żaden tuning :cool: Demola i tyle :icon_mrgreen:

A jeśli chodzi o tuning mechaniczny to chyba mało kto (amatorsko) sie w to bawi przy tego typu motocyklach

Mam gdzieś zdjęcie totalnie przerobionej Marudy - wstawie wieczorem.

A oto i maruda w wersji street:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9ffa493aec1f6037.html

pozdrawiam

no zajebioza. tylko patrzec jak z marudy ktos zrobi crosa :clap: dzieki Ptaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olek1 i thor 1 witam Was również w naszym skromnym gronie :D (jest nas mniej niż posiadaczy innych modeli) :bigrazz:

thor 1 masz baarrdzo dobry rocznik :icon_mrgreen: .A tak przy okazji thor 1 nie byłeś czasem w Krotoszynie :) bo wpadła mi tam w oko czarna Maruda :icon_twisted:

Pozdro for all :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w Krotoszynie nie bylem,ale kto wie gdzie wozil moj marauderek(czarny,gmole,szyba,sakwy,bagaznik) poprzedniego wlasciciela, :) "moj ci on moj" dopiero od dwoch niecalych miesiecy :)

Edytowane przez thor 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam "Marudy"

Od 6.VIII dołączyłem do rodziny z szacownym rocznikiem '97. Jestem w 800-nym niebie tylko mam little trouble z ssaniem. W moim cudzie muszę je trzymać dobrą chwilę bo jak nie to samo się chowa i kurde gaśnie. Czy to normalne czy trzeba cuś z tym zrobić?

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...