Skocz do zawartości

Suzuki MARAUDER VZ800


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również dorzucę swoje pozdrowiona :clap: jak to móią w KUPIE SIŁA PANOWIE (czekamy na jakieś fotosy dogi kolego). Trzymam kciuki za prawko i do zobaczenia jak te wszystkie śniegi odpuszczą na wspaniałych – POLSKICH - autostradach :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie całą brać maruderską !! :biggrin: Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem Marudy `99 :buttrock: a co za tym idzie łapczywie chłonę wszelkie informacje dotyczące tego wynalazku :biggrin: Na dobry początek wymieniłem olej, filtr oleju i świece - następne pójdą filtry powietrza (oryginały czy mogą być zamienniki ?), ciecz chłodząca i płyn hamulcowy. teraz rozglądam się za wdziankiem i beretem. Jakby tego było mało właśnie jestem w trakcie kursu na kat. A :notworthy: Wszystko "cuzamen do kupy" ale czego sie nie robi gdy w końcu można spełnić marzenia :buttrock: Pozdrawiam wszystkich !

No cóż.. to i ja się przyłacze do powitania kolegi. Powodzenia na egzaminie i rozwagi na drogach :crossy:

Marauders rules :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz Ptaku!.

Witam Cię i ja.

 

Widzę, że zaczyna się klarować sprawa spotkanka. Mam nadzieję, że uda się dopiąć wszystko na ostatni guzik i spotkanie wypali. Ciekaw jestem jak będzie brzmiało kilkanaście marauderów na raz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Waszmościom!

Od kilku tygodniu zastanawiałem się co kupić(niektórzy z Was nawet mi radzili)

Myślałem o Drag Starze ,wybór padł na Intrudera , a kupiłem dzisiaj Maraudera :banghead:

Zwracam się z uprzejmą prośbą..... , z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie...... i przedstawiam zaświadczenie od dzielnicowego no i z IPN , że nigdzie nigdy nie należałem , ale do tak szacownego grona z chęcią przystanę oczywiście za Waszą zgodą :banghead:

Rocznik mojej Marudnej Suzi 1997 - słyszałem że dobry :banghead:

no i oczywiście jak większość z Was teraz rozglądam się za ciuszkami , no a prawko jakoś tak w między czasie :-)

Pozdrawiam i życzę wszystkim tak Wesołych Świąt jakie ja będę miał

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada Maruderowców oczywiście rozważy zgłoszenie dżejdżeja,

a tymczasem serdecznie witamy w naszym gronie.

Jak najbardziej dobry wybór motocykla. 97 rocznik i do tego Suzuki !!!

Poprosimy tylko jakieś fotki, żeby poznać w tłumie.

Tak przy okazji zauważyłem pewną zbieżność.

Spójrzcie na nasze przebiegi.

Wszyscy użytkownicy Maruderów są w przedziale 30-50 lat.

Oczywiście są wyjątki, pozdrowienia dla Zsakula ;)

ciekawe czy podpiszecie sie pod tym, że Maruda jest tylko dla dojrzałego faceta?

 

Od jakiegoś czasu na naszym forum zaczęło się robić przyjemnie.

Wielu z nas sie udziela, wymienia informacje itd. Robi się tak "rodzinnie"

Oby tak było zawsze.

Tego oraz Wesołych, Zdrowych i Mokrych Świąt życzy Wam Comanche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się przyłączę do powitania kolegi dżejdżeja, miłego pobytu z nami. A tak na marginesie co jest panowie iż większość z nas posiada marudę z 1997. Czyżby to był najlepszy rocznik? Bo w sprzedaży brak z tego rocznika egemplarzy.

Podpisuję się pod tym iż maruda jest dla dojrzałych facetów.

Maruda ma 53 konie? Chyba podkręcony kolego Comanche. Proszę mi to wyjasnić natychmiast!

Wesołych Świąt Wielkanocnych życzę Wam wszystkim drodzy posiadacze MARAUDERÓW.

Edytowane przez wilk1961
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,posiadałem Desperado z 1999 i miało 53 kucyki,bardzo fajne moto.Pozdrawiam świątecznie.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książka podaje chyba 50 km. ale napisałem więcej, żeby wzbudzić Waszą zazdrość :)

Przecież kolego wilk1961 i tak nie chodzi o to ile koni kto dosiada, tylko ile kilometrów wytrzyma bez przeszczepu bolących półdupków :P

 

Co do rocznika to z tego co wiem w 97 była mała zmiana lub też lifting.

Zmieniono poprowadzenie wydechów, miskę olejową i coś tam jeszcze.

Podobno te przed zmianą miały problemy ze smarowaniem i potrafiły sie zatrzeć.

Według mnie to brednie, ale ponieważ oleju w silniku jest mało raczej nie trzymam go zapalonego na stopce.

Dlatego też te z naszego rocznika są podobno tańsze i wszyscy je kupują.

Przeglądając jednak oferty nie widać znaczącej różnicy.

Może suzuki po prostu rzuciło na rynek 2 razy więcej moto niż normalnie.

I chwała im za to bo teraz mamy się czym chwalić.

 

Jak to powiedział kolega krissf, nasze hasło to

Marauders rules

Edytowane przez Comanche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadrość wzbudzona i dzięki za wyczerpującą odpowiedż, 5+. Co do pszeszczepów to jak będzie cieplej potestuję swoje półdu...i. Może nie będzie tak żle. Trochę obawiam się jazdy na nasz pierwszy zlot, mam około 360-380 km ale jak ruszymy z kolegą krzalexem i po drodze spikniemy się z kolegą szpadim to może przetrwam.

Już drugi tydzień nie ruszałem moto a ciągnie do niego jak ch...a. Jak będzie trochę cieplej w śmingusa i nie padało(ha,ha,ha) to go wyciągam i pośmigam. Jestem głodny jazdy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książka podaje chyba 50 km. ale napisałem więcej, żeby wzbudzić Waszą zazdrość :)

Przecież kolego wilk1961 i tak nie chodzi o to ile koni kto dosiada, tylko ile kilometrów wytrzyma bez przeszczepu bolących półdupków :)

 

Co do rocznika to z tego co wiem w 97 była mała zmiana lub też lifting.

Zmieniono poprowadzenie wydechów, miskę olejową i coś tam jeszcze.

 

 

Hmmmm.... w takim razie wersji jest kilka, bo według mojej wiedzy zmiana/lifting była w `99, rzeczywiście zmieniono prowadzenie wydechów, kształt schowka przy cylindrach, obniżono smok w misce olejowej i zmieniono chromowane dekielki poniżej siedzenia...no i dodano te 3 konie :icon_twisted: ale może mam nieprecyzyjne informacje :icon_question:

 

A jeśli chodzi o sprawę naszych przebiegów - widocznie do marudy trzeba dojrzeć :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola Hola Panowie – wiek to jedno a dojrzałość drugie. Bogu dzięki że mnie tu kolega COMANCHE wyłonił jako lidera wiekowego oczywiście od końca :) prawda jest taka i chyba się zgodzicie o WIELCY MARUDERZY :icon_question: apeluje do wszystkich ,, … ZOSTAWMY ŚCIGACZE DLA ŚCIGANYCH …” A my dojrzali faceci z klasą delektujmy się marudzeniem :bigrazz: (…) Pozdrawiam i również wesołych życzę o WIELCY :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie wytrzymałem,

pojechałem dziś poświęcić jajka na motorze.

Było chłodno, ale nie zraziło to mnie.

Po południu podskoczyłem na chwilę na plac poćwiczyć ósemkę i ku mojemu zdziwieniu szło mi fatalnie.

Potwierdza się reguła, że przed sezonem trzeba się trochę rozjeździć.

Polecam każdemu w wolnej chwili pojechać na jakiś placyk z ósemką, ustawić sobie jakiś slalom i potrenować trochę. Kto nie jeździł zimą zobaczy jak kości się zastały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...