Skocz do zawartości

Suzuki MARAUDER VZ800


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A może po prostu ustalmy dwa terminy spotkania, może być w tym samym miejscu...

Jak wyjdzie, to spikniemy się dwa razy.

A każdy z nich możemy uzależnić od pogody :notworthy:

 

Jeden na początku kwietnia a drugi np. pod koniec maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super, tylko trzeba wybrać kogoś, kto sie tym zajmie, jakieś propozycje ??

 

Pozwoliłem sobie na małe zestawienie, jak na razie w naszym kąciku zaistniało 18 pasjonatów. Oto oni:

AZAEL

wilk1961

krzalex

Zab

Szpadi

Animaes

mir

WOLAN

krissF

ZSAKUL

Rodney

jacq64

Gellus

baranVZ

zzhop

Comanche

oraz posiadacze M800

Fiery

eVilor

 

Gdybyśmy wszyscy sie stawili to byłoby na co popatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow !! Gratuluję

Mój Plecaczek też czasami ze mną jeździ, ale nie lubi dłuższych tras, bo jej tyłek drętwieje.

Nie wiecie kiedy w końcu zrobi się ciepło, bo już bym trochę pośmigał.

Widzę, że już trochę nas tu jest. Jesteśmy co prawda rozrzuceni po całej Polsce, ale może kiedyś zrobimy jakieś spotkanie Maruderów gdzieś w centralnej Polsce, żeby każdy miał w miarę blisko ? Macie ochotę ?

 

Ponieważ jestem zwierzęciem niezwykle stadnym to zjawię sie na spotkanku posiadaczy "najeźdźców".. a co!.

Jeżeli tylko termin podpasuje to piszę się.

Dla mnie obojętne dokąd.... wręcz im dalej tym lepiej i więcej frajdy z jazdy.

 

Czekam na dalszy rozwój sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super, tylko trzeba wybrać kogoś, kto sie tym zajmie, jakieś propozycje ??

 

Pozwoliłem sobie na małe zestawienie, jak na razie w naszym kąciku zaistniało 18 pasjonatów. Oto oni:

AZAEL

wilk1961

krzalex

Zab

Szpadi

Animaes

mir

WOLAN

krissF

ZSAKUL

Rodney

jacq64

Gellus

baranVZ

zzhop

Comanche

oraz posiadacze M800

Fiery

eVilor

 

Gdybyśmy wszyscy sie stawili to byłoby na co popatrzeć.

Myślę iż dobrze by było aby był to ktoś kto ma najbliżej Borek. Nie ma to jak na miejscu cokolwiek uzgodnić a nie przez telefon, łatwej wtedy negocjować.

Proponuję klegę Comanche - propozycja jego a i chyba do Borek ma niedaleko. To tylko propozycja! A może jest ktoś kto ma doświadczenie w organizowaniu podobnych imprez? Prosimy się zgłaszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy członkowie :lapad: !!!

 

Jeżeli chodzi o mnie z przyjemnością się z wami wszystkimi spotkam – fajnie było by ustalić taki termin, aby zjawili się wszyscy, (ale oczywiście może być to trudne). Sądząc po otaczającej nas aurze pogodowej to trudno powiedzieć jak będzie lepiej czy na początku maja czy na końcu kwietnia – i tutaj doskonałym pomysłem jest pomysł kolegi AZAELA (dwa terminy) zawsze ktoś się dopasuje. Jeżeli chodzi o wyłonienie lidera tzn. WIELKIEGO ORGANIZATORA =) ja również popieram kandydata COMANCHE jeżeli oczywiście nie ma on nic przeciwko i przede wszystkim wyrazi chęć na taką nominacje. Nie chcą pozostawać z boku ---> ja osobiście mieszkam w Elblągu, ale jeżeli będę mógł jakoś pomóc w organizacji spotkania to możecie na mnie liczyć.

 

A tymczasem pozdrawiam wszystkich i idę odtańczyć taniec słońca ;) , co by lepiej nam wszystkim było lepiej.

 

Pozdrawiam (...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko małe pytanko.

 

Drodzy koledzy wiem, że ten temat poruszany był 100 razy, ale chciałbym znać również waszą opinie w tej sprawie chciałbym kupić kask HJC FS MAX (szczękowy) i chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat dodatkowo muszę wymienić kurtałe i spodnie - może ktoś doradzi, bo tyle tego jest, że tak trudno coś wybrać samemu a jak by ktoś był zadowolony ze swoich szmatek to miałbym pewność, że nie wyrzucam kasy w błoto. Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" ... no dobrze! wszystkie dość nie typowe stwory... " :rolleyes: (cyt. Shrek)

 

Doświadczenia w organizowaniu tego typu imprez nie mam, ale jakiś zmysł organizacyjny i owszem. Do Borków z wawki nie jest, jak do Pacanowa, więc można zawsze podlecieć na moto i sprawdzić. Jeśli jeszcze znalazłby się ktoś chętny na taką sobotnią wycieczkę tam i nazad, to już w ogóle było by super (zawsze raźniej :wink: ). Oczywiście o ile tego 29 lub 28 marca nie będzie lało... ale coś mi mówi że to może być bardzo miła wycieczka... :cool: I oczywiście na miejscu moglibyśmy się spiknąć z COMANCHEM i poustalać pewne kwestie, bo ma najbliżej :biggrin:

Spotkanie proponuję ustalić tak, jak już wcześniej była mowa na:

5-6 kwietnia

a termin alternatywny to

31 maja - 1 czerwca.

Może być też długi weekend 24-25 maja, ale pamiętajcie, że w Boże Ciało po procesji zawsze leje. Wracając do samej organizacji, to pytanie jakich frykasów sobie panowie życzą...

Jakie ognisko :icon_eek: , muza :buttrock: , napoje :flesje: ... lub inne atrakcje :biggrin:

 

Reasumując: czekam na odpowiedzi w sprawie organizacji i na ochotnika na wypad w piątek 28 lub sobotę 29 kwietnia (lepszy piątek, w sobotę małżowina ma urodziny )

 

I pamiętaj posiadaczu Marudy:

JEŚLI ISTNIEJE COŚ CO PRZESZKODZIŁOBY CI W DOTARCIU NA SPOTKANIE - ODRZUĆ TO!!! :)

 

Jeszcze tylko małe pytanko.

 

Drodzy koledzy wiem, że ten temat poruszany był 100 razy, ale chciałbym znać również waszą opinie w tej sprawie chciałbym kupić kask HJC FS MAX (szczękowy) i chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat dodatkowo muszę wymienić kurtałe i spodnie - może ktoś doradzi, bo tyle tego jest, że tak trudno coś wybrać samemu a jak by ktoś był zadowolony ze swoich szmatek to miałbym pewność, że nie wyrzucam kasy w błoto. Bardzo dziękuję za odpowiedź.

 

Myślę, że co do kasków, to będzie tyle opini, co posiadaczy. Ja mam szczękowca, którego szczerze nienawidzę pasjami, bo czuę się w nim, jak w za dużym garnku ( chociaż jest super dopasowany itd... ), ale przyzwyczajony do jaknajmniejszego "orzeszka" po prostu nie lubię, nie lubie....

Co do ciuchów, to pytanie, o co pytasz. Tex, czy skóra? Jak skóra, to mam całkiem niezłe spodnie do odstąpienia, po ludzkiej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śledzę prognozy pogody i nie wygląda to dobrze,

osobiście chyba jednak obstawiałbym termin 31 maja- 1czerwca.

Co do wypadu do Borek, żeby zobaczyć co i jak nie ma sprawy, mogę się stawić, byleby nie lało, no i nie sypał śnieg, bo jest to możliwe, na weekend zapowiadają 6 stopni i opady. Zawsze wstępnie można się spotkać w Częstochowie na rozpoczęciu sezonu i wtedy omówić szczegóły. tak czy inaczej jestem do dyspozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...................... Jeśli jeszcze znalazłby się ktoś chętny na taką sobotnią wycieczkę tam i nazad, to już w ogóle było by super (zawsze raźniej :P ). Oczywiście o ile tego 29 lub 28 marca nie będzie lało... ale coś mi mówi że to może być bardzo miła wycieczka... :icon_razz: I oczywiście na miejscu moglibyśmy się spiknąć z COMANCHEM i poustalać pewne kwestie, bo ma najbliżej :banghead:

 

 

Witaj Azael,

chętnie się z Tobą wybiorę na miejsce, lecz deklaracja moja jest na 50%. Ponieważ praca moja jest mobilna, może zdarzyć się tak, że nie będę mógł jechać w tym terminie. Ale jeżeli tylko pogoda i pozostałe warunki dopiszą, jadę z Tobą.

pozdrawiam

Rodnay

Edytowane przez Rodnay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie całą brać maruderską !! :( Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem Marudy `99 ;) a co za tym idzie łapczywie chłonę wszelkie informacje dotyczące tego wynalazku :icon_exclaim: Na dobry początek wymieniłem olej, filtr oleju i świece - następne pójdą filtry powietrza (oryginały czy mogą być zamienniki ?), ciecz chłodząca i płyn hamulcowy. teraz rozglądam się za wdziankiem i beretem. Jakby tego było mało właśnie jestem w trakcie kursu na kat. A :icon_exclaim: Wszystko "cuzamen do kupy" ale czego sie nie robi gdy w końcu można spełnić marzenia :D Pozdrawiam wszystkich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolegę Ptaka wśród sympatyków marudy. Widzę że kolega jak większość z nas zaczął od moto a dopiero póżniej prawko. Trzymamy kciuki za kolegę na egzaminie i obyś nie miał takich przebojów jak ja:

Moje problemy z egzaminem

Edytowane przez wilk1961
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...