Skocz do zawartości

piaggio zip


Gość krissr114
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie komentarz tylko rada bardziej doświadczonego.

Chcesz sobie kości połamać i narobić kłopotu rodzicom?

W Twoim wieku złamałem na WFMce kilka kości i uwierz mi bardzo bolało.

Opanuj najpierw technikę jazdy przy prędkości 45 kmh.

W ubiegły piątek wieczorem objechałem Tor Poznań Hondą Zoomer na pełnym gazie i uwierz mi miałem kłopoty zmieścić się na 2 zakrętach. Śmieszne nie ?

 

rekord toru dla tego wynalazku to 5.410 min

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe w bydzi na kartodromie dobre czasy to tak 28 s a na skuterach to i 27 wyrabiają a propo odławienia to moduł zapłonowy i pare ciekawostek jeszcze jakieś 500 zł i moze się uda (aa tor króciutki)

Edytowane przez marekbuli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegły piątek wieczorem objechałem Tor Poznań Hondą Zoomer na pełnym gazie i uwierz mi miałem kłopoty zmieścić się na 2 zakrętach. Śmieszne nie ?

rekord toru dla tego wynalazku to 5.410 min

 

Śmieszny głównie jest ten sprzęt :icon_mrgreen:

 

Poza tym całkowicie zgadzam się z przedmówcami.

 

45 km/h to wcale nie jest mało jak na skuter. Nie bez przyczyny ich vmax został zdławiony do tej wartości przez konstruktorów.

 

Jakie to ma kółeczka? 10"? Czyli są mniejsze niż co trzecia dziura za polskich drogach... Wpadając w taką dziurę przy większej prędkości, czymś co ma kółka od taczki i wysoko umieszczony środek ciężkości może się kiepsko skończyć.

 

Lepiej poczekaj, pojeździj trochę, wyczuj sprzęta, a potem uzbieraj kasę na coś większego.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez dark_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...