Skocz do zawartości

Sprzedam BMW.............o tym jak powstają "okazje"


KLAUDIUSZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

STOP wariatom drogowym było? BYŁO!

STOP ciotom drogowym było? BYŁO!

STOP laweciarzom było?

Każdy musi na czymś zarobić, tylko nie na oszustwach...

A w 19tys przebiegu w Polonezie z 96 roku wierzycie ?? D.gif

Ja na DT 50 zrobiłem w 2 miesiące 1000km, a jeździłem tylko od czasu do czasu po polnych drogach...

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos do tematu w życiu takiego picera nie widziałem auta po prostu neu jak z fabryki:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=211184234

 

^^^oto audi a3 przebieg 116tyś oczywiście dopisał oryginalny przebieg nic w nim nie stuka nie puka ale foty to jak nówka wygląda czystciejszego silnika nie widziałem no go z tydzień czyścił i oczywiście zdjęcie ksiażki serwisowej w środku nowa kierownica i gałka z miany biegów żeby nie było że duży przebieg nóweczka poprostu. :clap: :clap: :clap:

http://www.allegro.pl/item209288141_golf_i..._jak_nowy_.html

^^^ oto golf od tego samego faceta na silniku nawet nie ma kurzu :biggrin: :biggrin: Brawa dla tego pana inne jego aukcje też są z samochodami prawie nowymi i z małymi przebiegami.

edit: przypatrzcie sie tej książce serwisowej w tej a3 ktoś przez 2lata z roku 2002 a 2004 robi 7tyś km Dieslem???? I jakiś Polak sprzedaje go potem za 25tyś zł? Jak nimiec by takie a3 sprzedał za nie małe pieniądze a "nówka" audi kolo za takie pieniadze sprzedaje.

 

 

Ta IV bardzo ladna naprawde szacun nawet jednej ryski, nic a nic..mimo ze przebieg taki malo wiarygodny to i tak 1,9 TDI a tym silnikom chyba warto zaufac, drugi golfik to juz raczej standart bo kazda odpicowana III tak wyglada, i napewno ktos to kupi.

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w garażu mam Toyote Corolle 1,3 12V z 91 roku z przebiegiem 130tyś i realnym!! Kupiona byla w 94 roku od I właściciela lekarza, była poprostu w stanie super idealnym , jeszcze pachniało fabryką w środku, stała sobie w garażu przykryta kocami bo wtedy wyszedl jakis nowy model i koles sobie kupił. Jeździł ją dziadek, ale niedawno mu ją zabralismy bo nienadawal sie juz do jazdy i stwarzał zagrożenie dla ruchu xD teraz niewiadomo co z nią zrobć bo jest w stanie miodowym , nigdy sie nie popsuła a w środku to nie wspominam bo wygląda jak nowy wózek, i szkoda troche sprzedać , ale co ma stać w garażu. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiona byla w 94 roku od I właściciela lekarza

 

 

Wszystko fajnie tylko po co wspomniane o tym lekarzu,mogl byc nawet ciastkarzem czy murarzem, co ma wspolnego wykonywany zawod ze stylem jazdy i dbaniem o auto. Co za kraj ;) kiedyś lekarze a teraz sami ksieza jezdza. ;) :biggrin:

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko po co wspomniane o tym lekarzu,mogl byc nawet ciastkarzem czy murarzem, co ma wspolnego wykonywany zawod ze stylem jazdy i dbaniem o auto. Co za kraj ;) kiedyś lekarze a teraz sami ksieza jezdza. ;) :biggrin:

 

Pozdro

No to kup auto od budowlańca albo badylarza to sie dowiesz :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem mozna utrafic rodzynka - np Omega B mojem kobitki - 96 rok, pelna opcja, faktycznie nie bita, przebieg 151 tys... a przebieg autentyczny bo samochod kupili jej rodzice z salonu, a ona odziedziczyla auto kilka lat temu...

 

Przecie nikt nie uwierzy ze taki maly przbieg ...

 

takie rodzynki sie sprzedaje w rodzinie- albo kumplom, bo zal w polske puścić. nie ma takich na rynku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kup auto od budowlańca albo badylarza to sie dowiesz :)

 

 

No w sumie moze i masz racje no ale od lekarza to co??:D No chyba ze zarzynal ludzi na tylnej kanapie. :crossy: :icon_biggrin:

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba patrzeć na stan techniczny nie na licznik bo wszędzie kręcą liczniki, np.w anglii biorą 60f .Ja calibrą przez 3 lata zrobiłem 5000km i jak widać z tymi przebiegami to różnie jest ale napewno nie kupiłbym auta z umytym silnikiem i niedziałającymi zegarami.W anglii 3 miesiace szukałem bryki bo w każdej było coś kombinowane.

Edytowane przez zakwas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"oto opis poprzedniego właściciela - moto kupiłem w zeszłym roku w czerwcu z przebiegiem 8500km:"

 

Bo ten opis poniżej to jest opis poprzedniego właściciela od którego kupił ten koleś motor i teraz go sprzedaje robiąc 9500km przez rok.

 

od i zagadka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"oto opis poprzedniego właściciela - moto kupiłem w zeszłym roku w czerwcu z przebiegiem 8500km:"

 

Bo ten opis poniżej to jest opis poprzedniego właściciela od którego kupił ten koleś motor i teraz go sprzedaje robiąc 9500km przez rok.

 

od i zagadka :biggrin:

 

 

Aha dzięki tak to jest jak się czytać nie umie ze zrozumieniem :banghead: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...