Skocz do zawartości

450 co byscie wybrali w tej pojemnosci


Rekomendowane odpowiedzi

chyba sie zdecydoje na ktm mam do kupienia z 2005 stan jak nowka po kompletnym remacie przygotowany do sezonu ma uklad wydechowy akrapowica i zawieche po regeneracji w dick's supersion z nowymymi plastikami i nowa okleina a jeszcze jedne pytanie co do ktm jakie jest srednie spalanie tego sx 450 tak mniejwiecej ?? chyba go lykne :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto ci broni wsadzic stalowki po 80 zł? Sxf tez juz ma tytanowe bo sa sporo trwalsze tylko cza umiec dbac.

 

No właśnie w tym problem że do Yamahy nie ma dostępnych stalowych, są tylko tytanowe. A że do KTMa można też kupić tytanowe to się z tym zgodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sie pytasz o spalanie? - Spali tyle ile wlejesz bo to dobry motor jest. Tak samo jak każdy inny w tej klasie. No chyba że chcesz oszczędzić na paliwie - widziałem gdzieś w ogłoszeniu skuter na gaz...

A żółtych i zielonych nie oglądasz?

 

 

PS

Nie podkreśla Ci błędów jak piszesz posta czy masz IE z dysleksją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba sie zdecydoje na ktm mam do kupienia z 2005 stan jak nowka po kompletnym remacie przygotowany do sezonu ma uklad wydechowy akrapowica i zawieche po regeneracji w dick's supersion z nowymymi plastikami i nowa okleina a jeszcze jedne pytanie co do ktm jakie jest srednie spalanie tego sx 450 tak mniejwiecej ?? chyba go lykne :buttrock:

Po co pytasz o spalanie skoro to 10% kosztów?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co pytasz o spalanie skoro to 10% kosztów?

Pzdr

 

Dokładnie paliwo to najmniejszy wydatek, olej silnikowy w KTM zmieniasz co maks 15godzin, filtry olejowe są 2 - koszt jakieś 40zł (ja mam stalowe :crossy: ) wtedy także regulacja zaworów - co jest w miare proste bo są na śrubki, sądze że ceny cześci KTM są lepsze niż Japonii, dostepne są też używki, na razie na swoim jeżdze i jakoś chodzi, nic sie nie psuje poważniejszego, troszke ciężko pali porównując do YZF i głośno pracuje. Dla amatora to żadna różnica na czym jeździ. A jak zalejesz bak i wyskoczysz na tor to gwarantuje Ci żeby całość wyjeździć trzeba poświęcić na to troszke czasu i dużo energii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym spalaniem to nie chodzilo mi tu o kosztu tylko poprostu tak z ciekawosci chcialem widziec ile on spala ale wiadomo ze to zalezy wszystko od jazdy przy osrtrej jezdzie to mozna szybko sie pozegnac z bakiem paliwa a jeszcze jedno pytanie co by bylo lepsze bo mam do kupienia 2 sx 450 i 2 sa z 2005 i w idealnym stanie tylko roznia sie tym ze w jednym jest tlumik akrapovic i zawiecha dick's a w drugim wydech White Brothers i zawiecha ESP co o tym sadzic ktory bylby lepszy 2 sa w praktycznie takiej samej cenie niech sie wypowiedza ci co sie znaja na zeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym spalaniem to nie chodzilo mi tu o kosztu tylko poprostu tak z ciekawosci chcialem widziec ile on spala ale wiadomo ze to zalezy wszystko od jazdy przy osrtrej jezdzie to mozna szybko sie pozegnac z bakiem paliwa a jeszcze jedno pytanie co by bylo lepsze bo mam do kupienia 2 sx 450 i 2 sa z 2005 i w idealnym stanie tylko roznia sie tym ze w jednym jest tlumik akrapovic i zawiecha dick's a w drugim wydech White Brothers i zawiecha ESP co o tym sadzic ktory bylby lepszy 2 sa w praktycznie takiej samej cenie niech sie wypowiedza ci co sie znaja na zeczy

Sądze że nikt Ci tu nie powie który jest lepszy, jedź obejrzyj oba, przejedź sie i sam zdecyduj który Ci lepiej leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede pisal ile kosztuja zawory w yzf :D bo cena kazdego odrzuci co najmniej na kilometr :D przypominam ze jest ich 5 :bigrazz:

pozdro

 

 

nie będę pisał ile kosztuje nowy cylinder jak zaniedbasz tłoczek, cena odrzuca na milę ;)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede pisal ile kosztuja zawory w yzf bo cena kazdego odrzuci co najmniej na kilometr przypominam ze jest ich 5

pozdro

albo jezdzisz albo pchasz, chlopie MX to nie tylko lans w podpisie na forum i wsrod kumpli z osiedla, Co psu tez nie dasz jesc albo nie zaprowadzisz go do weterynarza na czas bo przeciez ma rozum to moze poczekac, moto moze rozumu nie ma ale jak chcesz zeby nie odmowilo posluszenstwa to trzeba czasami zainwestwac i chyba kazdy kto kupuje tego typu motocykl liczy sie z kosztami utrzymania a nie stęka ze musi znowu opone albo lancuch zmienic a o wymianach w silniku nie wspomne. I znowu temat zszedl na boczny tor...

Edytowane przez żubr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...