Skocz do zawartości

450 co byscie wybrali w tej pojemnosci


Rekomendowane odpowiedzi

pytanie dokladnie takie same jak w temacie co wedlug was jest najlepsze w pojemnosci 450 konkretnie co sposrud tych 4 ktm sx450 honda crf450 kawasaki kxf450 yamaha yzf450 czekam na odpowiedzi i opinie tych ktorzy poruszaja sie czyms takim i modele mniej wiecej 2005-2006 r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno odpowiedziec który jest najlepszy, kazdy z wymienionych moto praktycznie nie odstaje od konkurencji, wszytko zalezy od ciebie jaki styl jazdy preferujesz. Moge ci napisac troche o CRF 03' aczkolwiek w pozniejszych latach troche sie zmienilo, a wiec moto rewelacyjnie oddaje moc z przewaga srednich obrotów, model 02-03 był najbardziej z dziki z posród produkowanych pozniej wstawili wzwezke do tłumika i ostudzili jej goracy temperament , prowadzi sie w sposob wrecz idealny za sprawa znakomitego zawieszenia Showa, w porównaniu np do SX ktory mi kompletnie nie lezy za sprawa dziwnej charakterystyki silnika honda wypada o wiele lepiej, a YZta tak samo udany model jak crfa i chyba najbardziej popularny w polsce. Wybór należy do ciebie, ważne jezeli moto bedzie uzywane to jego stan a nie sugerowanie sie marka motocykla

Edytowane przez żubr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko i wylacznie sx 450 , moze i najdrozszy ale i te najlepszy , z tych wszystkich marek KTM ma najlepsze zawieszenie i silnik o geometri ramy nie wspominajac , polecam !!

pozdro

Tylko YAMAHA!!

 

:)

 

Czarczi, przestań zachwalać nonstop te KTMy. To fakt, że są dobre, ale nie we wszystkim. Yamaha bije na głowe KTMa pod względem wytrzymalności silnika. Jak chcesz to poczytaj sobie testy na 2005/2006 rok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli zaczynasz to mozesz brac w ciemno, do wszystkiego sie przyzwyczaisz, a poszczegolne motory nie odstaja od siebie. Ja tez sie zastanawialem co kupic i raczej forum w wyborze mi nie pomoglo - jeden powie ktm drugi yamaha itd ( zglupiejesz ). Jesli wiec masz zamiar kupic z salonu to mozesz sie sugerowac jaki ci kolor odpowiada :bigrazz: jesli uzywany to juz zwroc uwage na silnik i zawieszenie. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko i wylacznie sx 450 , moze i najdrozszy ale i te najlepszy , z tych wszystkich marek KTM ma najlepsze zawieszenie i silnik o geometri ramy nie wspominajac , polecam !!

pozdro

 

 

No to teraz mnie rozwaliles bo CRF to bije ta przestarzla jednostke na glowie i nie mów ze sa nieawaryjne bo koledzy na tkich smigaja to cos wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnice między markami jest i to duża, gdyby nie to wszystkie miałyby te same miejsca w rankingach. CRFa jest napewno ostra, a jej wada są padające zawory. Wsadzasz stalowe i latasz. Pod uwage możesz też wziąć Hqv TC 4,5. Wybór nowego zależy od twoich upodobań. Jakbym brał teraz nowe moto to raczej huske lub jadzie nastepnie crfa i pozostale 3 marki exequo.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielorz ta wada wystepowala w modelach 02-03, wiadomo ze roznica musi byc ale nie sa to ogromne przepasci i mysle ze dla amatora nie ma to wiekszej roznicy, a pozatym czytajac testy 450mx z roznych zrodel w praktycznie kazdym na innym miejscu był inny model wiec... a co do husy to faktycznie ciekawa oferta zwlaszcza cenowa szkoda tylko ze malo o niej slychac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko YAMAHA!!

 

;)

 

Czarczi, przestań zachwalać nonstop te KTMy. To fakt, że są dobre, ale nie we wszystkim. Yamaha bije na głowe KTMa pod względem wytrzymalności silnika. Jak chcesz to poczytaj sobie testy na 2005/2006 rok...

 

 

Tak...tylko jak sie KTM ropieprzy to koszty nie są takie jak w Yamaszce. Np. jeden zawór do yamahy 500zł bo dostępne są tylko tytanowe, zaworów jest 5. Do KTMa zawory około 170zł sztuka i są 4. Sprężyny zaworowe kmpl. na jeden zawór do yamahy to wydatek rzędu 600zł, do KTMa 75zł kmpl. na jeden zawór.

Jeżdżę na Yamaszce i nie jestem zbytnio zadowolony, wolałbym KTMa SX/EXC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak...tylko jak sie KTM ropieprzy to koszty nie są takie jak w Yamaszce. Np. jeden zawór do yamahy 500zł bo dostępne są tylko tytanowe, zaworów jest 5. Do KTMa zawory około 170zł sztuka i są 4. Sprężyny zaworowe kmpl. na jeden zawór do yamahy to wydatek rzędu 600zł, do KTMa 75zł kmpl. na jeden zawór.

Jeżdżę na Yamaszce i nie jestem zbytnio zadowolony, wolałbym KTMa SX/EXC

 

A kto ci broni wsadzic stalowki po 80 zł? Sxf tez juz ma tytanowe bo sa sporo trwalsze tylko cza umiec dbac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...