Skocz do zawartości

Kawasaki KMX 200? Co o nim wiecie?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy jest taki motocykla jak Kawasaki KMX 200???? Nie ma go na allegro, ale może po prostu jest to jakaś wersja ktorej jeszcze nikt do polski nie ściągnął? Piszcie co wiecie, bo nie wiem czy jest taki model czy po prostu, znajomy podał mi nie taka nazwę. Pomóżcie!!! Z góry dzięki wszystkim!!

 

 

Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak jest dobrze eksploatowany to daje rade, bo kmx mojego kolegi nie dał rady do końca :icon_biggrin: pękły pierścienie i zrobiły burdel w cylindrze. Nie opłacało się naprawiać. Ogólnie to jak na nim jeździłem to taka dziwna pozycja na tym jest, nie wiem czemu, może nie przyzwyczajony jestem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niskich obrotow to ladnie wkreca sie cr 250 mojego kumpla i moj sx125

:P cóż za skromność i pomysłowość wypowiedzi... :D

 

Kumpel miał KMX 200 z 89r i to był bardzo przyzwoity motorek z tym ze dość leciwy i cierpaił już na choroby starcze jak brak części czy wychuśtane zawieszenie. Ale silniczek chodził jak dobra wyczynowa 125 z tamtych lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.geiwiz.de/shop/catalog/index2.p...ns-Cast-pistons

Polecam google :)

Tłoczek jest dostępny, choć cena wraz z wysyłką nie będzie bardzo niska.

Każda 200, będąca pochodną takich lajtowych enduro jak: Kmx, Dt, Ts nie ma dużo więcej mocy. Ma jednak zdecydowanie większy moment obrotowy co powoduje że charakterystyka zmienia się diametralnie. Motocykle te mają moc przy dużo niższych obrotach, lepiej przyspieszają w dolnych

partiach obrotów, w porównaniu do ich odpowiedników o pojemności 125cc.

 

Damiannn123. O ile motocykl jest dobrze utrzymany nie będziesz miał problemów jeszcze przez długi czas. Kolejną zaletą 200, jest większa wytrzymałość w stosunku do 125.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...