Skocz do zawartości

Przerejestrowanie motocykla z miekkim dowodem


kolo98
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, kupilem rx 125..wlasciciel kiedys rejestrowal go posprowadzeniu z włoch ale wtedy za odebranie twardego dowodu trzeba bylo zabulic 1000zł! wiec położył na to lache :notworthy: teraz ja jak kupilem ten motocykl to czy ciazy nademna caly czas te 1000zł czy moge normalnie (ja lub poprzedni wlasciciel) odebrac twardy dowod za normalne oplaty? Prosze pomocie...najbardziej pasowalo by mi wyrej i zarej jeszcze raz . Pozdrawiam Kolo98

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, kupilem rx 125..wlasciciel kiedys rejestrowal go posprowadzeniu z włoch ale wtedy za odebranie twardego dowodu trzeba bylo zabulic 1000zł! wiec położył na to lache :icon_mrgreen: teraz ja jak kupilem ten motocykl to czy ciazy nademna caly czas te 1000zł czy moge normalnie (ja lub poprzedni wlasciciel) odebrac twardy dowod za normalne oplaty? Prosze pomocie...najbardziej pasowalo by mi wyrej i zarej jeszcze raz . Pozdrawiam Kolo98

 

 

Szczerze mówiąc pierwszy raz słysze o takiej kwocie , ja mam teraz miekki dowód na swoj motocykl niestety w momencie rekestracji badanie techniczne nie bylo wazne 30 dni , dodatkowo w karcie pojazdu nie byl wpisany ostatni wlasciciciel i teraz musiala karta dotrzec urzedowo do miejscowosci w ktorej zakupilam motocykl zeby uzupelnili brakujacy wpis, sama nie wiem co bedzie dalej ....pozostaje mi akurat chyba tylko czekac i przedluzac miekkie dowody .. co do Twojej sytuacji chyba najlepiej bedzie jak po prostu pójdziesz do urzędu i zapytasz, tak na prawdę warto to było zrobić przed kupnem ...obyś teraz nie mial problemów z rejestracją ale tak jak mówie najlepiej takie informacje sprawdzać u żródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi był nie dowód ale karta pojazdu

bez karty i stałego dowodu nie przerejstrujesz motocykla

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, kupilem rx 125..wlasciciel kiedys rejestrowal go posprowadzeniu z włoch ale wtedy za odebranie twardego dowodu trzeba bylo zabulic 1000zł! wiec położył na to lache

A może to było razem z opłatą za kartę pojazdu (kiedyś kosztowała 500 zł, ale jakby dodać inne opłaty, to już prawie wychodzi tysiąc). No ale bezsensem jest rozwiązywanie tego samodzielnie, po prostu zapytaj w urzędzie i tyle. Dowodu ci przecież nie zabiorą.

 

EDIT:

O właśnie, konrad mnie uprzedził.

Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...