Skocz do zawartości

To ja też się pochwalę :)


anubiss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

WITAM i GRATULACJE zakupu...bardzo dobry motocykl..!!!! milego LATANIA!!

 

JA sam mam YAMAHA TT600 z 89r. i nigdy mnie w terenie nie zawiodla..spoko maszyna (jak kazda YAMAHA) hehe

 

A tAK PRZY okazji...SPRZEDAJE moja YAMAHE tt600 moze ktos by byl zainteresowany..tel. kontaktowy 505328067(po 17 dzwoncie) cena 4500 <do negocjacji i dogadania!!!!!> moto do obejrzenia w SIEMIATYCZACH (100km od Białegostoku) powod sprzedazy to jest-zakup sobie auta!!! to jest jedyny powod sprzedazy

POZDRAWIAM!!!

 

WITAM i GRATULACJE zakupu...bardzo dobry motocykl..!!!! milego LATANIA!!

 

JA sam mam YAMAHA TT600 z 89r. i nigdy mnie w terenie nie zawiodla..spoko maszyna (jak kazda YAMAHA) hehe

 

A tAK PRZY okazji...SPRZEDAJE moja YAMAHE tt600 moze ktos by byl zainteresowany..tel. kontaktowy 505328067(po 17 dzwoncie) cena 4500 <do negocjacji i dogadania!!!!!> moto do obejrzenia w SIEMIATYCZACH (100km od Białegostoku) powod sprzedazy to jest-zakup sobie auta!!! to jest jedyny powod sprzedazy

POZDRAWIAM!!!

 

 

FOTY mojego motocykla YAMAHA TT 600;

http://www.bikepics.com/members/robert11250/89tt6000/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już zacząłem się chwalić - no to trzeba brnąć dalej.

Tak więc, w niedzielę zaliczyłem dwie piękne gleby na swoim sprzęcie. ;)

Pierwsza - spokojna - brakło mi 20 cm nogi na wzniesieniu by się podeprzeć :biggrin:,

natomiast druga to klasyczne przyhamowanie na piasku przednim hamulcem. I tutaj przestroga dla początkujących. Kupujcie Buzzer!!! Bo będziecie mieli piękne sińce na klacie i brzuchu od kierownicy! ;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...