Skocz do zawartości

Ubezpieczenie motocykla AC (auto casco)


szulczyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj!

 

A mogłabyś napisać, jak udaje Ci podpisać umowe ubezpieczenia tylko na dwa miesiące.

 

Pozdrawiam

 

Jarek

----------------------------------------------------

ac na motocykle -> www.moto-ac.pl

normalnie, agencja ubezpieczeniowa sama mi to proponuje :)

Edytowane przez Agnich

...Gott weiss ich will kein Engel sein...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawa jak ubezpieczyć na miesiące - myślałam, że tak można tylko w DE...

 

Właśnie ubezpieczałam moto w leasingu (czyli cały pakiet musiałam kupić) w Allianz - wycena moto 21 tys. przy 60% zniżkach wyszło 1225 zł za rok. I to była najtańsza wersja na rynku - PZU zażyczyło sobie 4 300 a Hestia prawie 6 tys...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę. Ile bym zaoszczędziła? Stówę? A jak był taki sezon, jak ten to ja jeszcze w grudniu jeździłam. Ja się nie bawię w takie pierdoły - ubezpieczam za cały rok i już. W końcu, czysto teoretycznie, w grudniu czy styczniu mogą mi moto z garażu buchnąć. I co wtedy? Nie warto tak oszczędzać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, to Wy tylko dwa miesiące w roku jeździcie? Nie rozumiem...

Nie no, ja jeżdżę od marca albo kwietnia do października, (czasem zdarza się że i w listopadzie gdzieś wyskoczę ) czyli ok 8-9 m-cy, ale do tej pory płaciłam tylko za te miesiące, kiedy wiedziałam, że będą to miesiące wzmożonych wyjazdów. Nie mam często czasu jeździć regularnie i, tak, wiem, że jadąc "po bułki" mogę się wy... ale nie zawsze ma się kasę, żeby od razu wyskoczyć z 2000zł-2500zł . :/

Firma to

http://zory.com.pl/p,s,200198,o,katalog_wpis,id_kat,,id_wpisu,260384.html

...Gott weiss ich will kein Engel sein...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...