Skocz do zawartości

Scala Rider - zestaw bluetooth dla motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

Mogę uzupełnić opis zestawu o spostrzeżenie, że ma problemy ze współpracą z nowymi telefonami Nokia z wyższych półek. Testowałem na:

- 5800 XpressMusic

- E71

- N96

Najwyraźniej nowy Symbian ma w żopie współpracę z tym zestawem - na okrągło podłącza, a następnie po chwili odrzuca połączenie, co uniemożliwia normalne użytkowanie. Czasem udaje się uzyc zestawu - ale z reguły nie działa. Byc moze ma to jakis związek z A2DP, bo starsze nokie (np. N70), nie z bluetoothem mono działają bez zarzutu.

Po wielu perypetiach (i uprzednich testach) nabyłem tanią Nokię E51 - i działa jak na razie bez problemów.

Uczulam, aby przetestować działanie zestawu z konkretnym aparatem, gdyż może się później okazać, że sklep bedzie robił problemy przy próbie zwrotu towaru.

Sklep "dla idiotów" (Gdańsk) od razu robi zastrzeżenie, że "po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się", a jak coś Ci nie działa, to bujaj się frajerze.

Aha - a przetestować nie dadzą, bo mają "baterie nieformatowane" :icon_mrgreen:

Z windzianymi telefonami nie testowałem, bo mam uczulenie na ten "system".

Edytowane przez misman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Macie moze instrukcje obslugi do SCALA RIDER MULTISET Q2 poniewaz zakupilem w niemczech i instrukcja jest po niemiecku.

moj email [email protected]

 

 

Możesz napisać za ile to cudo nabyłeś w Niemczech ? Ja zastanawiam sie nad zakupem !

To jest strona polskiego importera , może oni ci sprzedadzą.

 

http://www.cardowireless.pl/Sluchawki_dla_...tow-k1-0--.html

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

jeśli chodzi o opcję scala rider q2 multiset to zestaw zawiera dwa komplety urządzenia q2

zapodaj na priva za ile możesz to mieć -może uda mi się zorganizować lepszą cenę :bigrazz:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Posiadam Scala Rider razem z nawigacją i jest to super sprawa bateria wytrzymuje długo i nie miałem problemu aby w trasie bateria padła na 800 km. Dźwięk ze słuchawki jest ok a jeżeli chodzi o mikrofon to przy 120km/h dobrze spełnia swoje zadanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boulder -wszystko masz napisane na poprzedniej stronie

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Dzięki za informację, przy okazji znalazłęm dużo innych opinii na temat tego sprzętu na tym forum :lalag: Jednej informacji jednak nie znalazłęm a ciekaw jestem jak działa to radio FM w tym zestawie. Przy dłuższej trasie częstotliwośći danej stacji się zmieniają, czy radio przestraja się automatycznie, czy też trzeba samodzielnie się przesterowywać?

 

POzdro

 

Pemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

witam mam problem z g4, po połączeniu z nokią e75 intercom traktuje go jako gps(i nie mogę wybierać numeru głosowo) , a posiadam nawigację navroad 560 z bluetooth, w trakcie łączenia z nawigacją nie mam możliwości wpisania kodu 0000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mam pytanie do posiadaczy Shoei Multitec... jak zamontowaliście zestaw Cardo w swoich kaskach i poprowadziliści kabelki?

niestety toto nie ma wyjmowanego wnętrza, dodatko kołnierz wygłuszający i kombinuję jak tu poprowadzić wszystko, raz żeby nic nie uszkodzić, dwa żeby było estetycznie.

CZ 175 '1961 -> Honda VT600c '1999 -> BMW F650GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...